Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bystry

Propozycje dwie :D

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować wprowadzenie licznika fragów na runde, cyfrowego, po lewej stronie ekranu. Pomaga on jak nabijasz odznaki, nie musisz liczyc w głowie ile zabiłeś tylko elegancko Ci nalicza :)

 

Druga propozycja dotyczy VIPA. Moim zdaniem 2xFB i SG sa nie potrzebne. Lepiej byloby dac podwójny skok, lub 1/4 szans na zadanie przeciwnikowi x%wiekszych obrażen. Naprawddę mnie trochę irytuja te fb i sg. Myśle ze na DM są one zbędne. Szczególnie kiedy chcesz szybko wybrac he.

 

Takie moje propozycje, dopiero co zacząłem grać i myśle ze lepiej grałoby sie z takimi dodatkami. Mam nadzieje, ze pozytywnie rozpatrzycie moje pomysły ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. SG i FB się przydają jak dla mnie. :) A co do licznika to niezły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

#1 jeśli pierwsza propozycja nie będzie spowalniała serwera to można wgrać, ale jak dokładnie wygląda ten licznik? Jeśli wpływa to negatywnie na działanie serwera to jestem na NIE bo non stop ktoś na serwerze ma kłopot z wczytaniem odznak / rangi.

#2 Od jakiegoś czasu już myślałem nad tym, aby zaproponować usunięcie z serwera (VIPom) granata SG, ponieważ ping rośnie przez niego dwukrotnie (chyba nie tylko mi) - a więc uniemożliwia gre, no ale nie wiem co w zamian VIP mógłby dostać, aby nadal był "atrakcyjny".

Co do FlashBangów to jak dla mnie mogą być - ja VIPa nie kupuję, ani mi nie przeszkadza, gdy inni rzucają - a tak to zawsze VIP ma się czym "pochwalić" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Licznik fragów - ciekawa propozycja, nie powiem... ;)

2. 2 Fb. i SG. są potrzebne. Przydają się na małych mapach i takim celnym SG można wprowadzić trochę zamętu, z czego korzystałem kiedy jeszcze grałem na Vip-ie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja jestem jak najbardziej za licznikem.Podczas wbijania odznak wydawało mi sie ze już zrobiłem misje po czym okazało się ze coś nie zostało wykonane

Co do tych granatow to ja bym je zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

 

#1 jeśli pierwsza propozycja nie będzie spowalniała serwera to można wgrać, ale jak dokładnie wygląda ten licznik? Jeśli wpływa to negatywnie na działanie serwera to jestem na NIE bo non stop ktoś na serwerze ma kłopot z wczytaniem odznak / rangi.

 Z prawej strony po mapką, taka mała cyferka, liczy do 9 więcej nie, widziałem tylko na innym servie, wątpie żeby taki skromny plugin cos lagował :P

 

Edit: znalazlem ten plugin na jakiś forum, nie wiem czy mogę wrzucic link :P

        Co do VIPA to moze dodac podwójny skok ?

Edytowane przez Bystry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. 2 Fb. i SG. są potrzebne. Przydają się na małych mapach i takim celnym SG można wprowadzić trochę zamętu, z czego korzystałem kiedy jeszcze grałem na Vip-ie. ;)

 

 

Trochę?! To aż denerwuje!

 

Licznik jest fajny, grałem kiedyś na Dm+BF2 na którym był licznik i bardzo się przydawał. 

Co do drugiej propozycji też jestem na tak, te smoke i flash na małych mapach denerwują, nie da się grać.

Miałem pisać taki sam temat.

 

Oczywiście że jestem na TAK :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin Frag Counter dodany na serwer. Co do modyfikacji vip'a zostanie ona dokonana w najbliższym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×