Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Owner
Serwer: dd2 only
Twój SteamID: 0:0:43620188
Twoje IP: 95.158.97.157
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 29.12.2013 - 20:21:31
Powód bana: czitujesz
Nick Admina który zbanował: truskaw
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Brak

 

Wszystko chodzi oto, że to nie jest mój ban.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198047506104/

2.3 godzin w ciągu ostatnich 2 tygodni
Dzisiaj zagrałem sobie pół mapy na innej sieci, a ostatni raz grałem 19 grudnia i nigdy bym nie odpalił sh na sieci, na której chwile temu napisałem przywitanie.
Ponadto, sam o tych banach nie wiedziałem, dowiedziałem się od gibonka, który napisał mi pw na ac z tymi banami..
A nie wiem czy ktoś zna Ownera, ale to taki dzieciak, który bawi się w edytowanie amxbans, odpalanie, publicznie pokazywanie odpalania, bawi się na cshacked, może też to potwierdzić gibonek, bo sam mi o tym napisał.

http://banid.pl/pub?liczne=0:0:43620188

Moje bany które wjebał mi Owner, a ja nawet tam nie grałem ani razu.
np na skilluj jest ban, a żaden ban w amxbans nie istnieje i musze wszędzie pisać odwołania + jest jeszcze rozmowa na steam z gibonkiem + pw na ac, jeśli ktoś z red chce celem autentyczności.

gibonek to sędzia na anticheat.pl jak coś.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Naszej sieci nie banujemy za bany od innych sieci. Musiałeś czitować w momencie otrzymania bana.

 

@truskaw teraz musisz wstawić demko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce odpowiedzi tylko czerwonych.

Na co Ci demo, jak to demo bedzie odpalone, bo to Owner gral, nie ja? Nie rozumiesz tego?

Nawet był temat na allplay jak Owner w identyczny sposób pobanował Filipowi NEO banida..

Jestem właścicielem AntiCheat.pl, dlatego też moge dostarczyć dowody odnośnie tego, lecz nie chodzi mi o bany innych sieci, tylko dowody na to, że to nie ja grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to lata kto grał na tym steamie. Steam musisz sobie pilnować. Jeśli ktoś na nim czitował to musi być kara bo to Ty nieupilnowałeś konta [hasło nie jest od parady] :(

Wiem, że nasza sieć ma współprace z AC [z Tobą jak piszesz], ale to teraz mamy tolerować jak czitujecie? To co mam dać bratu czitować na moim steamie; wyrwie bana i potem mam prosić o UB bo on czitował?Niezły pomysł -> Kto mi w to uwierzy ręka w górę!

 

Co do bana to już UB Support zadecyduje. Ja dyskusje kończę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty człowieku, jesteś aż tak głupi? NIKT MI NIE WBIŁ NA STEAMA.

Owner edytował Wam amxbans i dodał mi bana, tak jak by miał uprawnienia jako unban team, człowieku nie orientujesz się w ogóle i nie masz o tym zielonego pojęcia..

Taka sama sytuacja była dużo wcześniej, jak Owner zrobił czerwonego banida Filipowi NEO, masz temat o tym w offtop na Allplay.pl

Jak mógł ktoś mi wbić, jak ostatnia moja gra NA TYM SIDZIE BYŁA 19 grudnia, pomyśl troche 17latku..

I mnie lata co Ty wypisujesz, oczekuje tylko odpowiedzi red.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Owner edytował Wam amxbans i dodał mi bana, tak jak by miał uprawnienia jako unban team, człowieku nie orientujesz się w ogóle i nie masz o tym zielonego pojęcia..

 

Nie ma takiej możliwości. Równie dobrze można by wejść do Waszej bazy i ją skasować.

 

Jest pewny myk jak zmienić steam ID, ale co w takiej sytuacji? Wszystko pięknie ładnie, ale ... jak sprawdzić autentyczność? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allplay.pl/pl/forum/topic/1656/

 

Poczytajcie sobie, potem piszcie.

 

Edit.

 

Nie ma takiej możliwości

 

Uwierz, że jest.

Jestem jednym z właścicieli AntiCheat.pl i wiem co mówie.

Napisałem dziś ok. 10 próśb o odbanowanie, chcesz mogę Ci podać linki, cały banid jest mój czerwony od fejków Ownera.

Wyżej podałem Ci link do allplay, dokładnie tak samo został sfejkowany NEO.

 

Edit2.

 

Aha i nie porównuj projektu, czy jak kto woli portalu, do sieci serwerów, bo to są zupełnie inne realia, jak i koszty.

Edytowane przez land

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę niepotrzebnie zaśmiecać, ale ciekawe rzeczy tu piszecie. Ciekawe dlatego, że wczoraj wszedłem na swój banid i pojawiły mi się dwa bany "z dupy" na serwerowniach na których nigdy nie grałem. Po wejściu na stronę nawet takiego bana w amxbans nie ma. 

Fejk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poczytajcie sobie, potem piszcie.

http://www.cshacked.pl/change-steam-id-in-13s-t42733/

 

Nie ma możliwości wejścia do czyjejś bazy danych, jak jest dobrze zabezpieczona. To nie hackowanie hasła do gg, potrzebny jest user, hasło i uprawnienia. Tego byle dzieciak nie robi, a wątpię, aby komus bardziej rozgarniętemu chciało sie hackować bazy danych amxbans.

takie rzeczy robi się pod RevEmu prostymi skryptami. Nie będę się wdawał w szczegóły, aby więcej noobów nie wpadło na genialny pomysł.

 

Co do ceny utrzymania, to nie skomentuje.

 

Wszystkiego dowiesz się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz swoje, ja swoje.

Ja Ci mówię, że jest.

W ten sam sposób, Owner dosłownie rozjebał cała sieć "botownia.pl" to było dawno temu i sam H@ cshacked przepraszał za niego.

Niedługo później, na sieci n00bs.pl gdzie pełniłem pewne funkcje, rozwalił całego amxbans, usunął go całkowicie.

Możesz popytać ww dawnych właścicieli sieci, jeśli nie wierzysz.

Lecz to jest mało ważne, co on zrobił i kiedy, nie będę o tym opowiadał.

Mi najbardziej chodzi oto, że to nie ja grałem wtedy i ten ban nie jest mój, tylko na mój sid i proszę o odbanowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je też mam jakieś nowe bany, ale nie zamierzam się logować na tych sieciach i prosić o UB...

Podchodzi to powoli pod jakąś organizację. Wątpię, aby 1 osoba mogła wyrwać bany na tylu steam ID, na tylu sieciach... mało realne.

 

@ topic

 

land, tom co opisałeś w ostatnim poście jest zwykłym łamaniem prawa. Nick nie zgłosił tego na Policję? Ja bym się nie zawahał, gdyż to nie przelewki. Takie zabawy są srogo karane przez wymiar sprawiedliwości.

 

Dam Ci UB, ale będzie trzeba coś z tym zrobić. Nie może tak być, gdyż wiele osób może sobie takimi wymówkami ułatwić oszukiwanie.

 

pozdro

 

ps. Czekam na Leona, aż mi doda banner na stronę główną.

 

@edit

 

Poza tym widnieją bany na tych sieciach, co mają coś zbugowane amxbans lub zły link podany do Sokoła na Ban ID. Nie pokazuje konkretnych banów, tylko błędy lub puste karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×