Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
upadly_gracz

Meldunek od czarnego kruka

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy decydenci!

Serwer zdaje się uginać pod naporem czitującej zarazy. Od dawna nie zdarzyło się aby uczciwy, acz upadly gracz mógł rozegrać pełną mapę. Trudno powiedzieć, która żądza napełnia serca wojującej gimbazy i popycha ją do sięgania w najgłębsze czeluści internetowej perwersji.

Zdaje się, że hordy przedmutacyjnych istot są górą, zwłaszcza, że niektórzy admini (jak Drew Stratford) stracili cnotę obserwacji oraz umiejętność składania liter w meldunkach giermków (komenda u@). W obliczu hord ich serca napełnia strach i ich decyzje są błędne, bądź w ogóle nie są podejmowane. To sytuacja fatalna, lecz pamiętajmy - strach to warunek konieczny odwagi i honoru.

Apeluję do was, istoty nieupadłe, byście wzmożyli swoje wysiłki w walce z najazdami hordy wojującej gimbazy! Sięgnijcie do serc waszych oraz umysłów i strzeżcie Królestwa Kopytka, zanim nie dosięgnie go pomór.

Czuwajcie bracia.

Pisał do was z Królestwa Mroku - upadly_gracz_w_ceesa_amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

jakbyś pomyślał i poszukał takiego tematu to było ich sporo ostatnio...

Nie wiem co palisz ale zmień dilera ;]

Twój post wnosi tylko jawną skargę na ww admina....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, ciekawe....

Rzeczywiście kojarzę taką sytuację że zagapiłem się na chwilę i nie zauważyłem co się dzieje na u@, jednak zaraz po tym zorientowałem się że ktoś tu za mocno ciśnie i wywaliłem cheata z permem.

I uważam że moja cnota obserwacji jest całkiem niezła.

 

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×