Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
wiecej niz gram.

Mały problem.

8 replies w tym temacie

Recommended Posts

Witam, mam mały problem. Otóż gdy chce wejść na forum musze kilka razy odświeżać strone, czasem poprostu z niej wyjść, odczekać i chwile, a czasem nawet zrestartować przeglądarke aby sie zalogować. Polega to na tym że gdy klikam "zaloguj" nie otwiera mi sie żadne oknoo logowania :D a jeśli już to czasem wyskakuje że nie podałem nazwy użytkownika mimo tego że jest : ) Kolejna sprawa, wysyłanie postów.. musze wybrać "więcej opcji" czy coś takiego i dopiero wtedy post sie doda, gdy klikne standardowo wyślij nic sie nie dodaje :< to samo mam z sb. wie ktoś jak to naprawić? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczyszczenie historii, ciasteczek itp nic nie dalo :/ Korzystam z chrome, na explolerze dobrze smiga ale predkosc tej przegladarki.. ; x potem jak pobiore mozille to sprawdze :)

Edited by wiecej niz gram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź ustawienia przeglądarki, możliwe, że Chrome automatycznie blokuje jakieś wyskakujące okienka... Ja miałem bardzo podobną sytuację przy zainstalowanym dodatku AdBlock, musiałem całą stronę X dodać do zaufanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak miałem jakiś czas temu Chrome to żadna strona mi sie nie ładowała :( Moim zdaniem na chwile obecną lepsza jest Mozilla Firefox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×