Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

ODRZUCONE Puma`

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Puma`
2. Steam ID: NS
3. Wiek: 16
4. Czas spędzony na Serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/cod/player.php?id=221
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: admin an innej serwerowni
6. Znajomość AMXX (x/10) 6
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Petrus kazał mi założyć podanie i da mi adma na ns, ponieważ na cod nie ma wgl adminów a roi się od cziterów, więc nie wypisujcie ze mam ns. A więc tak jak napisałem na serwerze jest dużo cziterów dlatego składam podanie
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy:
http://www.cs-fart.czo.pl/topics1/358.htm#358
http://cs-show.eu/viewtopic.php?p=10635#10635
http://www.cs-good.czo.pl/topics2/3885.htm#3887
http://www.cs-fox.czo.pl/topics15/4227.htm#4257
http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=142159#142159
 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nawet jeśli Petrus ci pozwolił  ci być adminem na NS, to dla mnie nie powinieneś mieć admina, bo to pociągnie za sobą coraz większe ilości podań z ns, a argumentem jest: "Skoro on ma admina na NS, to czemu ja nie moge".
Powinniśmy też się trzymać reguł chyba, wszyscy mają steama, to ty też możesz mieć. Ja żeby być admem specjalnie kupiłem steama.
A i skoro masz WARNA, to mogłeś poczekać ze składaniem podania, do czasu jak ci go usuną.

 

Jak dla mnie nie powinieneś mieć @, jestem na NIE

Edytowane przez wojciu54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, beż steam to marne szanse może ogarniasz nie twierdze że nie ale jednak steam to steam z przykroscią na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie Petrus ci pozwolił to jak i tak będę dalej na NIE.

 

Admin na ns'ie nie będzie miał szacunku , a poza tym strasznie dużo warnów miałeś już na forum , tak więc nie zdziwię się jak na serwie coś odwalisz. Kup steama w sklepie CSK i po problemie , wydajesz pewnie kase na jakieś bzdury zamiast raz a porządnie w steama zainwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie odrzucone, brak steam'a

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram jeszcze temat.

Na COD niezwykle ciężko znaleźć odpowiedniego admina. 95% graczy to nsy, przeciwnie jak na pozostałych serwerach.

 

Odnośnie podania to nie zgodziłem się, że admina dostanie. Po prostu warto rozważyć sytuację, czy do czasu znalezienia 'normalnych adminów' nie warto dać chociaż jednego admina osobie, która częściej będzie grać na serwerze. Większość global adminów stwierdza, że 'modele mi się ściągają' i serwera nie odwiedzają, a sami admini serwera są coraz mniej zainteresowani nim.

 

temat jeszcze zostawiam otwarty, wypowiadajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak najbardziej pasuje. Pozostaje tylko kwestia tego NS`a. Na pewno pojawi się sporo pytań dlaczego NS dostał admina i kilka innych podań może się pojawić. Sporo obelg też wyczuwam i zarzutów na serwerownię, że NS-y dostają admina. 

Nie mam nic do nich, bo sam długo długo grałem na NonSteam(problemy z odzyskaniem konta).

 

Moja propozycja jest taka, żebyś Puma zainwestował te kilka złotówek w Steam`a i wtedy wrócił z pytaniem o admina. Za tą kwotę najwyżej odpuścisz sobie jedną imprezę.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwerze jest mało adminów i wiele więcej cziterów (skąd oni się biorą???)

 

Według mnie na serwerze CoD (tylko na tym) powinny zostać zwiększone wymagania na admina oraz otwarta rekrutacja dla NS...

 

TYLKO ZE WZGLĘDU NA CZITERÓW!!!

 

Mamy przecież ogarniętych graczy NS, m.in. :

- Martucha

- Puma (grałem z nim na serwie i jest kulturalny oraz ogarnięty)

- Lencia

- Pomaranczka lol : D

- IllBeatu (może czasami coś mu się wyrwie jak się wkurzy ^^)

 

Dajcie im szansę! Oni chcą pomóc i nie są od was wcale gorsi (nawet lepsi)...

 

Tyle ode mnie :P

@Puma życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą że są ogarnięci gracze NS,  jest w tym 100% racji, ale kurde steam to steam, regulamin to regulamin. Skoro każdy admin ma steama, to oni też powinni.

Edytowane przez wojciu54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami dobrze wiecie, że CoD to całkiem inny rodzaj moda i przyciąga cziterów ;\

 

Adminów na to stanowisko jest bardzo mało i żadko wchodzą, więc dajcie chłopakowi szansę

 

Naprawdę warto dać mu szanse. Zasługuje na to ;p

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tu coś trochę nie pasuje. Ja swój klucz do steama kupiłem za marne 15 zł, a na tyle to Cię chyba stać i nie wykręcaj się, że szkoda Ci kasy na grę, bo przecież posiadasz klasy premium.

 

Z drugiej jednak strony poszedłbym na kompromis. Musiałbyś wstawiać 10 reklam tygodniowo. Zabierze Ci to trochę czasu ale zaoszczędzi złotówek i nam pomoże. W takiej sytuacji jestem jak najbardziej na tak, ponieważ pomimo wyskoków jesteś ogarniętym człowiekiem i pomagasz, świadczy o tym choćby ranga Grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Musiałbyś wstawiać 10 reklam tygodniowo. 

 

Mogę tak robic ; )

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No kurdę  trochu nie fair że bez steam . Ale że COD podupada i szkoda tych graczy :

- Martucha - Puma (grałem z nim na serwie i jest kulturalny oraz ogarnięty) - Lencia - Pomaranczka : D - IllBeatu (może czasami coś mu się wyrwie jak się wkurzy ^^)

 

 

Wszystko mówi mi żeby pisać nie ale że serwer Call of Duty jest na skraju dna to można już przymknąć oczka . Można by im dać admina ale ......

 

Illbeatu jest chamski ,obraża graczy i adminów .

 

A i Każdy z nich gdy by już mieli admina na NS to do podania 10 reklam a i dobrze było by 5 reklam na tydzień . 

 

Jak pisałem wyżej  że cod upada to można dać im szansę . Jestem na słabe TAK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ponieważ wiem,że sobie poradzi a co do NS jeśli tylko on dostanie to może nie bedzie tak odciągać innych graczy bo admini z NS gorzej jak by było ich więcej  <sumo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem nadzieję, że będzie większe zrozumienie.

@, nie obraź się ale to był temat czysto poglądowy. Przez chwilkę myślałem, aby coś zmienić jednak to nie przejdzie.

Pozostali admini czują się z tym niespecjalnie, szczególnie, że niektórzy kupili po to steam.

 

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×