Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
maksiu921

Nowa mapa.?

Nowe mapy?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz że przydałyby się nowa mapa na TP?

    • Tak. ( podaj jaka miałaby to być mapka (tylko jedna))
    • Nie.


24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                    Siemanko.!

 

 

      Wszyscy narzekaja że jest mało map, więc chciałbym zobaczyć jakie bedzie zainteresowanie w tym temacie :)\

 

 

Jeśli chodzi o mnie jestem za tuscanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna mapa więcej chodź na próbę jest dobrym pomysłem np. podany wyżej tuskan, a Panowie który dali głosy na NIE może wyjaśnili by swój głos bo kliknąć każdy potrafi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna mapa więcej chodź na próbę jest dobrym pomysłem np. podany wyżej tuskan, a Panowie który dali głosy na NIE może wyjaśnili by swój głos bo kliknąć każdy potrafi... 

Wyjaśniałem na shoutbox, ale mogę też tu :) Jestem na NIE ponieważ mapa de_tuscan jak dla mnie jest zbyt duża i co za tym idzie do dziś jej nie ogarniam - to samo dotyczy de_train :( Zaproponowałbym de_vertigo ale wiem, że na TP się nie nadaje.

Dlatego jestem na NIE

 

@ Edit: (odnośnie postu niżej)

no to mogę być na TAK, ale nie chcę aby została dodana mapa: de_tuscan, de_train, de_dust2002 :|

Moja propozycja to de_vertigo ale no domyślam się że odpada, a innych pomysłów nie mam.

-> Może po zakończeniu tej ankiety (jeśli wynik będzie pozytywny) dajcie ankiete kto jaką chce mape (ma wybrać spośród 3 typowanych) ?

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tutaj głosujemy nad dodaniem mapy esl na TP a nie dodanie konkretnej tj. Tuskan, jest jeszcze wiele map prócz wymienionych a nadawają się ona na nasz TP i są to mapy esl równie dobrze mogłeś zagłosować na tak i podać swoją propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • de_inferno
  • de_dust2
  • de_tuscan
  • de_nuke
  • de_train
  • de_mirage
  • de_forge

Tylko takie mapy sa dostepne na TP. Chyba ze o jakis nie wiem :) Takze prosze wypowiadajacych sie nie pisac bredni typu dd2002 o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Wiele Osób chce  aby było więcej map a co chwile słyszę od Admina " Bo tylko 1 lub 2 osoby napiszą o Dodanie mapy" tylko prawda jest taka że większość osób jest za dodaniem Mapek. Serwer jest spoko jest z kim pogadać, atmosfera jest spoko ( nieraz ktoś na haxach wbije albo jakiś Gimbus się spina) ale fajnie się gra tylko za mało mapek jest. Zrozumcie że większość osób chce nową mapke, nie mówię tu od razu 5 map ale dajcie 1 i zobaczycie jak będzie to szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Rozmawialem dzis na ten temat z HoSeS'em na ten temat na serwerze. Przydaloby sie dodanie 1-2 map i sprawdzenie jak to bedzie. Jak sie nic nie zmieni to dodac kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, teraz tylko Petrus musi zdziałac, mamy 21 głosów na TAK, wiec coz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam de_tuscan została dodana na serwer.

Proszę nie pisać kolejnych propozycji dodania map, gdyż na chwilę obecną kolejne nie zostaną dodane!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×