Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Szkoda słów ...

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

GRINGO, już kilka razy wchodziłeś, posiedziałeś chwilę na SPEC, nie odpisałeś na nic, i wyszedłeś zostawiając tak czitera !

 

Skoro go zostawiłem to nie czitował - proste. Tak naprawdę to wystarczy, że ktoś Was zabije raz, drugi i nagle zauważacie WH, AIMy i inne cuda tam, gdzie ich nie ma. Prawda jest taka, że płaczecie jeśli ktoś jest ogarnięty - wystarczą po prostu słuchaweczki i trochę ogaru - czego Wam ewidentnie brakuje. Dobrym przykładem jest Quattu - na demku z HLTV które przeglądałem tak na niego psioczyłeś, twierdziłeś że odpalony lata, a tak na prawdę nic nie miał.... załamuję się powoli.

 

Co do przelewu - wystarczy pójść na pocztę, wziąć druczek i tam dokonać przelewu - nie musisz mieć żadnego konta, proste wypełnienie druczku i to wsio. Ew. możesz sobie wydrukować: http://drukprzelewu.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gringo, nie raz widać było, jak Quattu gra na wh . Nie wiem które to demko, już nie pamiętam, a nie chce mi się go zrzucać i oglądać . Na każdej mapie ma staty 50/10 . Średnio . Bakuś ogarnia najbardziej, a i tak nie raz ma fail'e i mu nie pójdzie . Nie możliwe jest, aby ktoś miał takie staty dosłownie co mapę . Może Puma wstawił nie takie demko, ale na kilku, jak nie kilkunastu na pewno pojawiłby się dowód, że Quattu czituje . Zresztą, po co składałby propozycję, aby zrobić czystkę ? Po to, aby rozwalić serwer, a on mógłby sobie swobodnie czitować, bo w tej chwili duże lvle, jak np. ja, Cake, West łatwo się z nim obchodzimy . Czasem nie wyjdzie i uda się mu, ale nie ma przewagi . Udaje mu się tylko dlatego, że ma wh . Albo softy . Aima nie ma na pewno . Nawet nie widać . Ale co do wh jestem przekonany w 100%, że je ma . 

 

Skoro go zostawiłem to nie czitował - proste.

To, że nic nie zauważyłeś, nie znaczy, że nic nie miał . Nikt nie jest doskonały, i nikt nie ma tak, że nigdy się nie myli . Więc pewności nie masz . A Quattu gra na wh ON/OFF, jak wchodzi Adm - wyłącza czity . Któregoś razu jak go złapie, na pewno wstawię demko, a wtedy przekona się, że ze mną nie wygra . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A może po prostu zazdrościsz że mam farta i zawsze takie staty? Oskarżasz bez żadnego dowodu -.- Uparłeś się bo co w psycho wyszedłem lepiej niż ty? Nie będę tego więcej komentował możesz sobie każdego hltv wstawiać tak Ci to nic nie da -.- I ty chciałeś być adminem jak już chcesz oskarżać miej jakiś dowód a jak nie masz przyznaj sie do błędu a nie brnij w zaparte ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo już męczą mnie te wasze jęki nie wiem co wam nie pasuje nic nie miałem i nic nie mam.. Wstawiajcie te demka dajcie dowody a nie obrażajcie na każdym kroku

Edytowane przez Quatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcem Cię obrażać, ale powiedz mi szczerze bo nie ogarniam... Jak przez dwa dni można nabić prawie 80 lvl i wjechać na 2 pozycje w Psycho? W miare to ogarne... Ale patrzyłem na twoją grę i albo jesteś cziterem, albo najlepszym graczem na CSK !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak przez dwa dni można nabić prawie 80 lvl i wjechać na 2 pozycje w Psycho? W miare to ogarne... Ale patrzyłem na twoją grę i albo jesteś cziterem, albo najlepszym graczem na CSK !!!

Skomentuje to krótko.

1. Spójrz ile on czasu jest na serwerze: http://cs-kopytko.pl/psychostats/cod/player.php?id=3690&vlimit=20&vsort=rank&vorder=asc&vstart=80#victims  /średnio spędza 4-6h na serwerze/

2. Koleś ma premke - mega szybko wpada Ci EXP /chyba nie muszę tobie tłumaczyć/ 

3. A teraz pomyśl - dużo fragów na premce + dużo spędzonego czasu na serwie = szybko nabity lvl 

 

Po za tym, myślisz dlaczego ludzie premke kupują? Prawda jest taka, że gdyby gracze VIP przestali grać na premce, ich "skill" spadłby o połowe. IllbeatU jest tego świetnym przykładem - widziałem raz na 1 mapce grającego go jak "zwykły  śmiertelnik" bo mu się premka skończyła - KD ratio coś ok 1, CIENKO!! Już na następnej mapce radził sobie, bo zdążył polecieć do kopytkowego sklepu na zakupy po premke. Gdybym osobiście miał trochę wolnego hajsu, myślę że też zakupiłbym VIPka i w cale gorszy bym nie był od Quattu z tymi statami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję koniec bezsensownego przemawiania się w otwartym temacie... Dostarczcie dowody na czitowanie Quatuu to będzie można coś robić a nie spamić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice? Nikt nie musi wiedzieć, że zrobisz przelew... to nie wymaga zgody rodziców. Jeżeli tylko nie masz 5 lat, że nie dostaniesz do okienka kasy to ochrona Cię nie wywali za to, że chcesz dokonać przelewu..

1. idziesz do zwykłego banku spółdzielczego i prosisz o 2-3 druczki do przelewu

2. wracasz do domu i na spokojnie wypełnisz druczek (dla nie ogarów polecam google - nawet filmiki są jak to zrobić) zajmuje to 5 min.

3. Idziesz znów do banku, dajesz druczek do okienka i Pani za 30 sek mówi Ci kwotę (cena z druczka + 2,50). Dajesz i Ci daje potwierdzenie i reszte.

 

Nawet dzień dobry nie musisz mówić, to nie wymagane...

 

@ Co do zgłaszania na gg. Sam jestem poirytowany, że admini nie wchodzą tam często, ale nie mogę karać za to, że ktoś ma lagi na gg i wyłącza je do gry...

Próbować warto, bo większość zgłoszeń jednak jest przyjmowana.

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×