Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tiker

Admin SPEC

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję aby dograć do serwerów taki plugin, który umożliwi być adminowi na spec ale zwykli gracze tego nie widzą. Nie pamiętam jak się ten plugin nazywa ale to by się przydało na przykład ze względu na to, że gracze by myśleli, że admin normalnie gra w czasie gdy siedzi sobie spokojnie na spec. Dla wyjaśnienia admin wchodzi na spec potem wpisuje komendę (zapomniałem jaką, dawno nie używałem) i jest w dawnej drużynie tylko na statystykach. Prowizorka polega na tym, że gdy połowa teamu pada obok jego nicku pojawia się DEAD. Staty oczywiście zostają takie same. Łatwość kontroli graczy, mało kto siedzi często z przyciśniętą tabulaturą.

 

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja myślę, że jest. Uzasadnię ostatnio widziałem sytuacje kiedy wchodzi admin na serwer i gracz po sekundzie już na spec siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja myślę, że jest. Uzasadnię ostatnio widziałem sytuacje kiedy wchodzi admin na serwer i gracz po sekundzie już na spec siedzi.

 

Ba, często są takie sytuacje.

Jeśliby taki plugin się znalazł to oczywiście można by go wgrać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na luzie moglby byc , czesto odpalency uciekaja gdy zobacza jak admin wchodzi a co dopiero jak ich obserwuje siedzac na spec ;). Wychodza i tylko czekaja jak sb pojdzie ^!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest, jest. Jeżeli dobrze pamiętam tutaj admin jest na steam ID wiec można zmienić nick a nie oszukujmy się mało osób czituje na steamie. a jeżeli nie ma steam'a nie ma możliwości sprawdzenia czy jest admin no chyba, że będzie co minutę wpisywało amx_ip i sprawdzało.

 

[ Dodano: |10 Kwi 2012|, 2012 10:35 ]

Pamiętam, że minus jest tego plugina to gdy admin coś pisze na zwykłym sayu to pokazuje mu się wtedy spec.

 

[ Dodano: |10 Kwi 2012|, 2012 10:47 ]

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/250-niewidzialny_spectator_nie_widac_spectatorow_siedzacych_na_spectcie_przydatne_w_lapaniu_cziterow.html

 

 

Wydaje mi się, żę to jest to :) Raczej na 100% oby to działało.

Petrus co o tym sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodane.

 

amx_spectate - wpisujemy to jak jesteśmy dead lub na spect

 

Aby dołączyć do gry wybieramy drużynę lub ponownie wpisujemy w konsoli komendę.

 

___________

 

 

Zakaz afczenia bez potrzeby na spect!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×