Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
/nux

/nux na admina!

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera: /nux

 

2. Steam ID: http://banid.pl/kto?to=STEAM_0%3A0%3A3129207

 

3. Wiek: 21

 

4. Czas spędzony na serwerze: Ciężko mi jest się określić ile może być godzin, ale myśle ze sporo ich bedzie :)

 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Adminowanie na różnych serwerach! Aktywny Admin na cs-hacked.pl

 

6. Znajomość AMXX (x/10): 9/10

 

7. Argumenty, dlaczego akurat ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Bardzo mała ilość adminow, szczególnie na TP gdzie chciałbym się skupic, ale również na bf2 dm i na dd2 cześto gram i widze odpałów.

 

8. Mikro [TAK/NIE]: TAK

 

9. Akceptacja Regulaminu: TAK

 

10. Reklamy: Szczerze to wolałbym ich nie robić bo to jest cos chorego, ponieważ musisz mieć ileś tam postów zeby wkleic swoja reklame :D Ale zrobie napewno kilka, tylko nie dziś :) Chcialbym wiedzieć czy bedzie zgoda, czy też nie : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często na serwerze, co chwile woła na steam że odpały grają, ogarnięty, ma skilla. Jestem na duże TAK

 

Z tego co wiem to kolega zrobił nowe konto bo stare się usuneło czy coś, na serweroni widzę go od około miesiaca, także stażowo już by sie nadawał a adminów potrzeba na TP i do bardzo, nie mam chwili dla siebie jak jestem online na steam, co minute ktoś woła ze odpały, a Adrian jest ogarnęty i myślę że zasługuje na to aby sie sprawdzić.

Edytowane przez Only one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie myślisz, że dostaniesz admina z 1 postem i do tego masz konto od niespałna od godziny?

Jestem na NIE!

 

/nux[/color]' timestamp='1349605945' post='86908']

Szczerze to wolałbym ich nie robić bo to jest cos chorego, ponieważ musisz mieć ileś tam postów zeby wkleic swoja reklame

 

Nigdzie nie widziałem, aby reklame na jakimś forum robić od iluś tam postów. Zrobienie reklam jest to obowiązek każdego przyszłego admina. Radze Ci przeczytać jeszcze raz wzór podania o admina.

Edytowane przez BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego wy tak płaczecie o te posty? Chyba będzie grał na serwie a nie na forum, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie konto założone dziś (1 post).

Pobądź trochę na forum. I złóż później podanie

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DomaS[/color]' timestamp='1349626979' post='86960']

Nie pogadamy jak nauczysz się czytać

 

Najpierw przeczytaj co sam napisałeś i zastanów się co można z tego wnioskować.

 

/nux[/color]' timestamp='1349605945' post='86908']

4. Czas spędzony na serwerze: Ciężko mi jest się określić ile może być godzin, ale myśle ze sporo ich bedzie :)

We wzorze jest określone jak to sprawdzić i co należy z tym zrobić.

/nux[/color]' timestamp='1349605945' post='86908']

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Adminowanie na różnych serwerach! Aktywny Admin na cs-hacked.pl

Dużo nam to mówi. Poza tym chyba jasno jest określone, aby nie podawać nazw sieci?

 

- Reklamy są wymagane, to nie jest punkt do wyboru.

- Minimum 20 postów/określony staż konta.

 

Jak będziesz spełniał wymogi to spróbuj ponownie.

 

Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×