Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
fecu

ODRZUCONE Podanie fecu

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: fecu (z różnymi przeróbkami)
2. Steam ID: 0:0:64740764

3. Wiek: 14,5 (to tylko liczba, jestem dojrzały, posadę admina powierzono mi po raz pierwszy w wieku 12 lat, również grałem w PROFESIONLANYM teamie, więc raczej dziecka bym tam nie przyjęli)
4. Czas spędzony na Serwerze: GT w sygnaturze + na standardowym nicku b_560x95.png
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Na pewno wystarczające, rozróżnienie skilla od czita, pomoc adminom AC.pl w łapaniu cziterów (dlaczego nie jestem sędzią? Ponieważ grałem profesionalnie, nie było czasu - wolałem pomóc od siebie, a niż pchać się na siłę i zaniedbywać AC/team, a teraz niestety 1.6 umiera, więc to nie ma większego sensu)
6. Znajomość AMXX (x/10): 8
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ to co się dzieje na serwerze czasami przechodzi ludzkie pojęcie. Co 2gie słowo to "ku*wa", 'pociski na rodziców, cziterzy (ich staram się wrzucać na forum i zgłaszać adminom), ale każdy wie, że admin też człowiek - nie może siedzieć 24/7 więc swoją osobą chcę wspomóc te grono dorzucając kilka godzin swoim pilnowaniem porządku ;)
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak
10. Reklamy/SMS: sms

@Down: Zobacz od kiedy na forum, przypominam że nie na 1 nicku grałem ;)

Edytowane przez fecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

NIE.

 

Wszystko spoko. AC, profesjonalna gra, itp. Jednak to wszystko.

 

Porównaj sobie to:

Minutes Played: 11243-mAlinowa zelkA

Minutes Played: 119 -fecu

 

Mi to wystarcza. Jutro wchodzę sobie na Puchatka czy inną serwerownię, pogram 2h i składam podanie..... 

NIE RÓBMY JAJ.

 

 

@UP. Nie zmienia to faktu, że nie ma mnie około tydzień na serwerze, a przed tym czasem NIGDY nie widziałem gracza o takim czy podobnym nicku.

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wzorze podania jest napisane jasno, że patrzymy na czas gry na nick na który składasz podanie [podałeś nick "fecu].

podajemy jeden, z którego w punkcie 4 sprawdzany jest czas w psychostats oraz na którego dostaje się admina

Ja nie zgadzam się z tym, aby patrzeć na inne nicki bo to nie ma dowodu, że Twoje [mógł grać brat; siostra itp]. Na tym nicku wykres GT nie istnieje w sumie!

- brak tagu na Steam. Podanie na chwilę obecną jak dla mnie do odrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gracza na serwerze wieczorami, grał na różnych nickach ( wszystkie były "fecu" tylko różnie napisane ).

Wszystkie te nicki to jego, gadałem z nim przez mikro na serwerze, a to dowód :) 

Dodaj tag Steam "Cs-kopytko.pl", godzinki szybko wpadną,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie .

1. Brak stałego nicku

2. Wiek

3.Czas poświęcony 

4. link psycho źle podany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na NIE. POgraj a nie widziałem cię ostatnio kilka razy na serverze nie powiem. Lecz nonstop "GADASZ PRZEZ MICRO GLUPOTY" jak jakaś osoba niedojechana.a Także widać iż nei czytałeś regulaminu na admina. Ponieważ nie masz w nicku TAgu "cs?kopytko" Na Nie! Graj dłużej staraj się napewno będzie na TAk wtedy :)

Edytowane przez ahm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Podanie zamknięte na prośbę autora.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×