Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Reset lvli dla części graczy

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno część graczy będzie przeciwna resetowi ale na ten moment to najlepsze rozwiązanie, będzie to uczciwe w stosunku do graczy którzy stracili poziomy.

Ostatecznie można zrobić głosowanie na okres 7 dni oraz dodać informację o takim głosowaniu na serwer, niech wypowie się większa ilość graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie walcz tak ostro bo jeszcze amx przestraszysz i wgl lvl'e nie będą szły xd Spokojnie nabijesz od nowa exp leci szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest żałosne takie coś wo gule nie powinno sie przytrafić na tym servie jeszcze nigdy o takim czymś nie słyszalem a grałem na dozo cod-ah . Zróbcie glosowanie i finito Ja jestem za resetem oczywiście jak lvl wrócą to nie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale pomyślcie racjonalnie, np. jeśli w tym głosowaniu przyczynią się ludzie którzy nie utracili leveli to resetu nie będzie. Czyli wtedy my zostaniemy z niczym a oni dalej zachowają swoje levele i nie widze tutaj wtedy żadnego wyrównania poziomu rozgrywki dla wszystkich graczy. Gra nie będzie miała sensu ani żadnej przyjemności, bo wątpie by gracze w niskimi levelami ubijali teraz graczy <80+ i nawet skill nie ma tu nic do gadania. Decyzja ostateczna należy do Petrusa ale jeśli resetu nie będzie to raczej żadna sprawiedliwości i wtedy ja pewnie powróce na mojego starego COD-a.

 

 

 

Jeszcze odniose się do przedmówcy:

Oddawaj mój 45 poziom policjanta.

Człowieku opanuj się, nic nowego swoim postem nie wnosisz, a tylko spamujesz

Edytowane przez Czekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@Czekon ja nie mam problemu nabiłem 23 Wolnym Strzelcem i inni narzekają na niewyrównaną rozgrywkę (niektórzy ci co nie utracili lvla xd) wiec dla mnie tam rybka i tak wychodze z mapki ze statami 60+/10. No ale reszta w sumie może mieć problemy. Ale ja jestem za resetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perfidny dobze ci gadac bo masz premke a ja nie i co zrobie 1 lvl wkur***jące to jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak już CR-X zauważył Perfidny masz premke. I nie mów, że to nic nie daje, bo daje i to wiele. Po za tym tak szybko lvl wbijasz bo dostajesz EXP'a za samo trafienie przeciwnika - a nie jak zwykłe klasy zabójstwo czy tam asyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co zobaczyłem 35 lvl poszedł spać. Teraz zaczynam znów grać i jakie są szanse na zabicie klasy premium z 350 hp   

Edytowane przez Blackhill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no ja tez jestem za resetem a jak nie biedzie to kończę tu grę. A Czekon podasz IP: tego twojego starego CODA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robić ma Petrus reset lvl to jak najszybciej . Bo to jest nie wer jak np: Zryj gruz ma 70 lvl a np: KoxBezManier ma 1 . Ja tu widzę nie równą grę .

 

DOSYĆ niech ktoś ten temat zamknie bo się SPAM robi !!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega popracuje nad zapisem sql do Naszego coda, bo ja jestem dość zajęty.

Mam nadzieje, że dziś to ogarnie to zaraz po tym zrobię resa.

 

@edit

restart wprowadzony. Zostajemy na starych zasadach.

 

Przepraszam wszystkich za utratę lvl, jednak nie mam pojęcia co było przyczyną. Mam nadzieje, że problem był jednorazowy i następny reset będzie w planowanym terminie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×