Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Matiasz

Matiasz-ban

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich . Mam jeden problem . Wchodząc dziś na server o godz.17.30 Admin Stanik20 zbanował mnie za aktywny ban .. Lecz ja go nie dostałem nigdy . Dziś rano miałem podszywke która jechała na aimie . Kiedyś także gracze się skarżyli do mnie że wrócił ''wh-owiec'' lecz miałem podszywke . I teraz mam problem - czy pogodzić się z niesłusznym banem czy walczyć do upadłego ...

 

Miałem 72 lvl . To nic wielkiego lecz włozyłem sporo w to czasu i zabawy ;] Więc żal trochę oddać za frajer ..

 

Więc proszę Adminów o Ub z powodu podszywki . . Pewnie trzeba będzie udowodnić moją niewinność więc podajcie przykłady w jaki sposób.

 

 

Pozdrawiam Matiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać na kogoś z UB Support, gdyż ja nie mam takiej władzy. Cierpliwości... ;) Na przyszłość jeżeli chcesz uniknąć takich sytuacji dokonaj rezerwacji nicku

: http://www.cs-kopytk...erwacje-nickow/

 

Tym razem wyślij PW z hasłem... ;)

http://www.cs-kopytk...rwacja-matiasz/

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dostosuj się do wzoru

2. Gracz gra na dwóch rodzajach zmiennych IP:

178.43.

83.

 

Dostałeś bana z powodem 'Czitujesz' od Gringo dwa dni temu oraz dwa kolejne bany za 'aktywny ban' od Stanika.

Z obu rodzajów IP na nicku logujesz się systematycznie. Z mojego punktu widzenia na 90% to Ty dostałeś bana od Gringo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nw czy to ten wzór ale dołączam , jeżeli nie proszę o link ..

 

Twój nick z gry:

Serwer:

Twój SteamID:

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina)

:Powód bana:

Nick Admina który zbanował: ---------------

---------------

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Stanik90

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : Matiasz

[AMXBANS] Reason : ' Aktywny Ban '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 680577230 '

[AMXBANS] Your IP : ' 178.43.134.141 '

[AMXBANS] ========================================

 

 

Otóz Petrus nie mogę grać na 2 Ip gdyż ;

Mam jeden komputer u mnie w domu . Niemam brata który grał by na moim nicku . A siostra się w to nie bawi i niema dostępu do mojego konta.

2 , 3 razy grałem u kolegi z bloku .. Lecz napewno on nie wchodzi na mój nick bo przestał grać w cs .

2 dni temu grałem wraz z Gringiem i bez większego problemu . Wyszedłem z serwera bez bana . Dziś rano grałem i moja podszywka która grała na (Matiasz)1 mówiła że mam aktywny lecz ja się z tego śmiałem . Dopiero teraz widzę że to prawda .. Już kiedyś też miałem taką sytuację lecz wtedy ktoś jechał na wh ... Ale wyjaśniłem sprawe z graczami i było wporządku ... Lecz teraz ani nie moge wejść na mój nick i większość będzie myślała że to ja jechałem na czitach .

 

 

Z banem od gringa oraz od pierwszego od Stanika nic mi nie wiadomo . Teraz około 17.30 wszedłem i dostałem (2) aktywny o którym nie widziałęm .

Więc musisz się mylić niestety ..

 

Dołączam mój adres ip ; 178.43.219.106

. Bardzo proszę o Ub i rozwiązanie całej sytuacji .

 

Pozdrawiam Matiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8884794Bez_tytu_u_2.jpg

 

Ja na tej podstawie, tak jak Petrus mówi nie dałbym Ci unbana.

 

PANOWIE ADMINI NIE MA 9 CYFROWYCH STEAM_id, TO JEST NS ! <beisbol> <beisbol> :ziom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja steama nie mam ? Gram na ruskim n-s?? I nie zmieniam ip z dnia na dzień? Więc o co chodzi? ... Hahah ;d

 

OK. Nieważne . Nie ogarniam połowy rzeczy . Temat do zamknięcia . Zaczne od nowa ;]

 

 

Pozdrawiam Matiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czemu nie mogę na zmienionym ip zacząć od nowa na innym nicku ;d? Mam n-s i zmieniam ip i powinno wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×