Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KlauS

KAT tym razem DD2

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

nick KAT

admin: pan doktor

mapa :dd2

serwer :dd2

godzina 11:00

powod : czit

ip:81.26.6.5

 

ss: brak

 

Server: Size of custom.hpk > 0.001000 MB, deleting.

Creating HPAK custom.hpk.

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Pani doktor

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : KAT

[AMXBANS] Reason : ' Czitujesz '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 81.26.6.5 '

[AMXBANS] ======================================

 

mam rozumiec ze demko bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po robocie obejrzę to demko. Prosiłbym o info, czy to dzisiaj, czy wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś przedstawic dowody ??? bo PANI DOKTOR ak! botek napisała mi na pw tak :

 

Wysłano dziś, 12:49

przeciez ty odpalony byles:)

 

prosiłbym H@ o interwencje w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo kolejna odpowiedz pw od pani doktor

 

Wysłano dziś, 12:57

nie musze dawac dema, jezlie jestem pewna ze sie odpaliles

 

czy to jest kpina ??? bo nie czaje??? czy tu ludzie sie bawia adminem ???

Prosze kogos wyzszego rangą zeby zdecydował, bo jak wywnioskowalem to pani nie ma dema ;)

 

a tu dowod na moje slowa

ss :

http://www.sendspace.com/file/c4ru3y

Edytowane przez KlauS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja skarbie jestem teraz w pracy linki do demek Sa udostepnione . przepraszam ale nie dam rady go opisac bo na tablecie nie ma csa. Jezeli ci tak zalezy to poprosze kogoso pomoc i o ocene sytuacji. nie daje permow bez ssow jesli nie mam podstaw. To ze tak odpisuje na twoje wiadomos i wynika z braku osobistego zaangazowania w twoja kariere na serwerze. przepraszam za niedogodnosci.

 

ADMIN TESTOWY Pani dr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem demko i kompletnie nic na nim nie ma, moze jedynie akcja z dlugiej kiedy wszyscy biegna na A a ja zostaje i czekam od respa tt, ale tu znow widze na radarze ze zadnego tt juz nie ma wszyscy pobiegli na bs więc daje opor od długiej a ze sie trafił w idealnym miejscu to juz nie moja wina, czysty fart, jezeli macie jakieś jeszcze wątpliwości to poprosze o akcje z chęcią wytłumacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:13 - kwadracik zobaczyłeś i gówno słyszałeś. Widać reakcję.

9:49 - widać reakcję jak kwaracik się pojawia na środeczku gdy kieruje się na długą. Potem zanim T z lewej ostaje i słychać jakiekolwiek strzały koleś juz ucieka z długiej i celownik na środeczek. Akcja Panika.

ok 12.00: troszku za szybko strzelałeś. Trzeba być głupkiem, aby wywalić połowę magazynka w skrzynie nie słysząc nikogo...Ale jak się widzi to już ok.

 

WH/ESP opowiadam się bardziej za ESP. Kolo udaje, że się kryje (pali głupa) widać to na początku demka.

 

Jak masz wątpliwości przeczytaj mój podpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WH/ESP

 

 

Co nie zmienia faktu, że ban za WH daje się w inny sposób. Demka nie oglądałem, zajmie się tym UB support.Co do admina, który zbanował. Przeczytaj jeszcze raz regulamin admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką reakcje ? czlowieku czy ty nie strzelasz czasami od tak sb ? a noż trafie?

''akja panika'' ?? chopie juz ci tlumaczylem, poza tym myślenie nie boli i widze na radarze ze tt juz nie ma to osłaniam od długiej bo mnóstwo robi plecy.

akcja z b awp, dlaczego strzelam? bo typ który mi przebiegł przez trupa i w niego nie trafilem nadal nie padl, padło 2 ale nie ten co mi smignął dlatego skanowałem wszstkie skrzynie bo wiedzialem ze gdzies siedzi

Edytowane przez KlauS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję z NS'ami. Nie macie dla mnie żadnej wiarygodności. Te akcje to wpadki kolego, a tym tłumaczeniem można by wszystko wytłumaczyć. Co do myślenia, chłopie gram dłużej niż ty pewnie więc sobie daruj. Niech UB support się wypowie.

 

Poza tym jak pisałem, czytaj mój podpis.

 

Co nie zmienia faktu, że ban za WH daje się w inny sposób. Demka nie oglądałem, zajmie się tym UB support.Co do admina, który zbanował. Przeczytaj jeszcze raz regulamin admina.

 

Kolejność i zasady rzeczywiście inne są - SS'y, ale nie raz już osoba miała czyste SS'y, a wpadała po demku.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiNd! jeżeli dla cb 'ns' coś znaczy, to naprawde chyba nie masz pojecia o tej grze, myśląc ze mając steam to jestes OK ??? gowno prawda, i myśle ze jednak mniej grasz niż ja, nie bede się tłumaczył brakiem podkładki co widoczne na demku że ruchy nie są skoordynowane, czy nawet brakiem steam bo przegrałem w tą gre mnóstwo godzin, no ale przecież jestes ekspertem, który wszystko wie. Zapodaj to demo na BL ze niby odpał nosek biega to jeszcze poprosze kumpla 'gud' zeby przyspieszyl werdykt i wszystko w temacie. A te słowa co do mnie kierujesz to schowaj dla sb:* jeżeli chodzi o steam nie gram bo sprzedałem 2 za dobry hajs, być moze nawet takim jak ty osobom które myślą ze im starszy steam tym wiekszy priorytet, wole wejsc na ns i pokarac, zeby wlasnie stimiki 2k12 oskarżali o wall hack czy tam ESp.

Kurca fix troche za duzo juz chyba napisałem, ale nie pozwole zeby mnie ktos oskarżał bez podstawnie, bo te dema to gówno, bo większośc z top 10 ma lepsze akcje w ciągu 1 mapy które kwalifikują sie na Perma, o pani różowej sie nie wypowiadam bo nie wie o co w tej grze tak naprawde chodzi:) buziak dla cb za fajne CYCE :D i nic poza tym. i po 1 zwieksz mase :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra KlauS, koniec spamu, ja to akurat mam do siebie że demek NS nie oglądam ani nie wrzucam ich na dział BlackListed bo i tak jak dostaniecie perma, zmienicie IP i oracie dalej.

Ale u Ciebie zrobię wyjątek jutro obejrzę demko i ocenie, dlatego nerwy odłóż na bok, a ja obejrzę je koło 11-13, jak dla mnie możecie dać mu UB żeby chłopak nie czekał i się nie denerwował. Pozdro.

 

Co do mojego 2 razy starszego kolegi Binda(sorka :D) ja jestem w stanie mu uwierzyć bez oglądania demka, ale żeby nie było że kieruję się jego opinią na temat demka to jak napisałem sam je obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiNd! jeżeli dla cb 'ns' coś znaczy, to naprawde chyba nie masz pojecia o tej grze, myśląc ze mając steam to jestes OK ??? gowno prawda, i myśle ze jednak mniej grasz niż ja, nie bede się tłumaczył brakiem podkładki co widoczne na demku że ruchy nie są skoordynowane, czy nawet brakiem steam bo przegrałem w tą gre mnóstwo godzin, no ale przecież jestes ekspertem, który wszystko wie.

 

Ad.1 Gram od bety cs'a dzieciaku i wiem o tej grze na pewno więcej od Ciebie. Abyś grał tyle co ja, to musiałbyś się jeszcze raz urodzić.

Ad.2 Uważam, że nie mając steam'a jesteś po prostu złodziejem i czy czuję się lepiej, że nim nie jestem ? Oczywiście przecież, to logiczne.

Ad.3 Jak ze swoim team'em misiów pysiów osiągniesz coś w ESL np. to wtedy pogadamy. Ups Ty nic nie pokażesz, bo nie masz steam'a...

 

Zapodaj to demo na BL ze niby odpał nosek biega to jeszcze poprosze kumpla 'gud' zeby przyspieszyl werdykt i wszystko w temacie.

 

Ad.1 Posłuchaj tak jak wyżej napisałem kolego byłem członkiem team'u czarnej listy na cs.pl, w teamie antycheat ESL, sam prowadziłem ponad 2 lata portal antycheat.pl dla cs:s i takich ptaszków i kozaków jak Ty wyczaiłem z kolegami z team'ów setki. Twój kolega 'gud' jakoś na mnie nie robi wrażenia wręcz powoduje uśmiech na twarzy o/ hahaha .

 

A te słowa co do mnie kierujesz to schowaj dla sb:* jeżeli chodzi o steam nie gram bo sprzedałem 2 za dobry hajs, być moze nawet takim jak ty osobom które myślą ze im starszy steam tym wiekszy priorytet, wole wejsc na ns i pokarac, zeby wlasnie stimiki 2k12 oskarżali o wall hack czy tam ESp.

 

Dziecko ja zaczynałem od wonid'ów więc na drzewo łosiu, ale skąd Ty możesz to wiedzieć. Jesteś przecież amatorem bez steam. Niezły hajs musiał być starczyło na wyjście z dziewczyną na Misia Puchatka, czy musiałeś butelki sprzedać jeszcze ? Boże co za pieprzenie...

 

 

Kurca fix troche za duzo juz chyba napisałem, ale nie pozwole zeby mnie ktos oskarżał bez podstawnie, bo te dema to gówno, bo większośc z top 10 ma lepsze akcje w ciągu 1 mapy które kwalifikują sie na Perma, o pani różowej sie nie wypowiadam bo nie wie o co w tej grze tak naprawde chodzi:) buziak dla cb za fajne CYCE :D i nic poza tym. i po 1 zwieksz mase :****

 

Ad.1 Bezpodstawnie w Twojej wersji wydarzeń. Jak dla mnie opisane akcje są wpadkami. EOT.

Ad.2 Poza tym nie obrażaj kobiety. Cyce to ma krowa na polu, a swoje prymitywne podrywy uskuteczniaj w domu.

 

Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnołem demko i szczerze mówiąc ja na serwie bym mu bana nie dał, a na pewno nie bez ss.

Niech się wypowie jeszcze ktoś z UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest niewatpliwie ciezka. Z jednej strony "gwiazdorskie" akcje, dziwne jezdzenie po scianach celownikiem (byc moze to blad hltv), natychmiastowa reakcja na pojawienie sie przeciwnika - godna najlepszych ... a to wszystko przypieczone i podane na koncie NS. Z drugiej zas strony nie takie akcje sie widzialo. Za konkretne przyklady podam tu mojego mentora MaleMalesiaka :D, iTo , Petrusa czy Someone ktorych gra swojego czasu niczym nie odbiegala od wyzej zaprezentowanych akcji.. baaa ... karali (dalej tak robia) mocniej!. <---- zeby nie bylo ze komus wchodze do D..Y ----> ja was wszystkich bym zbanowala :D haha Reasumujac : Klaus byl na tyle podejrzany, ze Pani Doktor slusznie postapila nakladajac bana. Mimo to w takich sytuacjach lepiej wklepic SSy lub strzelic demko, by nie bylo pozniej tego typu problemow. Jezeli Pani Doktor jest przekonana ze Klaus byl odpalony, polecam wstawic to demko na BL (choc dla mnie ten portal to parodia).

Co do konta NS Panie Klaus... Nie da sie ukryc ze ogromny odsetek graczy uzywajacych konta ns nie dba o nic, wali ich to czy dostana Bana czy nie. Dzisiaj gram sobie normalnie a jutro dla frajdy sie odpale ... A co mi tam. Dodatkowo jak dochodzi do tego Neostrada i zmienne ip, zaczyna sie Hi Life (nie mylic z Half Life:p). Tak skrupulatne obserwowanie NS'a nie bierze sie z niczego, na 100 czitujacych moze 10 to konta Steam.

 

Petrus napisał :

Na BL nie da się wrzucić gracza na NS :)
hahaha to moja blad inteligencja, wybaczcie :P Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na BL nie da się wrzucić gracza na NS :)

Jak napisała Hania, nawet jeżeli Admin widział coś podejrzanego (nie każdy jest identyczny) to jeżeli nie było to SH, aim itd to należy zrobić ssy lub demo. Jeżeli po prośbie o UB okazało by sie, że jest czysto to wtedy należy zgłosić wątpliwości i udostępnic demo.

Bany z powodem 'czitujesz' traktuje jako 100% pewności, że dany gracz używa wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×