Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
iTo

TURNIEJ Offtopic turnieju cs-kopytko.pl LUTY 2013

61 replies w tym temacie

Recommended Posts

Offtopowy temat do komentowania, zgłaszania sugestii itp związanych z turniejem 2 vs 2 - cs-kopytko.pl LUTY 2013!

Pytanie w sprawie serwera. Czy nie było by takiej możliwości by wgrać jakikolwiek mod do robienia demek i SS'ów na końcu?

Chodzi mi dokładnie : 11. Każda osoba uczestnicząca w turnieju ma nagrywać demko swojej gry

podczas rozgrywanego meczu - w razie jakichkolwiek wątpliwości należy

demko udostępnić publicznie, w celu weryfikacji. Rozumiem że sprawi wam to kłopot wgranie takiego skryptu ale nie było by później że ktoś zapomniał czy coś w ten deseń.

Jest HLTV, które nagrywa ogólne demko. W tym przypadku chodzi o to, aby każdy nagrywał demko i go udostępnił w razie wątpliwości. Jest to wpisanie 1 komendy w konsoli, chyba to nikomu nie zrobi problemu.

Bez amx nie da się dodać nic.

Popieram Petrusa nikomu nie zaszkodzi wpisac jedna komende do konsoli

Edited by diablo1000

UWAGA!

Wstępnie zapisy potrwają do piątku chyba mam nadzieję że do tego czasu będzie z 12 drużyn, minimalna ilość drużyn to 10, czyli jeszcze 1 drużyna. 

ZAPISY DO PIĄTKU!

Jeżeli nikt już się nie zapisze, to w piątek każdy pozna swoich rywali/grupy.

Kończymy zapisy jutro o 14.00 ;)

Jutro sie wszystkiego dowiecie odnośnie turnieju, turniej zacznie sie juz w ten weekend.

• Like 1

A miałem właśnie pisać kiedy się wreszcie zacznie ten turniej  a jeszcze ajk by w 1 dzień cały przeszedł bez żadnych problemów to było by fajnie .

Po 1. Miło mi

Po 2. Zanim zostanie ustalony terminarz i system rozgrywek (przypomnę , że mamy 11 drużyn ) minie "parę godzin" i zaczniemy grać najwcześniej w niedzielę .

Po 3. @diablo1000 , swoją postawą udowadniasz , że nie myliłem się opiniując twoją kandydaturę

Po 4. Mogę pomóc przy ustalaniu grup i terminarza :) Mówię poważnie.

Po 3. @diablo1000 , swoją postawą udowadniasz , że nie myliłem się opiniując twoją kandydaturę

jaka postawa?

Dzisiaj w nocy napiszę wszystko odnośnie wszystkich meczy, turniej zaczynamy od niedzieli.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.