Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

[DM+BF2] Ruta

43 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: FoRfItEr

Nick cheatera: Ruta

Serwer:DM+BF2

Data + dokładna godzina: 04.07.13 21:40

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 77.65.62.150


Nie wiem czy to mi się wydaje że ma sh od początku mapy do 21:50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem w tym momencie i jestem tego zdania co FoRfItEr. Zobaczymy jak wypowiedzą się pozostali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Ban dodany.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

 

 

OTWIERAM NA PROŚBĘ ZBANOWANEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sobie ubzduraliście z tym sh ale to przecież normalne że tak szybko biegam skoro mam licencje na smg a na dodatek biegam ze scoutem. Gram na tych serwerach od prawie roku, na tym od niedawna i możecie się spytać adminów z CoD'a że nigdy nie używałem czitów. Jak dla mnie ta cała "skarga" jest bezpodstawna. Na Demku widać że normalnie gram, bo po co mam szybciej biegać skoro mam licencje ? 

 

A jeśli żal wam dupy ściska że tak was jadę ze scoutem to proszę bardzo jest dużo serwerów gdzie gra słabsza wiara bo widać tu sobie nie radzicie :)

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na Demku widać że normalnie gram, bo po co mam szybciej biegać skoro mam licencje ? 

Po co szybciej biegać? Żeby dogonić kogoś z taką samą licencją.

A te złośliwości na końcu postu trochę nie na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo było wtedy było 3 adminów i rozmawialiśmy na temat twego szybkiego biegania.

Już nie jeden wpadł przez coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że ci admini którzy byli nie mają pojęcia o grze na tym serwerze. Jeszcze raz się dobrze przyjrzyjcie temu demku bo ja na żadnych czitach nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy co na to demko powiedzą inni admini :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\Ogaladełem demo 5x i tak widać sh więc nie wiem po dalsze tematy. Nie jeden mówił że nie ma. Wszystko wychodzi po czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rozśmieszacie mnie. A najlepiej by było gdybyście wzięli scouta do ręki i sobie pograli to wtedy byście wiedzieli jak się szybko biega :) Zresztą gdybanie paru adminów i założenie całego tego tematu przez admina nieogara jest śmieszne. Wy jesteście śmieszni ;) A jeśli więcej osób będzie podzielało zdanie tych dzieciaków wyżej to wtedy ten serwer będzie śmieszny :)

Blackhill jeśli na prawdę uważasz że mam sh to idź do okulisty bądź gdziekolwiek żeby żeby ci pomógł. A jeśli jestem dla ciebie za dobry to wiedz że tak łatwo mnie z tego serwera nie wyrzucisz. I pamiętaj jesteś na mnie skazany Forfiter :)

 

I spójrz jeszcze raz na demko. Kiedy biegnę z nożem to biegnę z taką samą prędkością co Nevertrust a kiedy biorę scouta to przyśpieszam bo tak jest już w cs'ie że ze scoutem. Wbijcie sobie podstawy do głowy a nie się pchacie na siłę na administratora. Trzeba wiedzieć co się robi.

Jeszcze jeden przykład jest kiedy gonie matx2x2 to nie mogę go dogonić dopiero kiedy się zatrzymał, dorwałem go. I Wy mi będziecie wmawiać na się że mam sh. Znajdźcie sobie innego debila.                                          

 

 

Czekam na Petrusa bo nie będę wyjaśniał tego z adminami i graczami nieogarami...  

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma tu śmiesznego, po prostu są takie fakty. Wtedy nie grałeś na scoute. Nie dla ciebie jest wybieranie adminów, więc wybacz ale dla mnie jesteś smieszny. 

Wiesz nie jestem już dzieckiem w przeciwnym wypadku do cb. Nie będę się rozpisywał do twego ostatniego postu    



 

Blackhill jeśli na prawdę uważasz że mam sh to idź do okulisty bądź gdziekolwiek żeby żeby ci pomógł

Za takie gówniane wyzwiska to można po py*** dostać 

I już skończ pisać takie rzeczy. Dostałeś bana pogódź się z tym. Zagrałeś na sh przyznaj się bawiłeś się jak dziecko że to nie ja (mój brat, tata, matka, babcia). Mówiąc szczerzę mnie to wali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No bo się wyj.... na plecy  :shock: Czy ty widzisz co piszesz człowieku ? Co chwile biegam ze scoutem, na demku też a ty mi napiszesz że nie. Dalej przybij się do tego że jesteś zbyt słaby a nie mnie oskarżasz o ch.. wie co. A i nie będziesz się rozpisywał bo nie wiesz nawet co napisać. Fakty są faktami nic z tym nie poradzisz. Niektórzy są lepsi od innych. Tak już jest na tym świecie. Obejrzyj demko i się przyjrzyj. A jeśli nadal będziesz widział te sh to znaczy że powinni cię zabrać na obserwacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z tego co piszesz i z tego że Mnie oskarżyłeś o to że gram na sh mogę powiedzieć że to ty jesteś dzieckiem i na dodatek chyba upośledzonym. A w cs'a i tak nie umiesz grać :)

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na cziterach, ale Blackhill jeśli by sie pomylił to na pewno by sie do tego przyznał (w moim przypadku przyznał, że nie słusznie dostałem bana od niego). A na dodatek jeśli 5x oglądał demko i nadal twierdzi że oszukujesz to napewno to robisz Ruta...

 

A w CS to Blackhill gra bardzo dobrze...

 

A tak wgl to wiesz Blackhill gdzie mógłbym poczytać o tym jak rozpoznać czitera i jakiego czitu używa? - Podasz link?

 

Takie jest moje stanowisko :)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl to wiesz Blackhill gdzie mógłbym poczytać o tym jak rozpoznać czitera i jakiego czitu używa? - Podasz link?

Wujek google nie boli

Jak widać na demku ewidentny sh

 

Słuchaj nie jednego już wstawiłem z takim czymś

Tak jak pisałem proszę o wypowiedz @H lub kogoś z moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×