Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

[dust2 only] [steam] do pieca ;*

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeszcze nie sprawdziłem demka

Demo może oglądać tylko steam'owiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7:08 - widzi przez ściane jak gość rzuca hejka do anarchii to od razu próbuje wycofać, ale i tak gówno mu to daje. Później wychodzi jadąc po modelu i zabija gościa (chyba z hs), rashuje, widzi (przez ściane oczywiście) że gość leci na długiej z hejkiem , to zaczyna na shifcie, a na koniec wisienka na torcie, piękne skany, idalnie w tego typa.- Podejrzana akcja!

7:33 - leci z hejkiem, zobaczył że typek skarca z famasem środek, jeszcze przed strzałem się obrócił, żeby zminić broń-Realna akcja!
7:44 - haha tu się spaliłeś! Zobaczył, że typek stoi tam przed galą (jak się jest na schodach - gala to na jakiejś 11 xD), już chciał strzelać, bo pomylił się, że gość stoi za ścianą, ale jednak się opamiętał inie strzelił. Później jak mu ładnie rzuca hejka pod nogi (każdy zazwyczaj rzuciłby na daleko, tam pod ścianę lub na "pół daleko", a ten mu zaraz pod nogi i już wyczekuje celownikiem, że gość idzie mu po jego lewej stronie. - Podejrzane akcja!
8:12 - pomińmy to, że strzela przez smoke'a, ale później ta cała akcja, gdzie na gali chciałeś gościowi ukraść fraga, następnie wbijasz jak na własne podwórka i kolejna wisienka na torcie z wyczekaniem tego gościa co biegł pod/za bs'em-Realna Akcja!
9:30 - nie popatrzysz, czy ktoś na gali może stoi, przed bramą na b, w ciemni? nic, drugi raz już biegniesz pewny siebie jak przez własne podwórko.-Realna Akcja!
10:25 - tu wszedł na spekta/amx_spectate - też możliwe-Po co to napisałeś?
13:17 - powrót ze spekta-Po co to napisałeś?
14:53 - niby zwykła akcja, a jednak i ja się tam czegoś dopatrzyłem. Wychylasz z tego trupa, no ok, zabiłeś tego 1, później cofasz, bo myślałeś, że ten drugi Cie zjedzie z kałacha. Widzisz na swoim zajebistym wh, że tamten idzie po pake i jest do cb plecami, więc wychodzisz, następnie wyczekujesz go, bo wiesz, że jest bs'owo po lewej. Na koniec wychodzisz, żeby ubić tego typa w bramie, ale Ty nawet na wh nie umiesz grać :C-Realne Akcje!
15:23 - niezłym refleksem chiałeś się pochwalić, którego nie masz, później ładnie bijesz po kostkach tych typów. I jak zwykle na koniec musi być wisienka - po wycofaniu do dolnego wracasz do górnego, gość skampił (mniej więcej na Twojej 1), jeszcze nie wyszedł, a Ty już nakurwisz z deagla no nice..-Podejrzana Akcja!
16:30 - nigo na respie tt nie było? skąd info? ale jednak na Twoje żałosne nieszczęście "hallo?!" początkowo szedł na b, ale poźniej się rozmyślił i poleciał długą ;>-Realna Akcja!
17:10 - po co smoke? Przedtem jakoś ich nie rzucałeś jak nie był snajpera ..-Realne Akcja,Może z kimś na ts3 gadał i powiedzial ze sniper jest?
17:30 - gościa zabiłeś na słuch tu się moge zgodzić, ale że znów oblookanie respa masz w dupie-Realne
17:35 - od razu celownik  na podest, gdzie jest typek, później fajnie go wyczekujsz, a on idzie na shiftcie-Podejrzane
18:45 - tu nie rzuca smoke'a, bo po co jak już wie, że nie ma snjpera, ale zobaczcie później ten jego refleks haha markeloff drugi, a co gównix pokazał w akcji 15:23 w trupie - gówno-REALNE
18:57 - specjalnie wychyliłeś tylko tyle, żeby gościa ściągnąć, tak to byś wbiajł na pełnej kurwie  robił plecy tym co na b weszli-Podejrzane
19:07 - tu hltv coś zlagowało, ale znająć życie identycznie wyszedłeś z celownikiem na typie tak jak to zrobisz za chwile czyli 19:10-I HLTV LAGNEŁO i GÓWNO WIESZ


Demo może oglądać tylko steam'owiec

Mam steama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może sobie napisać, że info z ts'a..

Ale każdy nie musi kłamać,własnie z nim grałem 1vs1.Były z mojej i jego strony ciekawe kampy skany i banie.Dla mnie ta osoba jest czysta.I prosze mi nie mowic ze kolega,bo jestem tutaj nowy i jedyny kogo tu znam dokladniej to Tosiek i Black wiec mi tak nie piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy już tego wzajemnego opluwania między Panami adminami.  To wszystko już za daleko poszło - łącznie ze słownictwem. Poczekajcie aż Petrus prześledzi sprawę i się wypowie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Demko oglądałem kilka razy i nie wiem czy opłaca mi się opisywać. Gra jest typowa na infie, tylko tak to jest z oceną demek z FFA, gdzie ktoś może podpowiadać na TS, bo widzi gdzie są przeciwnicy. Tak czy inaczej są akcję gdzie nawet info z TS nie wytłumaczy, chyba, że było to info w stylu "strzelaj teraz wychodzi" chodź średnio w to wierze, ponieważ strzały są zbyt precyzyjne. Moim zdaniem jest tu info z TS + wh w stylu on/off (włączane i wyłączane) po kilku krotnym obejrzeniu widać w których momentach (chwilowe zatrzymanie bez powodu, 2 sekundy i dalsze granie). Jest to oczywiście moje zdanie, ale jestem pewien, ze jeśli demko zostanie wstawione na Bl/Ac lub stronę tego typu, konto zostanie zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Wreszcie sensowna wypowiedź Sikora. 

Opluwanie się tutaj ma mały sens. Wstawcie demko na BL lub AC i okaże się po czyjej stronie jest racja. 

Jak dla mnie koniecznością jest w tej sytuacji wstawienie TAM tego demka, gdyż gracz jest adminem i stałym bywalcem serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak mówicie że dajcie to na bl  to dajcie  a nie gatka sradka.Wujek nadal ma byc osadzony o nic? I mieć złą opinie.Jak wam zależy to dajcie bo ja wiem że gra czysto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z Tb rozmawiać .. na poziomie gimnazjalnym kolego.. Swoje zdanie? jakie? Znasz Go,lubisz.. ? To nie znaczy ,że na pewno gra czysto.. tu masz czarno na białym.. a jak dalej bd? To się okaże..

 

 

Pozdrawiam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec spamu.! Od teraz za kazdy bezsensowny post pogadam z Petrusem zeby nagradzal warnami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam Go na BL z opisem z pierwszego postu. Zobaczymy co oni na to.

 

Oczywiście jak tylko ich stronka będzie działać, bo obecnie nie działa ;)

 

#edit

 

http://www.blacklisted.pl/app11603,steam_0:0:52864004.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Dokładnie.  @Petrus postaw prosze wisienke na torcie ;)

 

ps. usuń admina blaxowi bo widziałem we wtorek jeszcze banował ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ps. usuń admina blaxowi bo widziałem we wtorek jeszcze banował ..

RA$H!D to jest bug.

Admina ma usuniętego,ale amx_bans nie, tak samo ma {WGW}Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Degraduje admina do rangi użytkownik.

2. Ban dodany na wszystkie serwery: http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=784

 

Wujek-DiscoParty, nie mam nic do Ciebie (poza tym, że jeżeli na prawdę czitowałeś to rozpierdalasz sieć). Demka nie oglądałem bo najzwyczajniej w świecie nie mam na takie rzeczy czasu. Jeżeli chcesz dostać u Nas UB musisz się odwołać od bana na stronie BL'a.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×