Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Usunięcie, Steam

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hi !

Moją kolejną propozycją dot. serwera TP jest usunięcie Top15, ranku, komend - /me /hp. Jest to serwer TeamPlay, gdzie liczy się wspópraca, a nie rank i żalenie się ile to zadałem dmg a nikogo nie zabiłem.

Na serwerze gra dużo ludzi grających na Steam więc nie widzę przeszkód zrobić only steam. Większość ns'ów to niedoświaczeni gracze, którzy nie grają TP. Ułatwiło by to sprawę Adminom, ponieważ był by 1%, że cziter wejdzie. Sieć by na tym nie straciła, bo i tak Admini są za Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to by nie straciła ? Przecież straciła by jakieś 2/5 graczy... Kiedyś wbiłem na TP, serwer był full to same ns'y grały, tylko ja byłem ze steam'em.

A z tym jednym procentem to trochę przesadziłeś, bo coraz więcej pseudo graczy widzę na steam z np. aimbotem. Także wg. mnie bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest. Serwer tak czy siak nie jest dostosowany do tradycyjnego moda TP bo same "linie raszu" nie czynią serwera TP, więc argumentem, że to jest team play nie jest trafne.

Komendy typu /me, /hp, /rank, /top15 niech zostaną, urozmaicą grę.

TOLERANCJA. Gracze co nie mają steam'a są gorsi według Ciebie? Bo co? Gra to ma być przyjemność, a nie jakiś cholerny obowiązek, dlatego sądzę, że ten pomysł jest kiepski. STEAM nie czyni z gracza lepszego.

To, że ludzie cisną na wspomagaczach nie jest winą kupna, czy nie kupna ów platformy, a tym, że są jednym słowem debilami, a cziterzy byli, są i będą, na nich nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gra dużo fajnych kolesi na ns, dzięki czemu jest fajna atmosfera gry i o to głównie chodzi, a że cziter wchodzi to już obowiązek admina i sieci żeby zapewnić czystą i przyjemna grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle żeby robić od razu serwer Steam ale faktycznie zamknięcie TOP15 byłoby według mnie dobrym pomysłem. Zawsze znajdzie się gracz który będzie się żalił, że trafił go w łeb a ten żyje, walił full auto i zero dmg itp. itd.

Dodatkowo warto by włączyć Friendly Fire i kary za zabicie swojego, oraz bany na 2 godziny za TK 3/3. Byłby to serwer TP z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C47 w podpisie jest dowód na to, że złamałeś regulamin ^^ :P Sorry za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gracze co nie mają steam'a są gorsi według Ciebie
Nie mówię, że są gorsi, lecz ns to ns napewno jest większa szansa, że ns czituje niż steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE :D

Dużo graczy ns urozmaica grę. Czasami podczas braku adma gracze z wh są dla mnie wyzwaniem :D

 

Co do ranku, top15, nie wyobrażam sobie grania bez tego. Nie gram tam żeby ćwiczyć grę, bo to i tak jest bardziej ffa niż tp ale żeby porównać się z innymi i dążyć do top :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BiNd![/color]' timestamp='1353254029' post='90461']

C47 w podpisie jest dowód na to, że złamałeś regulamin ^^ :P Sorry za offtop.

ta...

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×