Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Ichor

Serwer: dust2 only

Twój SteamID: STEAM_0:0:55404008

Twoje IP: 83.10.24.15:27005

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): około 21:40

Powód bana: wstaw demko

Nick Admina który zbanował: skomeone

Link do screenów 3x/demka o nich link.(Jeśli zostały zrobione): http://speedy.sh/vRsnB/kopytko-dem20121006.rar

 

Coś od siebie: someone, co ty wgl robisz?, dajesz drugiemu adminowi bana, do tego nagrywasz demko które nic nie pokazuje, nie wiem co ty chcesz mi udowodnić niby, swoją głupotę? Drugi raz już mnie banujesz, ile jeszcze będziesz, może masz jakiś kompleks czy coś, albo chcesz mnie pozbawić admina bo nie wiem? jeżeli tak no to uważaj troche bo ja też mogę złapać coś na ciebie, np wgrać demko na którym widać jak wyzywasz graczy itp a to adminowi nie przystoi, to że jesteś "kimś" na tej serwerowni nie znaczy, że możesz robić wszystko co ci się podoba, wyzywając graczy robisz nie tylko złe imię sobie, ale też całej serwerowni i innym adminom. Proszę o szybkie ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys chcial wiedziec, jeden frajer z adminow juz wpadl z mojej reki.

 

taki bot, gówno byłeś, a teraz grasz 'lepiej' . Nie tylko ja potwierdze to, iz podejrzewam Cie o wspomagacze. Jednemu gosciowi robilem 3x demo, na ktorym nic nie bylo, a i tak dostal bana z powodem wallhacka.

 

Nie dostaniesz ub, sam musze dokladnie przenanalizowac demo z hltv, bo info masz z 4 liter.

 

prosze bardzo, nagrywaj sobie demo/rob ssy jak wyzywam innych, olewam to juz totalnie. wisi mi to co bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie używasz wspomagaczy. Jak zaczynąłeś grać na tej sieci ( jakiś miesiąc temu?) lamiłeś, staty na minus, w ogóle nie ogarniałeś. Teraz staty 44-11 od razu stałeś się takim ogarem? Chyba nie. Możliwe, że masz no recoil. I te twoje skany jak oglądałem jak grasz - skanujesz zawsze tam gdzie ktoś jest, choć go nie widziałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no recoil to skrypt do cfg, ktory valve uniemozliwilo uzywania go. Moze sa jakies sposoby, nie wiem.

 

steam 2k12 6.09

 

a gdzie poprzedni steam? na blu? bo jakos watpie zebys tak gral na nsie i przesiadl sie na steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skany, mam vipa, więc to mi pomaga w skanowaniu, ponieważ gdy zaczne strzelać to wiem już gdzie ktoś jest, bardzo pomocne, też polecam ci skorzystać btl;p. w sumie też już mi to wisi, co będzie, chciałem wam pomóc w rozwoju sieci ale widzę, że sie tego nie docenia. pisałem bodajże w podaniu o admina moim co sie stało z moim poprzednim steam i ile grałem na ns, a z tego co się orientuje to na kopytku jako sieci gram od miesiąca jakiegoś chyba nawet dokładnie miesiąc i jakoś nie pamiętam, żebym tu "lamił", a na pewno nie miałem stat na minusie, zresztą może i kiedyś miałem, nie wiem. analizuj sobie spokojnie, jak coś znajdziesz to wrzucaj i spoko wyjaśni sie wszystko. No i skoro tobie wisi to co będzie czyli rozwój sieci bo przez twoje wyzwiska gracze nie chcą tu wracać to może najwyższy czas zrezygnować z tej funkcji i zająć się tylko przyjemnością gry?

 

ach no i teraz pewnie każdy potwierdzi, że mnie o to podejrzewał jeden poszedł to pójdzie za nim reszta, tylko kazdy jak co do czego to był miły i wgl. Btl skoro mnie podejrzewałeś to kręć demko a nie czekasz na niewiadomo co?

Edytowane przez Ichor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to na tyle poważna sprawa, że powinien się tym zająć osobiście H@ Petrus, skoro są tak poważne podejrzenia wobec uczciwości gracza który jest adminem na naszej sieci...

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tylko on też nie ma czasu i po to są tacy ludzie jak moderatorzy na forum, ale no poczekajmy na to, tylko szkoda, ze od razu musial dawać bana teraz nie będę mógł nawet grać oczywiście, jakby nie mógł nakręcić demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już chyba nie zagrasz, bo someone tak jak napisał wyżej nie da Ci UB. Musisz poczekać na Petrusa albo Michała lub kogoś innego z UB support. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Cie kompletnie w dupie, a Ty nadal sie 'lasisz' do mnie. Nie dam ub, bo mam zamiar rozpatrzec demo z hltv.

No i skoro tobie wisi to co będzie czyli rozwój sieci bo przez twoje wyzwiska gracze nie chcą tu wracać to może najwyższy czas zrezygnować z tej funkcji i zająć się tylko przyjemnością gry?

 

a moze Ty zrezygnuj i wypierdalaj stad odpalencu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

haha łasze się do ciebie?, skończ bo mi ciebie szkoda. Rozpatruj sobie prosze, znajdź coś i sie podnieć;p... i nie wiem, czy mam serio traktować dane w twoim profilu, 15lat?, czy to żarty, bo jak tak to jesteś na prawde prawdziwym no lifem. Może zrezygnuje, a póki co to grzeczniej cwaniaku, bo nie masz prawa tak do mnie mówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahah, doslownie Ci powiedzialem na serwie, ze mam Cie w dupie itp. a Ty nastepnego dnia : siemka rafal

 

ja na tym demku widze wh on/off , flesz nawet nie wyleci juz sie chowasz, dobre wyczucie z awp, a sadzac po grze jestes lamusem, raz akcja na dlugiej, ze skan prosto w kolesia nawet jak zbiegal do boku, druga podobna sytuacja, tez na dlugiej lecz juz na lekkim scrollu wiesz gdzie jest, niestety padasz z awp.

 

wg mnie wh, te czeste afkowanie tez cos oznacza, bo watpie bys pomagal starej sprzatac w kuchni. Moment gdy robilem demo - wyczekujesz caly czas kolesia, ktory jest na dlugiej, 99% graczy juz by olalo to i poszlo odbijac pake lub zachowywac bron.

 

licze na wypowiedzi expertow w tej dziedzinie, mam na mysli Matka, michala, Bindiego.

 

pozdr0, z ub poczekasz minusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahahaha, nie pamiętam nic takiego, ale oke, skoro tak powiedziałeś no to pokazuje to właśnie, jakie masz podejście do serwera. Może i 99% graczy by tak zrobiło, ale zauważ, że każdy gra innaczej i ma inny styl gry, niektórzy kucaja, niektórzy biegają na boki, niektórzy kampią, niektórzy raszują, ale co tu mówić, skończmy tą dyskusje bo z tobą jest jak w tym powiedzeniu "mów do słupa, słup jak dupa" czy coś takiego;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem z imprezy i mam nieźle w czubie, ale żeby nie było, że nie mówiłem :D hahaha

Mi się ichora gra nie podobała od poczaąku, ale macie dział antycheat i rozsądzić musicie sami między adminami/HA. Nie będę ukrywał, że dzisiaj zgłaszałem swoje wątpliwości odnośnie gry ichora Hani, ale nie była akurat przy kompie.

 

Mogę podać jedynie czas kiedy byłem na serwerze 2012-10-06 19:32:05 <-- demko sprzed tego czasu proponuję pobrać i poogladać akcje na bramie oraz na długiej i te pół centymetrowe odsunięcia od pudła. Nie będę nic insynuował po prostu nie wierzę i nigdy nie wierzyłem w mega info.

 

Ponadto sorki, że nie gram ostatnio z wami za często, ale niestety praca.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1349557985' post='86882']

moze Ty zrezygnuj i wypierdalaj stad odpalencu?

 

Już cię upominałem nie raz. To, że ktoś haxuje nie znaczy, że masz go obrażać. Jeżeli nie potrafisz się pohamować to stracisz obecną posadę, bo powoli przeginasz.

 

@Co do tematu, może w końcu some wrzucisz demko? Wrócę, ze sql po południu i rozstrzygnę sprawę, puki co UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwykłym graczem, więc co ja tam mogę... ale się wypowiem.

 

Co do Ichora, patrzylem czasem na Ciebie, czasami nieźle skanowałeś (widać po ESP) i tak po 3-4 minutach jak się może zorientowałeś że siedzę na specie to już tak dobrze nie było i staty się psuły no to nie miałem kiedy, nie chciałem też tak wpadać, bo admin od niedawna (to drugi ale co z tego) a robię screeny adminom, nie chciałem podpaść.

 

Co do Some, nie musisz reagować taką agresją, to lekka przesada. Nawet jeżeli coś ma, a próbuje się wymigać, to nie najeżdżaj tak na niego - cziter to też człowiek z uczuciami. Fakt, UB nie musisz dawać, to twoja decyzja, ale po raz kolejny - opanuj wypowiedzi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo, nagrywaj sobie demo/rob ssy jak wyzywam innych, olewam to juz totalnie. wisi mi to co bedzie

 

Uwazam ze jestes dobrym adminem, ale zachowanie masz masakryczne. Wpadasz w niezrozumialy dla mnie szal i zaczyasz bluzgac. Zbyt szybko sie irytujesz co nie jest dobra cecha dla admina. Olewasz totalnie wszystko a szkoda.

 

Co do ichora, ogladalam demko ktore zrobil Some i nic z niego nie wyniklo. Natomiast przypomnialam sobie ze wczoraj napisal do mnie Bind. Sadzil ze Ichor posiada wh. Nie byloby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt ze Pan Bind jeszcze sie nie pomylil w informowaniu o oszustach. Stwierdzilam ze sciagne dema z hltv i poogladam kolege Ichor'a. Z przykroscia musze stwierdzic ze kolega admin uzywa wh on/off i widac to doskonale na tym demku ----> http://speedy.sh/cWEhJ/ichor.dem

 

Z tego co pisza ludzie domniemam ze wczesniej gra nie szla Ci zbyt dobrze. Co ciekawe twoj styl gry (kucanie przy oddawaniu strzalu rzuca sie mocno w oczy) jest dosc prymitywny ale nie to jest wyznacznikiem twojego oszustwa. Zapraszam do przegladania demka.

 

Najciekawsza wg mnie akcja jest w dokladnie 7 minucie :)

 

Uwazam ze Someone ma racje i przylapal kolejnego admina na oszustwie.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Większość jego akcji są "ciekawe" info nie wiadomo skąd a nigdy nie widziałem Ichora na ts lub ventrilo, choć mogę się mylić. Po tej akcji z awp w 7 minucie normalny gracz juz dawno by dostał bana ; )

 

Hanka co do naszego kochanego Binda to się pomylił nie raz :P Ile razy ja to miałem wh na nsie to nie pytaj ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze miales wh na n-sie ? :D ... nie no zartuje. Czesto mnie informuje i jestem zadowolona bo tak samo czesto ma racje, ale nie mowa tu o Bind a o Ichor. Prosze o wypowiedzi na temat demka z udzialem tego admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania : "Co ciekawe twoj styl gry (kucanie przy oddawaniu strzalu rzuca sie mocno w oczy) jest dosc prymitywny ale nie to jest wyznacznikiem twojego oszustwa".

Hola Hola, ja też kucam, światowi gracze też czasem kucają, może Ichor to znany Top Gracz?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie jestem raczej jakimś znanym top graczem;p. ale no na demku gram głównie z awp, tyle ile obejrzałem, ponieważ całe mi nie działa nie wiem czemu, no i nie jest to jakieś nadzwyczajne, bo dużo osób gra "dziwniej" niż ja, lepiej po prostu, celuje po prostu tam gdzie przeważnie są jacyś ludzie to chyba nic dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne czasami po prostu, masz "niebywały reflex". Akcja 1:43 moja ulubiona. Jest też więcej perełek. Polecam oglądnąć całość

 

@someone

Wieź Ty się gościu opanuj i troszkę więcej kultury. Następnym razem jak zobaczę, że jedziesz po kimś, to sam Ci wlepię bana. Z Twoimi emocjami ( może hormony Ci zaczynają buzować ) nie pisz postów na forum. Idź na spacer do lasu może trochę ochłoniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sory że się wtrącam, ale ja już raz nagrałem Ichora i zgłosiłem go do Blacklisted ( też uważałem i uważam, że grał na wh ), ale co tam moje słowo da, bo szanowny pan Ichor powiedział, że dostawał info. Także kolejna 'dziwna sytuacja'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę owijał w bawełnę ;) Według mnie sprawa wygląda jasno. Po demku od someone tak naprawdę trudno jest stwierdzić obecność tego wh. Demko, które podała Hania jest już jednak wystarczającym dowodem. Ewidentne wh on/off... Nawet nie trzeba długo oglądać, ale w dalszej kolejności jest jeszcze kilka "perełek". Naprawdę można z tego demka wybierać...

 

@Ichor

Szkoda, że dopiero, co przywitaliśmy się z Tobą, a już musimy się żegnać. No cóż trudno, to był Twój wybór :)

 

@someone

Naprawdę cieszę się, że wyłapałeś kolejnego admina czitera. Gratuluję ;) Jednak to jak się czasem zachowujesz przechodzi ludzkie pojęcie. Normalny user za takie coś dostałbym warna co najmniej. Pamiętaj, że o ile "zwykłemu" adminowi można wiele rzeczy wybaczyć to niestety support'owi nie można. Już sam admin zobowiązuje to dawania jakiegoś przykłądu graczom, a od supporta wymaga się jeszcze więcej. Pomyśl, jaki dajesz świadectwo o naszej serwerowni skoro ktoś kto jest ponad adminami, a nie umie zachować kultury na forum i na serwerze ?

 

Ps. Ban dodany ! Resztę zrobi Petrus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×