Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
NeVeas

3 Osoby

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Joł, mam taką sprawę w UB Support są 3 Osoby, może usuńcie tą grupę. UB Mogą dawać tylko Modki i H@ więc po co takie coś?


Co Sądzicie o Testach AMX, Założyć grupe Tester i tam przy podaniach Musi ta osoba zdać 10 pytan AMX na minimum 75% żeby nie było dajecie tumanowi i on nic nie umie.

W Skrócie:

Usunąć UB Support, Dodać Tester AMX. Który służy od zadawania 10 różnych pytań o AMX a gracz ma słownie 4 sek na odpowiedz, pisemnie ma 7 sekund. Co o tym sądzicie widziałem na innych sieciach dobrze było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do usunięcia UB Support [rangi] to nie wiem co Ci to przeszkadza. Całkiem niedawno był Beniamin i On nie miał rangi Moderatora z tego co pamiętam, a był UB'S.

 

Co do testu amx to nie wiem po co. Amxmodmenu jest banalne i jak dotąd jest niezawodne. Da sie go nauczyć w max 3 minuty :P

A komenda na test czy spec -> testu raczej niepotrzebuje :D

 

Tak więc jak wykazałem te propozycje zmian jak dla mnie raczej sensu nie mają. Ranga może być bo co komu szkodzi, a amx admin serwera ogólnie ogarnia [po coś jest pytanie w podaniu, a jak ktoś kłamie to prędzej czy później to wyjdzie na jaw] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przeszkadza UB SUPPORT ?

Ten tester AMX będzie zbyteczny , po co to komu.

AMX szybko można się nauczyć.

Co do propozycji jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowanie adminow jak najbardziej tak, ale nie amx, bo to banał. Ale np. napisać skrypt i były by filmiki i rekrut musi zaznaczyć czy by zbanował czy nie. I inne tego typu pytania. To samo tyczy się ubs. Takie testy wiele wyjaśniają.

 

Coś w stylu testy na prawko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o adminów, to większość tu zaczyna od zera, więc nie wiem, czy jakieś testy mają tu jakikolwiek sens... Po prostu wiedza i ogarnięcie przychodzi z czasem.

 

A co do UbS, to ostatnio pewna osoba kandydowała na to stanowisko, więc na razie ta grupa może zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie ma odpowiedniej metody sprawdzania umiejętności adminów. Wiele osób zna komendy, a po prostu banuje bo 'tak mu się wydaje'.

 

Propozycja odrzucona w całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×