Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mitusubaszi

Brak dostępu

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam spory problem nie mogę wbić na server COD nie wiem czemu ... nic nie majstrowalem czy cs ... wyskakuje cos takiego http://speedy.sh/wptmm/2013-12-25-00001.jpg    usunąłem folder csdownload niestety bez pozytywnych skutków.Pomocy ;) 



Siema, mam spory problem nie mogę wbić na server COD nie wiem czemu ... nic nie majstrowalem czy cs ... wyskakuje cos takiego http://speedy.sh/wptmm/2013-12-25-00001.jpg    usunąłem folder csdownload niestety bez pozytywnych skutków.Pomocy ;)

Już wiem co i jak jakiś frajer bo inaczej tego nazwać  nie można zarezerwował mój nick połasił się na 40 lvl szkoda tylko że ktoś przyją drobną opłatę i zarezerwował nick każdy może potwierdzić ze gram na steam i to ja jestem ten prawdziwy poza tym kto by wymyślił taki głupi nick ... jestem zirytowany całą sytuacja ;/ prosze pomóżcie odzywskać mi moj nick i lvl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje, abyś podał szczegóły takie jak: nick w grze, SID oraz jakieś informacje co na say przykładowo pisałeś. Może wtedy Admini serwera Cie rozpoznają i H@ coś zrobi, ale nie liczyłbym na wiele bo tamten ktoś zapłacił za usługę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapłacił i przejął moj lvl i nick heh swietnie za ciekawe ile złotych  ...  prawie z kazdym adminem mam kontakt z coda a ten cham to ns  ! ale sie zdenerwowalem jap....     Nawet nie mam tak niskiego pingu jak ten ns ... niech powie cos przez mikro albo pogada z technik ekonomista na steam ....  Świetnie dogaduje się z Music  kurna czemu on jeszcze tam gra ? :(

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście potwierdzam, Mimo, że nie gram tu zbyt często, to ostatnimi czasy widziałem kolegę tylko na Steamie. Przed chwilą grałem z kolegą na NS'ie - wydał mi sie ciut podejrzany, ale sie tym za zbyt nie przejąłem. Za chwilę wbił prawdziwy mitusubashi i sprawa stała się jasna. 

Polecam koledze zarezerwowanie nicku, tym razem musisz jednak napisać do Petrusa na priv, podać Steam ID, nick w grze, oplacić rezerwacje oraz żeby ułatwić sobie formalności, dołącz link do tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus cos jest nie tak z dodawaniem znajomych  na steam ;/ Music tez ma ten problem ;/ kurde nawet nie wiecie jak jestem zły  ... jak cos prosze o rezerwacje nicku nie wiem czy cos sie placi ale wkręciłem się w ten server i chce tu dalej grac ... ;)  napisz czy kosztuje cos rezerwacja nicku ;) jak cos zrobie przelew ;P

Edytowane przez mitusubaszi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki login już istnieje jakiś ***j  bezczelnie przywłaszczył sobie moj nick i co najważniejsze lvl na który sam pracowałem zwykły złodziej ... nie chce odchodzić z sieci z tego powodu ;/   ale zaczynać znowu od zera i zmieniać nick ech nie będę ustępował złodziejowi poczekam na wypowieć H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak grał . Zbanowałem go za podszywkę chociaż do końca nie byłem pewien bo nie było psychostats i nie mogłem sprawdzić po ip .

 

"ale nie liczyłbym na wiele bo tamten ktoś zapłacił za usługę...." -  Tak czy siak niecodziennie spotyka się nick mitusubaszi i na pewno nie był to nowy gracz. To pewnie jakiś botek ,który nie umie sam nabić lvl i przywłaszcza sobie nicki . Trafił na twój bo nie miałeś rezerwacji ,ale wszyscy wiedzą ,że grałeś na steam więc moim zdaniem nick powinieneś odzyskać .

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To tylko Twoja wina, nikogo więcej. Jeżeli komuś szkoda 1,23 zł na rezerwację na 3 miesiące to może mieć uwagi tylko do siebie, jeżeli ktoś sobie zarezerwuje ten nick, skoro i tak wszyscy mogą na niego wchodzić.

 

1. Następnym razem zamiast pisać jakies idiotyczne PW do mnie, z których nic nie wynika w temacie napisz dokładnie o co chodzi. Nie wiadomo nawet jaki masz nick dokładnie... to nie w moim interesie jest domyślać się to.

2. Usunąłem rezerwację na ten nick. Zarezerwuj sobie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×