Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tabaluga

+ linijka we wzorze.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda wzór podania admina :

 

Wzór podania:

 

1. Nick z Serwera:

2. Steam ID - Wymagany, jeżeli nie masz nie składaj podania

3 .Staż gry - Minimum 2 lata

4 .Wiek - Minimum 16 lat (test mikro)

5. Czas spędzony na Serwerze - Minimum 50h - sprawdzane z podanego nicku w psychostats, odliczając podszywki

6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - nie podawaj tu linków do innych sieci, opisz co potrafisz i jak Twoim zdaniem odróżnia się oszusta od skilla.

7. Znajomość AMXX (x/10)

8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem

9. Mikro [TAK/NIE]

10. Kontakt gg

 

+ reklamy i akceptacja regulaminu..

 

 

Moim zdaniem , powinniśmy tu dodać dodatkową linijkę np " przedział pingu xx - xx "

chodzi mi o to by sprawdzić czy ping gracza starającego się o admina,jest ogarnięty.

Niektórzy gracze , piszą po to podanie by mieć immunited ... żeby nie wywalało z serwa z powodu pingu... + u nas admin free więc co szkodzi napisać nie...

Jest admin ..nie będę wymieniał nicku .. który ma ping 130 , czasem 2000 ... nie jest to mile widziane na serwerze.

Proszę o rozpatrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to tak konieczne. Tylko u nielicznych jest taka sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tabal zawsze jak jest ogarnięty hymm albo ja jestem ślepy i nie dowidzę jaki masz ping jak grasz nieraz.Ja tez przyznaje się ze ping nie raz mam nie ogarnięty.Moim zdaniem jest to zbędne po co to??!! każdy kto gra na na kopytko musi mieć ping w miarę że go nie wyrzuca a co jak ,np. ktoś napisze ze ma ping 80-110 to co nie dostanie adama , choć jest dobrym graczem?? dla mnie to jest bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin ma regularnie zbyt duży ping to należy to zgłaszać. Dodanie takiego punktu w podaniu nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×