Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HapajKule

Propozycja dot. map

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć taką propozycję, aby mapy na serwerze były małe i przystosowane do DM. Co o tym sądzicie drodzy gracze i droga Administracjo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są dopasowane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Pod koniec trwania danej mapki jest głosowanie podczas, którego gracze zaznaczają na jakiej mapce chcą zagrać. System się sprawdza, serwery pustakami nie świecą - jest ok.

Ale to jest moje zdanie, niech wypowiedzą się inni.

P/S Możesz zgłosić propozycję konkretnej mapy jakąś byś widział na serwerze - fotki i krótki opis

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli przystosowane do DM. Moze bys pokazal je, przedstawil screeny ewentualnie nazwe ? Watpie aby administracja szukala takich map. I tak jak @UP teraz jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie przydało by się wiecej mniejszych map :P

Są małe mapy np. cs_wiocha; cs_max; dm_factory; dm_duelmap. Jeśli masz konkretną propozycję to napisz odpowiedni temat, gdyż na forum jest prosta zasada: 1 temat = propozycja 1 mapy. Zauważ, że serwer DM+BF2 jest często pełny i małe mapy też nie mają sensu bo nie da się grać, gdy jest się non stop rashowanym (wiem coś o tym). Aby zobaczyć obecną listę map; po wejściu na serwer wpisz w konsoli "listmaps"

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek ma racje serwer BF2 DM  jest często pełny  i małe mapy  po jakiego ciorta nikt nie może wbić oznaki bo  zabiją kogoś i już zanim jest kolejny i dead 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na odwrót . Przydały by się chyba wieksze mapki bo taki westwood_big jest już strasznie nudny ale taki eldorado .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na odwrót . Przydały by się chyba wieksze mapki bo taki westwood_big jest już strasznie nudny ale taki eldorado .

Przecież eldorado jest. Chyba, że źle zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja mało sensowna - odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×