Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FROXEN

Powrót - FROXEN

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: FROXEN
2. Steam ID: STEAM_0:1:56682766
3. Serwer: TeamPlay
4. Wiek: 16
5. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/index.php?q=FROXEN
6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem przez jakiś czas adminem serwera TP na kopytku.
7. Znajomość AMXX (x/10): 5/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Na początku chciałem was przeprosić za nie wypowiedzienie się w moim wcześniejszym podaniu. Chciałbym powrócić na moją dawną posadę admina na serwerze TP. Mam sporo czasu po szkole na granie, także z tym problemów nie będzie. Sporo "adminowałem" na TeamPlay i umiem odróżnić skilla od czita. Chciałbym aby na serwerze przjemnie się grało bez odpałów. Myślę, że mogę wam się przydać, tym bardziej, że jest bardzo mało adminów TP.
Na stałe powracam na kopytko :P
9. Mikro [TAK/NIE]: Tak
10. Akceptacja Regulaminu: Tak, akceptuję.
11. Reklamy:
1. http://cs-hax.com/zapraszam-na-cs-kopytko-t98899.html
2. http://cs-soplica.com/topic/102677-cs-kopytko/?p=610873
3. http://holyshit.pl/topic/40932-cs-kopytko/
4. http://cs-harnas.pl/topic/53708-cs-kopytko/
5. http://cstopek.pl/viewtopic.php?p=6719#6719
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak mało admów. Stary dzieciok wraca adma mu :P Ja Cię znam kolego i jestem na Tak :D Z kulturą problemów nie ma , za co dziękuj rodzicom :D Jak miał @ to regulamin znał . NIECH MA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh... który to już raz, olewasz kolego, po prostu, najpierw przychodzisz a potem się nie odzywasz admin tak nie powinien postępować.

 

ogólnie podanie jest w porządku, na serwerze ogarniał.

 

myślę, że można mu dać ostatnią szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszane uczucia, bo po prostu olewa sprawe za każdym razem. Za pierwszym totalnie, jedngo posta napisać nie potrafisz...Chciałeś dostać drugą szansę, Petrus Cie "zgasił ciętą ripostą", że masz adma na innych sieciach, a Cb nie ma przez 2 miesiące na forum (podanie miałeś otwarte dwa tygodnie !!). Moim zdaniem to nie czas na wielkie powroty...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus Cie "zgasił ciętą ripostą", że masz adma na innych sieciach

 

Heh, śmieszny jesteś... w moim pierwszym podaniu napisałem, że MIAŁEM tylko raz admina i no na krótko na jakimś gó*nianym serwie.

 

 

Słusznie gadaju. Nie myślałem o tym jak pisałem swoją opinię. Jak teraz myślę , to jestem na nie.

 

A ty kaczor nie masz swojego zdania? Tylko do innych się przypisujesz? Raz mówisz tak a raz tak...

 

Ja nie chce tego admina na siłę. Jeśli mnie nie chcecie zrozumiem to.

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gracza, więc będę się posiłkował suchymi faktami z historii forum.

admina już miałeś 2 razy, za każdym razem traciłeś (nie wnikam dlaczego), uważam, że na drugą szansę zasługuje każdy, zaś na trzecią nikt! Masz słomiany zapał, który szybko gaśnie.
Ja z wielkim żalem muszę napisać, że jestem na NIE, może kiedyś jeszcze mnie do siebie przekonasz, ale nie tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam miał kiedyś admina na COD ale nie na długo nie wiem dokładnie co się stało ale nie słyszałem o tym że 2 razy stracił o.O Na chwilę obecną jestem na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam miał kiedyś admina na COD ale nie na długo nie wiem dokładnie co się stało ale nie słyszałem o tym że 2 razy stracił o.O Na chwilę obecną jestem na NIE!

ach.... ludzie... Najpierw to dowiedzcie się co i jak a nie zmyślacie takie pierdoły, że głowa mała! -,-

Po 1. Miałem admina tylko na TP

Po 2. Straciłem go tylko raz.

 

Jak widać większość na nie, także chyba wszystko jasne...

Edytowane przez FROXEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, zawsze sie fajnie z nim dogadywało, było mniej pracy jak był adminem :) Mimo tych historii nie zarzucicie mu że nie wykonywał swoich obowiązków, i co raz częściej gra na tp, Na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co Dodo, admina na TP moglby dostac znowu, bardzo milo sie z nim grywalo :) TAK.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary. Mi chodzi tylko o to , że skoro tu rezygnowałeś czy traciłeś adma , to mniej wiarygodny jesteś. Znam Cię i lubię :) Ale life is brutal musisz być konkretny . Albo tu i teraz albo nigdy

Pozdro , życzę Ci żebyś dostał ale jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtopic. Gumowy ostatnio zauważyłem że piszesz po 10 postów w jednym temacie xd, czy ty aby nie spamujesz troche?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że tak . Warna mi trza dać :P Dam sobie bana na 5 minut . Reason:NIE SPAMUJ NA FORUM MENDO :) (sorry za offtopic :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

1 podanie - 1 post
Nie spamuj, @up to samo.

Jak dla mnie jesteś jedną z tych osób, którym zwisa dobro sieci i są bo są.

 

Składałeś ostatnio podanie:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/21360-froxen-2/

Byłem skłonny dać Ci admina o ile wyjaśnisz sprawę z adminowaniem na innej sieci, jednak po prostu olałeś podanie zaraz po złożeniu. Jak dla mnie jest to jawne marnotrawstwo mojego czasu oraz innych adminów, którzy starają się rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

 

Jak na razie jestem nie. Niech się wypowie więcej osób co sądzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Byłem skłonny dać Ci admina o ile wyjaśnisz sprawę z adminowaniem na innej sieci

 

Tyle, że na innych sieciach nie miałem nigdy admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle, że na innych sieciach nie miałem nigdy admina.

 

Gdy było złożone ostatnie podanie miałeś na innej sieci (lozta albo truskawa, już nie pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Petrus, jeżeli FROXEN cię okłamał w tej sprawie to powinieneś to wziąć pod uwagę przy końcowej ocenie podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Petrus, jeżeli FROXEN cię okłamał w tej sprawie to powinieneś to wziąć pod uwagę przy końcowej ocenie podania.

Po co to napisałeś? to że ty nie dostałeś adma nie znaczy że masz szkodzić innym wykaż sie w bardziej sensowny sposób niż bycie złośliwym i mściwym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mściwy hmm a cóż on mi zrobił. Złośliwy? ja? Dlaczego za pisanie prawdy? Chyba że myślisz że kłamanie w swoim własnym podaniu to jest coś nie istotnego... Jeśli tak to przepraszam za bycie"Złośliwym i mściwym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba że myślisz że kłamanie w swoim własnym podaniu to jest coś nie istotnego...

 A skąd wiesz, że On kłamie? I jaka to prawda jak Ty mówisz, że miał admina na COD, a wcale go tam nie miał... Sam pisał, że miał tylko na TP.

O Boże, dlaczego? :(

 

 

Na stałe powracam na kopytko

Gdy admina nie dostaniesz to odejdziesz, ale mniejsza o to :P

 

Ja także na nie. Jestem tego samego zdania co rashid. 3 szansy ja bym nie dawał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

 

Jak tym razem stracisz admina za nieodwiedzanie forum lub brak gry na serwerach bez odpowiedniego zgłoszenia opisanego w regulaminie dostaniesz gratis bana na wszystkie serwery za marnowanie mojego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×