Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bekA

[TP] Nie porozumienie ?

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: bekA

Serwer: TP

Twoje IP: 91.240.30.246

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Pare minut temu ,dzisiaj

Powód bana: "Czitujesz:

Nick Admina który zbanował: iTo

Link do screenów 3x/demk : Brak ,nie zrobiono mi

Widzimy sie ponownie :) Wiem ,że możę dziwnie to wyglądało po stronie admina NS ze statami 42:2.Ale nie powinienem dostać takiego bana ponieważ nawet nie zrobiono mi ssów.Uznam ,że to było nie porozumienie i liczę na UB.A następnym razem iTo zrób ssy a nie pakujesz bana bez podstawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, będzie już HLTV to wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszkę spamowo: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=36434

 

A następnym razem iTo zrób ssy a nie pakujesz bana bez podstawy :)

 

Chyba nie myślisz, że ito będąc doświadczonym graczem jest na tyle naiwny, że jeszcze wierzy, że ze czitującymi "spryciarzami", coś wyjdzie na ss'ach ...

 

Czekaj na demko i rozpiskę zapewne, bo na pewno się pojawi. Musiał być powód, że dostałeś bana bez zbędnych ceregieli...

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, to ja prosilem iTo aby sprawdzil / dał bana temu kolesiowi. nim wyszedlem na dluga dostawalem glowe co runde, w pewnym momencie zdarzylo sie ze mialem 0:10 ja i koles z mojej druzyny i widzialem jak latal mu momentami celownik. Popieram decyzje admina iTo. Dziekuje :))

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedyshare.com/a4v3R/hltv-1212050951-de-dust2.dem

 

Dokładna rozpiskę zrobię jak wróce z pracy, bo i tak nie zdążę, jedną akcje pod koniec demka pamiętam, akcja na gali stoi schowany, od razu wie że 2 stoi za skrzynią i eliminuję 2, później strzela się z kim na długiej widzi że na gale wchodzi CT, chowa się tak żeby go nie zabił.

Jak mówię dokładniejsza zrobie jak wróce z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maksiu ,to nie moja wina że jestes słaby i po prostu NS cię ciśnie :) Nie potrzebuje wspomagaczy ,wystraczy skill.Poza tym ty mnie odrazu zacząłeś wyzywać od botów i wgl.Ty całą mape chodziles normalnie to trudno bylo Cie nie usłyszeć :) Jeżli okaże sie ze niby ja czituje to naprawde to mnie rozmieszy bo juz raz tutaj wstwialem ssy tak samo na csclub ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu demka, nie jestem pewien czy ub będzie słuszną decyzją, na części nic się nie dzieje, ale niektóre akcje są dziwne, Tak jak napisał iTo, końcowa akcja na gali, najbardziej mnie zaintrygowała. Bo niby skąd mogłeś wiedzieć, że za skrzynia stoi ich 2, jak jeden nic nie robił i nawet się nie ruszył. Usłyszeć go nie mogłeś.

Reasumując, może ktoś jeszcze z ub-support oglądnie demo, bo ja mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Łap UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×