Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

ODRZUCONE Nadzieja <3333333

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: .:[A]nDre:. l
2. Steam ID: STEAM_0:0:56789266  
3. Wiek: 16
4. Czas spędzony na Serwerze:http://cs-kopytko.pl...p?q=.:[A]nDre:.Staram się jak najwięcej poświęcać czasu na serwer ale ja też mam prywatne życie ale poswiecam dużo czasu serwerowi  :) 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem adminów na wielu serwach i nikt nie narzekał było naprawdę super ;) 
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10 około 
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Witam nazywam sie Szymon mam 16 lat pochodzę z Działdowa interesuję się sportem .Moim zamiłowaniem jest piłka nożna.Chce mieć admina na serwerze ponieważ żadko co jest admin a aż nie moge patrzeć jak grają cziterzy .Wtedy się denerwuję i wychodzę z serwera na ten czas kiedy admin nie przyjdzie :( Pozatym jestem Miły Życzyliwy Ogarnięty . :) I chciał bym żeby na serwerze panowała miła atmosfera . ;) 
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Pewnie że Tak  :) 
10. Reklamy:

 

 

Mam nadzieję że Pozytywnie rozpatrzycie to podanie  :D

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam.Już mi z rana humor zepsułeś tym podaniem :/

Ale Jestem na TAK!

Powody:

-Miły

-Dużo czasu spędza na forum i na serwerze
-Steam
-Mikro

-16 Lat

Nic dodać,Nic Ująć :P
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, aktywny na forum, jak i serwerze, jest miły sympatyczny, doświadczenie jest, amxx w dobrym stanie, wiek jest, co chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak GT

2. Reklamy albo nie działają, albo robione botami. Zrób je własnoręcznie i wstaw linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Reklamy zaakceptowane. Użytkownik wysłał SMS.

Tak Jak @Petrus napisał : 

Brak Gt

reklamy do poprawy

 

Gdy wypełnisz wszystkie zalecenia to będę skłonny dać ci Tak:D

 

-poprawna grywalność na serwerze

-aktywny na forum 

-Wiek

-AMX 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza reklamami i GT spoko. Mógłbyś jeszcze popracować nad interpunkcją i ortografią: "żadko, chciał bym, przed a i że przecinki" :D

 

Coś tam na serwerze grasz i ogarniasz. 

 

TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kilka warnów, ale chyba je odpracowałeś bo Petrus nic nie wspomniał...

Co do reklam to tak jak Up^ robiłeś je botami chyba (ponadto są z 12 sierpnia godz. 12:02) 7 nie działa, a 1 trzeba mieć konto...

Grasz w miarę dużo. Na forum często widuje, znasz AMX, a odnośnie wieku (16 lat) to w wrześniu będziesz mieć czas na grę bo chyba idziesz do szkoły? Jeśli dasz radę to jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus mam prośbę to zamiast tych reklam to mogę wysłać sms za 3.69. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Prosisz się o kolejnego warna. Przeczytaj w regulaminie forum, że zakazuje się pisania osobom, które złożyły podanie. Kolejne Twoje posty będą już bez ULGI. Każde złamanie regulaminu będzie karane.

Wiek: 16

Jestem na neutralu narazie. Wydajesz się na mniej niż 16 lat

 

1. Brak GT

 

Kolejny człek który nie czyta regulaminu 

 

-poprawna grywalność na serwerze -aktywny na forum 

 

Też to popieram 

W końcu jest od czegoś regulamin. Zakazuje się pisania we własnym podaniu. Więc nie przeczyłeś regulaminu. I tylko tak napisałeś że akceptujesz regulamin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 16 lat ? sory ale zachowanie nie dałbym ci nawet 12, dobrze by było zrobić potwierdzenie tego wieku przez np. ts niepotrzebny na serwerowni kolejny dzieciak puki co na NIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmmm 

 

Często zgłaszasz mi cheaterów (nawet trafiasz), Często cię widzę na DD2 , Z wiekiem trochu się waham ,Uzupełnij profil CAŁY (GT),reklamy opłaciłeś (może być) . Można dać mu admina zobaczymy jak da sobie rady . Tylko wcześniej uzupełnij GT . TAK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem adminów na wielu serwach i nikt nie narzekał było naprawdę super  6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10 około 

 

Jedyne w co nie wierze to to :) 

 

Ale jestem na TAK, zgłasza często cziterów, kulture na serwie zachowuje godziny są reszty się nauczy ;D

Myśle że sobie poradzi, a jak nie zawsze można @ zabrać. :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na dd2 ale po zachowaniu na forum coś mi tu nie gra  za dużdo warnów, też coś mi się zdaje, że nie ma 16 lat.

NEUTRAL A NAWET   N I E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.! za ten spam ktory robisz na forum chyba nigdy nie bede na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale wydaje mi się, że troszkę sobie dodałeś latek.

 

1. Bezsensowny spam na forum. Szczerze mówiąc zbiło mi się troszkę Ciebie żal, bo już byś dawno miał z 10 warnów.

2. Spam na STEAM i PW. To co robisz jest irracjonalne. Odpisuje Ci raz, dwa, trzeci raz, że nie mam czasu i żebyś do mnie pisał tylko wtedy, jak masz bardzo ważną sprawę. Na samym końcu piszę Ci, że Cię zablokuję jak będziesz mi spamował bez celu. Po czym Ty po 5 min dalej to samo. Spamujesz mi na steam jakimiś swoimi przeżyciami typu "haha - teraz na pewno podanie będzie zaakceptowane" "kod już wysłany na pw - doszedł kod?". Kpina.

 

Widać, że Ci zależy na adminie itd, jednak musisz nauczyć się jak udzielać się na forum i czytać ze zrozumieniem to co się do Ciebie pisze.

Od teraz będziesz dostawał warny za wszystko co zrobisz źle, może się troszkę zmobilizujesz.

 

Podanie odrzucone - nie pisz na razie podań. Spróbuj za dłuższy czas, jak każdy zobaczy, że się poprawiłeś.

 

ps. Z tą legitymacją to nie głupi pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×