Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Kompletnie nie wiem jak mam się do tego zabrać, więc napisze to prostymi słowami bez zbędnego pieprzenia głupot. Jak większość z Was już zauważyła, moja aktywność na forum spadła niesamowicie w ostatnich tygodniach, a o grze na serwerze już nie wspominając - wchodziłem już tylko po dostaniu prośby na STEAM'ie o zbanowanie gracza - jednym słowem niesamowita padaka. Nie mam czasu grę, albo inaczej po prostu już mnie to tak nie rajcuje jak rok temu. Poniedziałek - piątek - praca, po której to już nawet siły kompa czasem nie mam odpalić, a co dopiero mówić o grze. W wolnym czasie wolę poćwiczyć nowe sztuczki w fifie czy teraz potrenować strzelanie z bazooki w gta Weekendy ? To właśnie jest czas na załatwienie wszystkich spraw które zbierają się przez cały tydzień + wieczorkami jakieś wyjście - jak to weekend. Po tych ponad 2 latach adminowania na serverowni ciężko mi tak po prostu rozstać się z tą funkcją i nie ukrywam trochę będę tęsknić za dostępem do 0pleasantry.gifAdmin Czatu0pleasantry.gif czy innym kolorkiem na forum - ale nie to jest najważniejsze przecież ;) Z tego miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować za wspólne godziny spędzone na serverze, za te nolife'owanie całymi dniami jak i również za pomoc w wyłapywaniu odpalonych ścierw. Z jednymi się bardziej zżyłem, z innymi mniej, jednych lubiłem troszkę podenerwować moim czepianiem sie ;D Mam nadzieję, że jednak miło będziecie mnie wspominać . Co złego to nie ja 0what.gif. Pozdro 500 100 900 

Oficjalnie, z tego miejsca zrzekam się pełnienia funkcji Opiekuna CoD'a, oraz admina na wszystkich serverach Cs-kopytko. ludek-pa-pa.gif




Kto wie, może jeszcze kiedyś tu powrócę. Narazie potrzebuję trochę odpoczynku od CS'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem, aż łeska w oku się zakręciła :D

Na prawde szkoda takiego zawodnika jak Ty Gringo, będzie Cię brakowało na COD.

Liczę na to, że wrócisz tu szybko.

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Co to się porobiło.. Pamiętam , jak jeszcze nie miałem steama ,ani nic i byłem prostym graczem mającym wzloty i upadki miałeś już admina i świeciłeś przykładem , można było się Cię podziwiać. Potem kupno steama i tak zostałeś moim 1 znajomym na steam z tego co pamiętam .. Zawsze miałeś czas popisać , pomóc w różnych sytuacjach czy też doradzić . Czasami bywało różnie ,(tu puacz jak Cię biłem i odwrotnie xD) ale i tak zawsze Cię lubiłem :D Jesteś jednym z najfajniejszych (jak nie najfajniejszym) graczem jakiego tutaj poznałem i ciężko mi będzie się pogodzić z faktem , że odchodzisz i że "starych" adminów  (chodzi mi o staż adminowania)  jest coraz mniej ;/ Serwerownia zapamięta i ja zapamiętam (i moi kumple zapamiętają)  Cię na wieki :)

 

Mam nadzieję ,że za jakiś czas powrócisz w wielkim stylu ! :P  .  3-maj się GRINGO/Youzek  !

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×