Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Reset lvli dla części graczy

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Mam pytanie co się stało na COD? Większości graczy skasowało lvl'e dla mnie też a miałem 52 rambo i 71 Terminatorem... a co mówić np. o Czekonie, quantiq i innych którzy mieli 90+ lub więcej... Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również składam zażalenie ! Jako, że gram kilkoma klasami nie będę płakać, że usunęło mi lvl ze wszystkich klas. Po prostu usunęło mi z tych STRATEGICZNYCH! Najbardziej szkoda mi policjanta – NO PO PROSTU....  Został mi się snajper (dobrze - długo go wbijam) + 60lvl szturm.


Tu pojawia się pytanie co robimy? Chciałbym uniknąć resetu, ale w zaistniałej sytuacji może być ciężko. Uprzedzając pytania i skargi - gracze którzy kupili EXP'a [tzw. lamusy xD ] myślę że jakoś tam się dogadają z Petrusem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kupiłem premkę, nabijałem lvl długi długi czas a teraz co? Szlag mi trafił 79 lvl i mojego Ramboska (<3) więc się grać odechciewa, pominę to że właśnie gra na premce straciła sens więc po prostu - oddajcie lvl'e a będzie dobrze, premkę jak będzie trzeba to przedłużę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi policjanta kto zwróci kurde plakac sie mi che no nikt mi nie bil tego lvl'a tylko ja kurde dziś miałem wbić 100 lvl a tu wchodzę na serva a lvl nie ma normalnie mnie wbiło w ziemie co z tym będzie dalej tam o inne klasy którymi grałem to ciul tylko policjanta chce z powrotem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wnosił bym już w takiej sytuacji o całkowity reset lvl'i. Wiem że to się wam nie podoba mi też ale cóż wystąpił taki "błąd" i musimy się z tym raczej pogodzić, sam miałem Rambo 51, Terminator 72 i jeszcze na paru klasach 25+, ale pomyślcie ile graczy straciło lvl... owszem można to odzyskać ale to by była wielka strata czasowa dla administracji. Podejrzewam że Petrus nie ma czasu na takie rzeczy... Przecież ma jeszcze do ogarnięcia pozostałe serwery + forum. Pomyślcie czy tutaj jest większy sens płakać o lvl? Nabije się od nowa!!! Większa satysfakcja z gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety 133lvl poszedł.  Ciekawe czy uda sie to odzyskać, a jak nie to ja przynajmniej proponuje reset wszystkim graczom, w celu wyrównania poziomu rozgrywki. No cóż pewnie czeka nas zabawa od nowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy da się odzyskać, Petrus musiałby mieć kopię bazy danych sprzed "błędu" a o ile dobrze wiem to rzadko kto robi takie kopie. Oczywiście jeśli COD zapisuje się do bazy MySQL ale tego nie jestem pewien.

nawiase mówiąc na BF2  też coś dziwnego się dzieje, jak wszedłem to miałem 31 odznak zamiast 38, po kilku reconnectach odznaki wróciły. Może baza się przestaje wyrabiać?   :D

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czekon nic straconego.. będzie cie łatwiej zabić xD A poza tym nie ma co się martwić luudzie gramy 4FUN! Nie smutać lvl powróci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za lvl odnowa i prosiłbym oto bo 100 lvl od nowa bić a mam 1 to trochę trudne bo już są lvl 50+ i jakie my szanse mamy ??? . O fajnie jak lvl będzie ten sam to nie resetować xd ciesze się :) 

Edytowane przez CR-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR-X Petrus nie ma na to czasu.. i jak to sobie wyobrażasz ty 100 lvl latasz a reszta serwera około 10... już zostaw ten lvl jak masz skilla to i lvl nie gra wielkiej roli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zróbcie reset a ja ze mam 100 lvl to ja se na niego zapracowałem i grałem troszkę czasu zanim bilem a teraz co od nowa zal od nowa wszystkim i finito kto się zgada pisać do adminów o reset lvl dla wsystkich a my 4 graczy duszek czmu nie dostal resetu a tez ma prawie 100lv to nisprawiedliwe i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie spokój poczekamy na wyjaśnienie sprawy przez Petrusa. Moje zdanie jest takie że jeśli nie uda sie przywrócić leveli to należy zresetować level każdemu graczowi. Koniec dyskusji, pozostaje nam tylko czekać na Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do wypowiedzi C47. Na dm+bf2 możecie być spokojni, tam zapis jest na bazę danych.

 

Nie mam pojęcia co się stało. Dałem reset serwera na razie, dajcie znać czy się nie naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas levele nie powróciły, chyba nie pozostaje nic innego jak reset levelu każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dziwaczna. Nie wykluczam, że ma to coś wspólnego z tą aktualizacją steama. Nic nie zmieniałem, raczej samo od siebie nie powinno się nic robić. Logi czyste itd.

 

Poczekamy jeszcze chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że reset to dobra decyzja.

Oraz (być może) ten reset przyciągnie jeszcze nowych graczy.

Powinno być wszystko ok + kilka nowych graczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden resecik, kupiłem premkę by wbić i nagle 0 -.- Resecik był na początku roku, nikt nie ma max lvl jeszcze a taki był mój cel, mam już prawie 80 lvl i nagle mam zaczynać od 0 ? To mnie zdemotywuje, bo usunięcie wszystkiego co tutaj nabiłem (gram od początku roku praktycznie) to totalny brak jakiejkolwiek chęci do gry. Ktoś powie że płaczę o lvl - nie, nie, nie. Płakać nie płaczę, wyłącznie walczę o swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×