Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Beniamin

someone to jakis poj.b

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis grajac okolo poldnia na ns dal mi bana niewiem za co nawet screeanow nie zrobil.

grajac drugi raz na steam okolo 20.20 pytajac go za co dal mi bana na ns odpowiedzial za aima ja powiedzialem ze nic nie mialem on napisal ze jest demko i wlepil mi bana z powodu:sam sie przyznales, ze grales na ns + aimie, wiec zegnam z naszej serwerowni :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus uwierzy prędzej jemy nisz tobie . A jak masz nagrane demko na którym nic nie widać to złóż podanie o UB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dema znaleźć.. ._. . Petrusie, chyba coś jest z godzinami z HLTV pomieszane bardzo.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jeśli jesteś pewny że masz rację i wiesz kiedy grałeś (data+godzina)wejdz na hltv i pobierz demko potem wstaw z prośbą o unban.Ale jeśli Someone dał ci bana za aima to raczej nie wlepił ci go ot tak i miał ku temu powody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! A ja bede taki, ze nie wstawie dema, gdyz jestem pewny co do jego winy. Nie wstawi, bo nie chce się ośmieszać . Jesli jednak bedziesz chcial to zrobic, wstaw demo, na ktorym dalem Ci bana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin ma obowiązek do wrzuceniu zrobionego demka lub demka HTLV do 24h po złożeniu prośby o odbanowanie osoby, której sprawa dotyczy (w przypadku prośby o ub z powodem innym niż zrobienie screenów). To punkt 13 z regulaminu admina (w ramach przypomnienia).

 

Zastanowił mnie ten pierwszy ban o którym pisałeś. W amx nikt nie dostał dziś bana od someone kolo południa z tego co widze. Na ten nick ban na ns byl nałożony wczoraj. http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=22675

 

hltv-> http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1205251435-de_dust2-1337949300-1337951100.zip

 

Nie jestem pewien czy chodziło ci właśnie o tego bana wiec rozwiej moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz kurka zaszla pomylka tak jak mowisz CzK to bylo 25.05 a ty blackhill nie pierdziel bo przyznalem sie tylko do grania na ns

gdzie na tym demku widac aima?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha! A ja bede taki, ze nie wstawie dema, gdyz jestem pewny co do jego winy. Nie wstawi, bo nie chce się ośmieszać . Jesli jednak bedziesz chcial to zrobic, wstaw demo, na ktorym dalem Ci bana .

 

To Ty masz wstawic demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogles to widziec przyznalem sie tylko do grania ma ns i nie pieprz mi tutaj za widziales za przyznalem sie do grania na wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to prosta sprawa panowie, dzisiaj na pewno będzie HLTV, także someone, ma OBOWIĄZEK wrzucić demko z gry Beniamina, i się wtedy okażę czy słusznie zbanował gracza czy też nie, i od razu zobaczymy czy Blackhill kłamię broniąc kolegę someone. :)

 

Tylko Beniamin, zrób temat z prośba o odbanowanie, napiszesz ze nie miałeś zrobionych ss'ów, i w tamtym temacie someone, bedzie musiał wrzucić Twoje demko z gry.

Tylko dostosuj się do wzoru.

 

http://www.cs-kopytko.pl/forum90.htm Tutaj zapraszam Beniamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gracza zbanowanego i moderatora. Beniamin powinien dostać warna, za obraze admina na forum.

 

Teraz druga sprawa. Moim zdaniem to gracz powinien się starać o ub, a nie admin. Graczowi powinno na tym zależeć żeby wstawił demko. Admin opisuje demo, jakie akcje podejrzane. Jezeli na steam to demko na bl, steam zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackhill bronisz go, a ja wiem że to wina someone tylko się przyznać nie chce ;)

Beniamina znam nie od dzisiaj wiem jaki jest i to jest nie możliwe żeby coś miał

nie raz z nim grałem.

Wiec jeżeli się pomyliłeś przyznaj się a nie proś kolegę żeby cię bronił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że znam Rafała (some), i wątpię w jego winę, bo każdy popełnia błędy, nikt nie jest nieomylny, ale myślę że on akurat potrafiłby się przyznać do popełnionego błędu.

 

Obejrzał już ktoś demo od CzK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do gracza zbanowanego i moderatora. Beniamin powinien dostać warna, za obraze admina na forum.

 

Teraz druga sprawa. Moim zdaniem to gracz powinien się starać o ub, a nie admin. Graczowi powinno na tym zależeć żeby wstawił demko. Admin opisuje demo, jakie akcje podejrzane. Jezeli na steam to demko na bl, steam zablokowany.

 

Dlaczego gracz? Jezeli admin zrobilby ssy + screeny jak Beniamin przyznaje sie do gry na wh, wtedy sprawa jest jasna. Zbanowany musi okazac ssy i wtedy wiadomo co i jak. Tu sytuacja jest zupelnie inna. Admin poprostu zbanowal sobie gracza twierdzac ze gra na Wh i Aim. Zbanowany twierdzi ze nic nie mial wiec w interesie Admina jest dostarczenie dowodow dlaczego zrobil tak a nie inaczej.

 

Someone ma obowiazek znalesc i wstawic demko z hltv. Tak jest regulamin i Admin ma go przestrzegac. Blackhill mocno broni Someone ale nie o to tu chodzi. Jezeli sie pomylil to niech sie przyzna a nie wypisuje dziecinne teksty typu cyt "

Ha! A ja bede taki, ze nie wstawie dema, gdyz jestem pewny co do jego winy. Nie wstawi, bo nie chce się ośmieszać . Jesli jednak bedziesz chcial to zrobic, wstaw demo, na ktorym dalem Ci bana .

 

To nie jest opcja Chce/Nie Chce >>> Ty musisz! Malo tego, jezeli jestes pewny ze mial Aima i Wh to udowodnij to wstawiajac demko. Byc moze popelniles blad wiec udowodnij ze tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wh ktos sobie wymyslil, nie pisałem, że widzi przez ściany.

 

co do dema CzK :

04:50-05:20 - ale sie trzesiesz, jak galaretka

07:28 - ciekawa akcja w trupie

07:48 - niezly 'refleks'

07:54 - masz parkinsona, ze tak telepiesz?

 

To nie jest jeszcze to demo, pobralem juz z 8 dem HLTV, ale na zadnym nie ma momentu, w ktorym go banuje! Cos z godzinami jest popier$@%^@e .

 

Blackhill - nie znam Cie, wiec nie jestesmy 'kumplami' , nie wypisujcie ze mnie broni bo przyjaciel, czy cos.

 

Moment w którym banuję : Jesteś na długiej, tiQ. pisze mi na u@ : KIK LAKI AIM, patrze na Ciebie, a ty latasz tym celownikiem, przy okazji zabijajac goscia ktory byl przy piaskownicy - pamiętam to, jakby to bylo sekundke temu.

 

Ja juz nie mam sil do tych piepr&%$@ch dem. Godziny falszywe, nie wiadomo na ktorym jest ta akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam demko CzK i nic specjalnego nie widzialam w grze [KiK]Laki;) , wg mnie ta jedna akcja w trupie to poprostu full auto, nawet w glowe nie trafil tylko w klate. Co ciekawe nikt nie zwrocil uwagi na "PrzemytnikWJS" ktory mial Wh. Tego ludzie nie zglaszali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do gracza tiQ. , który mi zgłosił o haxie odpalonym przez Lakiego. Czekam na jego odpowiedź.

Haniu , nie masz za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×