Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Counter-Strike 1.6 po aktualizacji

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Zobaczcie screena, nie da się przez to grać, żadna rozdzielczość nie pomaga, mysz tak samo, żeby wyłączyć grę to muszę jeździć nią po tym zielonym tle zamiast normalnie po napisie "Quit"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się także dowiedziałem (A psychol wie wszystko) Valve wydało aktualizacje nie tylko dla klienta, ale także dla serwerów..  Nowy build serwerów nosi numer 5956. Ale nie w tym tkwi problem ;) Serwery będą w wersji 1.1.2.7, lecz zwykłe NS tych serwerów nie będą widzieć, będą widzieć jedyne 1.1.2.6 czyli starszą wersje. Nawet dproto tu nic nie pomoże.
Oczywiście jak na razie, NS i S mogą razem pograć, ale już za niedługo zostanie wydana łatka która zablokuje możliwość gry na starym protokole!

 

Czyli jednak będę musiał kupić steama.

Więcej infa już wkrótce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DODAJCIE:

 

w opcjach odpalania gry (launch options) wstawcie (wróci prawidłowa rozdzielczość bez rozciągania obrazu): 

 

-nofbo
 

w cfg lub w consoli:

 

gl_vsync "0"
gl_ansio "0"
 

U mnie wszystko ok poza mikrofonem.

 

 

Oczywiście jak na razie, NS i S mogą razem pograć, ale już za niedługo zostanie wydana łatka która zablokuje możliwość gry na starym protokole!

 

 

Nareszcie!! Hurra !!

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nareszcie!! Hurra !!

 

Hurra? Graczy NS jest na pewno grubo ponad 60% fakt, że może 20% z nich to cziterzy, ale ciekawi mnie jedno, czy po wprowadzeniu tej aktualizacji serwery nie będą świecić pustkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że hurra. Ja bym odważył się stwierdzić, że czitujących NS'ów jest 80%, a może 20% gra czysto. Ponadto nie popieram złodziejstwa z czym się nie kryję. Jeśli stać mnie na windows'a, to i stać na grę za kilkadziesiąt złotych...

 

Dlatego się cieszę, a serwerów ze steam'em jest jeszcze dużo :) więc nie łamię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło :/ ale za to przy grze w okienku wszystko jest OK ale na tym się nie da grać... omg

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zobaczyłem to biały pasek na dole. I do póki nie wejdę na jakiś serwer to nie znika;/ wtf co to jest jeszcze pozmieniali foldery z grą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi po zastosowaniu dopisku w opcjach odpalania gry i tych komend wszystko prócz mikrofonu działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIND - GENIUSZ!

 

musiałem wpisać do parametrów startowych to -nofbo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odznaczyć w "Ustawieniach grafiki" takie cos jak "Wait for wartical sync"  Apply i ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://github.com/ValveSoftware/halflife/issues?labels=Counter-Strike&page=1&state=open

 

 

Znowu parę informacji ;)

 

Na serwerach także nie działają fastdownlaod'y.

 

Zostały utworzone nowe foldery, np. pliki z serwerów ściągają nam się do:

 

C:\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads
 

 

Polecam wszystkie pliki z serwerów skopiować do tego folderu, by uniknąć ponownego ściągania.

 

 

 

Jeżeli chodzi o FPS, jak czytałem większość ma z nimi problem, to proszę spróbować wpisać komendę

gl_vsync "0"

Jest to synchronizacja pionowa. Czytałem, że ona też może pomóc, lecz trzeba ją wpisywać zawsze gdy włączamy CS. Lub zmienić w config.cfg i ustawić "Tylko do odczytu"

I oczywiście do tego komenda fps_max 99

 

 

Jeżeli chodzi o grafikę to tak jak pisałem post wyżej, odznaczyć wszystko :P

 

 

 

Co ciekawe ludzie zaczęli robić jakieś petycje :o

http://www.change.org/en-CA/petitions/counter-strike-1-6-update-fix-the-game-and-put-it-back-to-normal

 

 

 

A o to lista nowych  cvarów:

http://myweb.tiscali.co.uk/millard1/Cvar%20List/scripting.elxdraco.net/cvarlist/index.html

 

 

Dwie komendy startowe:

-nofbo

Usuwa zielony ekran, zaraz po włączeniu CS

 

-nomsaa

Usuwa antyaliasing

 

 

 

Teraz może te dobry strony?

 

-Usunięto 16-bit

-Możliwość wyłącznie sychro w opcjach video

-Silnik CS i HL to teraz dwa różne silniki

-Steam działa już na linux'ie

-Nowe modele HD

 

To tyle

 

 

Usunięto parę nie potrzebnych komend

    cl_rate
    fps_modem
    s_a3d
    s_automax_distance
    s_automin_distance
    s_bloat
    s_distance
    s_doppler
    s_eax
    s_leafnum
    s_max_distance
    s_min_distance
    s_numpolys
    s_polykeep
    s_polysize
    s_refdelay
    s_refgain
    s_rolloff

 

 

 

A o to kilka komentarzy, które znalazłem na forum steam'a

 

 

 Omg and the new update....its terrible...my fps is dropping, mouse is fu*** up... I DONT KNOW WHAT YOU WERE THINKING WITH THIS UPDATE, BECAUSE IT SUCKS !

 

 

 

 I wont play nonsteam...i want STEAM...thats why i bought it

 

 

 

 i dont understand why change cs 1.6... this is so stupid :@ i pay to play cs 1.6 not something like cs GO -.- .. !

 

 

 

Została wydana nowa wersja AMXX, która niby po wgraniu ma zaprzestać ciągłym resetom serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może jak to:   http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=127305575  zmienić na to "stare" czyli te modele (chodzi mi tylko o to menu wyboru czyli w przypadku cs sas czy gign. Modele <w trakcie grania> mam już podmienione tylko irytuje mnie to menu) Daje lajki xD

 

5wcd8g.jpg

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekają Nas ciężkie czasy ...

 

Puki co nie będzie działać fast DL i tym podobne pluginy oraz integrujące w pliki gracza.

Dodatkowo potrzebna jest reinstalacja wszystkich serwerów oraz ich aktualizacja. Duża część pluginów po prostu nie będzie działać na nowej wersji.

 

Po primo, czarno widzę grywalność na serwerach only steam... Na pewno poprawi się ilość graczy na steam, bo większa ilość osób będzie zmuszona do zakupu, jednak ... serwer typu COD nie wiem czy nie będzie konieczności instalacji na starym silniku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie zablokowałem:

 

- RS na serwerach, po aktualizacji nie działa fast DL.

- Update silnika HLDS (powinno przestać crashować)

 

i czekamy... na razie nic nie robię, czekam na kolejne ich kroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jednak mam steam i sporo osób z naszego forum... inaczej nie byłoby z kim grać.

 

Jak to napisali, "wszystko w rękach autora dproto". Btw. kto nim jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy pewnie coś zrobią, ale to jest tymczasowe. Nie wiadomo co Valve ma na myśli, że wkrótce zostanie wydana latka (jutro?miesiąc?rok?), która ostatecznie pozbawi grę ns.

 

Puki co nie możemy sami wprowadzić only steam, bo stracimy graczy na rzecz innych sieci, które nie zrobiły tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chat który jest na serwerze i brakujące literki to wynosi się z braku aktualizacji serwera tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chat który jest na serwerze i brakujące literki to wynosi się z braku aktualizacji serwera tak ?

 

 

To chyba akurat u Ciebie błąd bo czasami też tak miałem, wystarczył restart gry.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem moje spostrzeżenia po aktualizacji nie wyglądają zbytnio pozytywnie.
Aktualizacje robiłam wczoraj wieczorem po której ogółem w oczy sie rzuciły "krzaki" w trakcie gry oraz problem z avatarami i rozmową chodzi mi o okno rozmowy steam.

Jedynym dobrym aspektem tego co pozmieniali na 

 

+archiwum steam rozmów

+polskie znaki ą , ę , ż , ż 

+ wchodza head'y po mimo używania skrola co napewno umili gre ludziom którzy są anty skrolów "Głowa w dupie" <- powiedzonko straci na wartości :) 

 

Reszta poprostu totalne dno i te jeszcze modele 1.5 porażka totalna . Mam nadzieje , że jeszcze to wszystko przerobią bo na daną chwile nie mam zamiaru na tym szajsie grać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×