Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
revi

Mapki

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że codziennie na serwerze grane są praktycznie 4 mapki cały czas.

Na zmianę: cs_wiocha, de_dust2, de_westwood, cs_max.

Dla wielu graczy taka gra staje się nudna. Np na cs_wiocha gra przeważnie 10-20 osób a na westwood 5-15.

Nie ma żadnej odmiany tylko ciągle te same mapki.

 

Proponuję dograć kilka/kilkanaście innych nowych mapek i zrobić tak żeby znowu zagrać na tej mapce po np 5 innych. Z tego co się orientuję teraz jest po 3.

 

Wiem że można zakładać tematy z innymi mapkami ale nie chciało mi się zakładać 15 nowych tematów.

 

Co o tym sądzicie ?? Więcej nowych mapek ??

Edytowane przez revi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że doda się więcej mapek nic nie da skoro w głosowaniu będą wybierane stare, w kółko powtarzane mapy.

 

zrobić tak żeby znowu zagrać na tej mapce po np 5 innych.

 Na 100% z tym się zgadzam i popieram - sam ostatnio myślałem, aby złożyć taką propozycję.

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie z drugiej strony z tymi mapkami to przesada. Na serwerze jest dużo map tylko nie są one grane.

Lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie tak żeby mapka była grana po 4 innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki są ogólnie lubiane i to dlatego często się je gra. Poza tym serwer często się na nich wypełnia - zdaża się że gra ledwo parę osób, mapa zmienia się na wiochę i z tych paru nagle robi się 18 czy 20.

Nie wiem czy takie rozwiązanie nie byłoby strzałem w stopę, tak więc jeśli będzie się zmieniać ten limit to na nie więcej niż 4 mapy (5 to chyba lekka przesada).

Poza tym więcej mapek na pewno nie zaszkodzi, pod warunkiem że będą ciekawe/grywalne/whatever. Przykładem może być assault, który pojawił się niedawno i jest grywany wcale często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map jest prawie 20 (aby zobaczyć jakie wpisz w konsoli (o ile sie nie myle) "listmaps") i co z tego? Cały czas są te same bo tak wybierają w głosowaniu, dlatego jest propozycja, aby limit z 3 zmienić na 5.

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taka propozycja ma przejść musi się wypowiedzieć więcej osób. Proszę o nie spamowanie tych samych osób cały czas - tylko nowe osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :D dodał bym mapy np. de_blue , de_irak , de_aztec , de_cebble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :D dodał bym mapy np. de_blue , de_irak , de_aztec , de_cebble

de_aztec oraz de_cebble już są. Wpisz po dołączeniu do gry na DM+BF2 w konsoli "listmaps" :)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wypowiedziało osób.. ho ho. Jak mam coś tu zadecydować skoro jest zerowe zainteresowanie? Tematy są nie bez przyczyny otwarte tak długo, gdyż sam spam 3 osób  kółko nie wystarczy.

 

Dodałem na próbę, a raczej zmieniłem ilość map z 3 na 5, których nie może być w vote z pośród ostatnio granych.

Jeżeli by coś nie grało to informujcie na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×