Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Akcja "Metori mówimy NIE!"

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

mfvw.jpg

Metori to cheat umiejscowiony po stronie serwera gry, strzały wykonywane przez osobę, która z niego korzysta zawsze trafiają w głowę, obecnie cheat można wykryć tylko oglądając bardzo powoli demo i szukając podwójnych dziur po strzałach.

Cytowana treść pochodzi z: http://banid.pl/metori/

 

p6cj.jpg

Jeśli jesteśmy przeciwko cheatowi Metori [najlepiej jeśli w ogóle jesteśmy przeciwko używaniu cheatów ;)] możemy poprzeć tą akcje wchodząc na stronę http://banid.pl/ja i wypełniamy pola według wzoru na poniższej grafice (ogólnie rzeczy, które trzeba wpisać są opisane, no ale...) -> rozwiń "spoiler"

 

oidb.jpg

 

 

Jeśli wszystko prawidłowo wykonaliśmy otrzymamy następujący komunikat pod przyciskiem "Zatwierdź":

l8uf.jpg

 

Od teraz każdy kto będzie sprawdzał nasz profil na często używanym banid.pl zobaczy, że jesteśmy przeciwko temu cheatowi:

yis1.jpg

 

Mam nadzieję, że poradnik pomógł ;)

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz info o metori, ale z praktycznego punktu widzenia, to pół prawdy, bo metori to skrypt, dzięki któremu możemy ustawić, np mniejszy dmg zadawany przez wybrana drużynę, wh dla danego gracza itd. A, żeby wykryć wystarczy z consoli wpisać komendy : login martinp , a potem help. Jesli wyskocza informacje zrobisz screena i możesz wysłać do właściciela serwera np. 1s1k  zabierają serwer, ponieważ mają w regulaminie zapisane, że jest zakaz instalacji tego skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SiKoR Wchodząc na banid.pl gdy sprawdzałem różne SIDy to niektórzy mieli, że wspierają tą akcję, więc uznałem, że napisze poradnik jak wesprzeć :)

Osobiście uważam, że jak ktoś jest przeciw jednemu cheatowi to też jest przeciwko wszystkim pozostałym, a na banid nie ma akcji np. "Wall Hackowi mówimy NIE!" jest tylko o metorii... -_-

 

Z wyżej wymienionych przeze mnie powodów uważam, że warto wesprzeć akcję, jeśli nie mamy zamiaru czitować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×