Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quatu

Reset zmniejszenie expa

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapewne pojawi się tu od razu wiele głosów na "nie" aczkolwiek chce przedstawić swoje argumenty. Na serwerze pojawiło sie strasznie dużo ludzi z lvl +80 nie wspominając o tych +100. Takich graczy zabic to prawdziwy koszmar nie raz nie wystarczy cały magazynek celnych strzałów co strasznie zniechęca nowych jak i słabszych graczy. Do tego ten exp ja w ciągu 2 dni wbiłem 70+ co jest masakryczne . Proponowałbym zmniejszenie expa o połowę do tego reset lvl i gra stała by sie dużo przyjemniejsza dla nowych graczy. Być może w końcu pojawiło by się ich nieco więcej .. Wiem też że Ci z większymi lvl by dużo czasu stracili ale co lepsze wbić lvl od nowa czy grać z tak niewielką ilością graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NA NIE . Dziecko - czitujesz, wgle, po co udzielasz się na 4um, jak i tak nic nie zdziałasz ? Jesteś żałosny, koleś, na prawdę, współczuję rodzinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziecko - czitujesz, wgle,

Jeśli uważacie, że koleś czituje - nagrajcie demko podczas gry, czy tam użyjcie HLTV. Rozpiszcie akcje i wrzućcie do działu "Zgłoś czitera" - taki problem?

 

@IllbeatU, to jest dodatkowy "+" gdy składasz podanie o adma - rozpoznawanie cziterów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli uważacie, że koleś czituje - nagrajcie demko podczas gry, czy tam użyjcie HLTV. Rozpiszcie akcje i wrzućcie do działu "Zgłoś czitera" - taki problem?

Dokładnie! A nie spamujecie nie na temat -.- jak już chcecie coś powiedzieć to na temat a nie byle posta nabić -.-

 

 

NA NIE . Dziecko - czitujesz, wgle, po co udzielasz się na 4um, jak i tak nic nie zdziałasz ? Jesteś żałosny, koleś, na prawdę, współczuję rodzinie .

Współczujesz? Bo ktoś lepszy jest spoko twoja sprawa. Ale żałosny to jesteś ty nie umiesz konstruktywnej odpowiedzi do tematu napisać więc nie obrażaj innych.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na NIE! Powody wymienione przez IllBeatU i West'a ;)

Pozdrawiam!

Myślisz że jak walniesz duże litery jesteś fajny? Powody "bo czitujesz" ma to tak dużo wspólnego z resetem że nie wiem. Jesteście żałośni 0 konstruktywnych opinii. Temat jest co do resetu lvl a wy tylko posty nabijacie -.- jak już coś chcecie powiedzieć to mądrze przedstawić jakieś argumenty za/przeciw. Wedle 14 punktu regulaminu którego zapewne nie czytaliście oftopy są karane -.- Więc piszcie w końcu "inteligentni" ludzie co wam nie pasuje a nie -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja na duże czerwone Puknij się w główkę.

 

Dobre :D

 

Współczujesz? Bo ktoś lepszy jest spoko twoja sprawa. Ale żałosny to jesteś ty nie umiesz konstruktywnej odpowiedzi do tematu napisać więc nie obrażaj innych.. 

Hahahahahaahahah . OMG . Człowieku . Ja nie potrafię napisać konstruktywnej wypowiedzi ? To TY zapewne nawet nie wiesz, co znaczy słowo "konstruktywny" . Człowieku . Czitujesz na serwerze, i jeszcze za przeproszeniem wpieprzasz się w forum z tematami, których realizacja rozwaliłaby cały serwer . Każdy nabił tu już spory lvl, każdy zaczynał od początku wówczas, gdy wszyscy inni mieli już duże lvle . I co ? Poradzili sobie . Reset jest zbędny . Człowieku, jesteś żałosny . Opinia na temat, a konstruktywna opinia mają do siebie tyle, że aż prawie nic . To i to ma kompletnie inne znaczenie . Włącz w końcu mózg, i zacznij myśleć . 

Chcesz argument przeciw ? Proszę ! RESET SERWERA SPOWODUJE UTRATĘ GRACZY, A ZERO GRACZY TO KONIEC SERWERA . Ci, co już coś osiągnęli, stracą wszystko . Lecz się. Mogę poszukać Ci dobrego psychiatry . 

Jeśli uważacie, że koleś czituje - nagrajcie demko podczas gry, czy tam użyjcie HLTV. Rozpiszcie akcje i wrzućcie do działu "Zgłoś czitera" - taki problem?

GRINGO, Puma założył gdzieś temat z demkiem z jego gry . W złym dziale - wiem, powiem mu, aby napisał w odpowiednim . Quattu na każdej mapce ma staty koło 40/10 . Na każdej . Dlaczego ? Gra na czitach, co widać, a kiedy pojawia się Adm, wyłacza je chwilowo . Uaktywnia spowrotem, gdy Admin opuści serwer . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quatu, zrób nam przyjemność i idz na inne serwery czitować ; ) A co do demka to jestem w trakcie zakładania tematu, ale czekam, aż pukawka wstawi hltv z mapy .

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lajka dostałeś od największego czitera na Cod'zie - Black'a . Pewnie kolega ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quatu, zrób nam przyjemność i idz na inne serwery czitować ; ) A co do demka to jestem w trakcie zakładania tematu, ale czekam, aż pukawka wstawi hltv z mapy .

Kolejny "gimbus" przeczytaj TEMAT zanim sie wypowiesz i odpowiedz do tematu a nie .. 

 

Jeśli jest ktoś z administracji albo jakiś moderator prosiłbym o dostosowanie do pkt 14 regulaminu bo Ci ludzie są już śmieszni -.-

 

Napisze to tu żeby nie tworzyć kolejnych bezsensownych postów. Nabijać posty możecie gdzie indziej nie będę odpowiadał na wasze żałosne zaczepki w tym temacie bo nie tego on dotyczy. Mam nadzieje że ktoś się za te offtopy weźmie bo to na prawdę jest żałosne i mija sie z celem tematu.

Edytowane przez Quatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ziom wyluzuj hahaha ; D  Ale naprawdę zrobił byś nam przyjemność gdybyś sobie poszedł ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Przestań spamować i zobacz na tytuł tematu.

Gimbus ? Skoro używasz takich sformułowań, zapewne sam chodzisz jeszcze do Gimnazjum . Wypowiedz się na temat tego, co napisałem ja, chyba, że brakuje Ci słów ;>

 

@Edit

Proponuję zamknąć temat, ponieważ tworzy się tu niepotrzebny spam i hejt .

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaahahah . OMG . Człowieku . Ja nie potrafię napisać konstruktywnej wypowiedzi ? To TY zapewne nawet nie wiesz, co znaczy słowo "konstruktywny" . Człowieku . Czitujesz na serwerze, i jeszcze za przeproszeniem wpieprzasz się w forum z tematami, których realizacja rozwaliłaby cały serwer . Każdy nabił tu już spory lvl, każdy zaczynał od początku wówczas, gdy wszyscy inni mieli już duże lvle . I co ? Poradzili sobie . Reset jest zbędny . Człowieku, jesteś żałosny . Opinia na temat, a konstruktywna opinia mają do siebie tyle, że aż prawie nic . To i to ma kompletnie inne znaczenie . Włącz w końcu mózg, i zacznij myśleć . 

Chcesz argument przeciw ? Proszę ! RESET SERWERA SPOWODUJE UTRATĘ GRACZY, A ZERO GRACZY TO KONIEC SERWERA . Ci, co już coś osiągnęli, stracą wszystko . Lecz się. Mogę poszukać Ci dobrego psychiatry . 

Brawo napisałeś w końcu coś do tematu aż mi miło ;) Może inni też wypowiedzą się w końcu co do tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże koleś weź wypier... komputer przez okno i idź się leczyć!!! Jesteś pieprzo... dzieciakiem, który bez aima nie umie grać. Na dodatek wpierda.... się jeszcze na forum i myślisz, że zrobią reset żeby łatwiej ci było zabijać na aimie małe lvl :/

Najlepiej idź sobie na inną serwerownie, a tą: Wspaniałe Cs-Kopytko zostaw w spokoju, bo na aimie tu długo nie zagościsz. Prędzej czy później wylecisz z wielkim hukiem!!!

 

Resetu nie będzie, ponieważ spłoszyło by to stałych graczy i odechciało by im się grać...

 

Tyle ode mnie. Więcej nie mam zamiaru gadać z aimerem i mam nadzieje, że zrozumie to co robi i opuści nasze serwery oraz forum ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@West Dobrze, że mówisz prosto z mostu ale nawet jeżeli ktoś cię zdenerwuje to staraj się zachować kulturę na forum.

A jeżeli Quatu cheatuje to w czym problem? Demko na forum i chłopak leci z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gracze:

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/22483-m%C3%B3zgowiec/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/21541-wr0bel/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/22419-blackk/

 

Zostali zbanowani na forum - multikonta.

 

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Propozycja odrzucona

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×