Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Ko-iu

[dust2 only] Problem

8 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witam forumowiczów, mianowicie mam taki problem, że nie mogę wejść na serwer z powodu, że mam bana na blu, aczkolwiek jest taka kwestia, że to jest steam kupiony i zakupiłem go wraz z banem na bl ale zapewne was to nie obchodzi więc przejde do sedna sprawy, drodzy forumowicze czy istnieje możliwość abym mógł dalej grać na serwerze na moim steam? Przypomnę, że nie byłem na serwerze nigdy zbanowany za czity czy coś w tym stylu. Na serwerze ogólnie od niektórych graczy bije brak kultury, nie będę nazywał rzeczy po imieniu, bo byłem wiele razy obrażany ze względu na to, że mam bana na bl i mam czity, aczkolwiek nigdy żaden admin mnie nie zbanował... Powtórze pytanie czy jest możliwość gry na tym serwerze na moim steam? Czy istnieją jakieś obejścia, czy też mógłbym liczyć na hojność administratorów czy Petrusa, którzy mi powiedzą co mam robić (wykluczając zmiane steam).

Pozdrawiam Ko$iu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma takiej możliwości. My nie mamy dowodu, czy był to steam kupiony już z bl, czy sam się wplątałeś w blackisted. No ale to tez nas nie bedzie obchodzic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego też jak zauważyłeś, tego jak nabyłem steam i czy to mówię jest prawdą nie ciągnąłem i nie próbowałem dowieść, bo napisałem, że nie bd was to interesować. Zapytałm czy istnieje możliowść gry na serwerze na moim steam, dowodem na to, że jestem czysty jest przecież to, że gram u was ponad rok i nigdy żadnego bana.. Nie ma żadnych obejść tego w stylu, że wy mi w tym pomożecie abym mół grać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pzdr.

 

P.S. Moim zdaniem trochę szkoda kasy na nowego steama, ale niestety najlepiej jest mieć czyste konto, bo potem takie bany się ciągną nawet jeżeli steam zmieni właściciela. Sprawdzajcie co kupujecie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojarze Kosia .. Już dawno tu grał. Wydaje mi się, że mówi prawdę (z tym, że kupił steama z banem), ale coż, niestety nic się nie da zrobić .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×