Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
One Two

Lucia hallucination

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć propozycję dla H@ DD2 z dostępem do FTP. Mianowicie, chodzi mi o wgranie pluginu Lucia hallucianation, który jest niezwykle przydatny w wyłapywaniu graczy z cheatami. Polega on na wysłaniu delikwentowi halunke, którą widzi tylko on, jest ona idealną podobizną jakiegoś gracza z przeciwnej drużyny. Halunka zachowuje się tak samo, lecz utrzymuje sie ciągle w jednym miejscu co sprawia wrażenie zbugowanego gracza, który nie może się poruszać. Jest to niezwykle przydatny plugin, którego wgrałem na innej sieci gdzie byłem jednym z H@ (pomocnikiem, nie głównym) plugin ten zużywa bardzo mało fps, więc jest idealnym wyłapywaczem oszustów, dzięki temu nie trzeba robić SS`ów, a HLTV jest na to dowodem, lub inny admin.

 

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.

Pozdrawiam : One Two

 

Bless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbędne. Jeżeli admin nie potrafi rozróżnić haxa od skilla mając do dyspozycji nawet ESP to po prostu nie nadaje się do tej funkcji. Ja nie wszystkich takich delikwentów wyłapie, dlatego trzeba o nich informować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, że ważne są umiejętności wyłapywania cheaterów, lecz ja bym postawił na praktyczność i pewność (w 90% ludzie się na to łapią, tylko wytrawni weterani WH są w stanie to rozkminić) jest to również przydatne, gdy się spectuje, wtedy ustawiamy sobie binda pod klawisz i rzucamy na wszystkich po kolei. Pracowałem z tym pluginem i wiem, ze jest to bardzo przydatne (a ile jest z tym zabawy :D jak jakiś typek strzela po suficie, bo tam jest halunka).

 

Bless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie wiem czy admini tu mają plugin Admin spec ESP. Do końca z Petrusem bym się nie zgodził, że admin musi się znać na czitach (chyba, że jest to warunek konieczny do otrzymania tu admina), bo są inne kwestie porządkowe o jakie powinien dbać admin.

 

Ja wraz z adminami na cs.pl zarządzałem BL w cs 1.6, Antychet ESL cs:source, prowadziłem jako właściciel i główny admin ponad 2 lata antycheat.pl dla gry cs:sorce i uwierzcie mi uczę się cały czas :). Myślę, że ww. plugin pomógłby zwłaszcza do łapania WH/ESP. Pamiętać trzeba jednak, że cs 1.6 to stara gra i wszystkie wallbangi to są na tej mapie znane i amator tej gry od razu Cię oskarży o haxy, dlatego praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka Państwo gracze :)

 

Pozdrawiam

 

plugin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię... w dzisiejszych czasach bez tego, ciężko adminowi byłoby łapać cziterów "na żywo"...

 

Kopytko od dawien dawna ma ten plugin.

 

Bardzo dobrze, bo nic nie jest oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toi jest zbędne jak to będzie to admin nic nie będzie musiał robić tylko ban i tyle a tak to musi się troszkę wysilić i jest lepiej bo przynajmniej coś wie a tak to jego wiedza będzie 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toi jest zbędne jak to będzie to admin nic nie będzie musiał robić tylko ban i tyle a tak to musi się troszkę wysilić i jest lepiej bo przynajmniej coś wie a tak to jego wiedza będzie 0

 

Arnold, ale ja Cię prosze złóż to podanie, to zobaczysz jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech cię o to głowa nie boli ja niedługo złożę podanie o Admina zobaczysz :) . Ale to jeszcze nie teraz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech cię o to głowa nie boli ja niedługo złożę podanie o Admina zobaczysz :) . Ale to jeszcze nie teraz .

 

PPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFF ?! Ty i admin?! Śmiech...

Co do plugin to jest zbędny zwykły ESP wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×