Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
<<USP>>Konri

Ochrona na początku rundy.

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Utrapienie.

Ide np na dd2 albo ratsie i ct albo tt sie zrespi jezeli ogar to 0 szans bo nie zadaje mu obrażeń ale on już mi tak, także HE blocker niech juz bedzie te 15s ale to mozecie znieść.

Czekam na przemyślenia i sugestie.

Z poważaniem <<USP>>Konri

 

 

Have Fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wg. większości graczy ta ochrona może wydać sie niepotrzebna, wręcz zbędna. Została ona wprowadzona już daaawno temu, a to ze względu na pewien bug. Chodzi mi o puszczanie rakietek na koniec rundy w strone respa przeciwnika - na poczatku nowej rundy normalnie zadawło obrażenia. Jeszcze na "starym CODzie" - gdy istniała klasa Kamikadze, a lvle nie były tak ograniczone - to była wręcz masakra!

 

W sumie z tym co Konri napisał mogę się zgodzić - jest to irytujące. Ze względu na to, że wyżej wymienionej klasy z rakietkami już nie ma, (pomijając wsparcie ogniowe) myślę że ochrona ta jest niepotrzebna. W razie gdyby ktoś próbował wykorzystać ten błąd w grze - zawsze są Admini i wymierzanie sprawiedliwości (mam tu na myśli BAN 5-60min).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą.Z resztą respy tzw. przestrzałowe znajdują się praktycznie tylko na ratsach.

Także Petrus działaj.

 

Have Fun :D

 

Jeszcze nawiązując do tematu ta ochrona powoduje poświate na postaci co bardzo lubią wykorzystywać gracze z WH lub z samym LAMBERTEM.

Gdyby takowej ochronki nie było gracze z tajsonami i taj ninji mieliby nareszcie długo wyczekiwany spokój.

 

Have Fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów bez przesady. Gracze nie logują się w trakcie rundy jakoś permanentnie, aby było nagminnie kogoś ciężko zabić z tego powodu. Jeżeli ktoś specjalnie robi reconecty, aby wbijać po rozpoczęciu rundy i mieć 'ochronę' to jest to zwyczajne wykorzystywanie bugów i można to zgłosić adminowi.

 

Ochrona została wprowadzona, gdyż jak wspomniano gracze atakowali na końcu rundy, a obrażenia przeciwna drużyna dostawała na początku nowej.

 

Puki co plugin zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×