Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy było czy nie, ale dwie sprawy tutaj napiszę.

1. Usunąć z serwera całkowicie boty. Dlaczego? Raz, że nie ma to sensu, bo one i tak znikają jak się do nich strzela (wychodzą z gry po czym wchodzi z innym nickiem inny bot). Po prostu tak jakby się zmieniały miejscami. A poza tym widzą niewidzialnych. Chociaż pierwszy argument chyba i tak mówi wszystko - prawie nie da się ich zabić, bo po prostu wychodzą z gry. Nie powodują nic prócz irytacji gracza.

2. Po usunięciu botów zmienić w mapcylku wybieranie map. Za dnia jest wszystko pięknie, gracze nominują mapy, wybierają i gramy. Jednak propozycja moja jest taka, aby mapy mniejsze typu: cs_wiocha, cs_max wyłączyć w godzinach południowych (po prostu zablokować ich wybór), dodać więcej map nowszych do mapcyklu (wielkich), a powiedzmy w godzinach 23-8 rano odpalić tylko małe mapy. Właśnie typu: cs_wiocha, cs_max oraz dodać więcej małych map.

 

Reasumując:

1. Więcej małych map, ale tylko w godzinach 23-8 rano (przykładowo takie godziny).

2. Więcej wielkich map, ale tylko w godzinach tych bardziej południowych.

3. Całkowite wywalenie botów.

 

Myślę, że to dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że małe mapy to jest zbyt łatwe kiedy jest masa graczy, bo odznaki wtedy wbić jest bardzo łatwo. Raz, że utrudniłoby to zdobywanie odznak, a dwa - dzięki temu jest większa szansa na to, że ktoś tą odznakę kupi smsem. Może nie jest to jakaś strasznie większa szansa, ale zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale można by było jak jest mniej niż np 8 graczy na serwerze włączyć tylko te małe mapy jak cs_wiocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OscarNEX - miałem to napisać, ale wydaje mi się, że to byłoby trudniejsze do zrobienia dlatego rzuciłem pomysł z godzinami. Uważam, że te 2 rozwiązania byłyby dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze żadana z tych propzycji nie przejdzie. 

Botów nie było na serwerze żle, teraz boty są też zle wkocu sie zdecydujcie co chcecie bo to jest bezsennsowne zakaładnia róznych tematów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do botów to przyznam rację. W nocy jak grałem to pojawiały się i znikały ledwo jak kulke wystrzeliłem. Kiedyś normalnie działały i dlatego jestem za pozostawieniem botów, ale pod warunkiem ich naprawy.

 

Co do map to może lepiej ustawić tak, aby w nocy nie było tego limitu (jeśli sie da).

Natomiast jestem całkowicie na NIE w przypadku wyrzucenia małych map z rozgrywki w ciągu dnia. One przyciągają graczy! tzn. jest to taki chwyt na graczy jak dla mnie i wielkim błędem {moim zdaniem} byłoby wyrzucenie ich z mapcyklu w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli boty będą działały poprawnie to niech będą. Wtedy nie będą przeszkadzać. Aktualnie tylko denerwują.

2. Darek - ja bardziej proponowałbym wyrzucenie za dnia takich map jak cs_max, a wrzucenie map, które wielkością przypominałyby AWP_India. Czyli mapa nie zbyt duża, ale też nie jest tak blisko, aby z respa na resp rzucić HE. Na takiej mapie trzeba byłoby się trochę ruszyć, aby HE rzucić. Na maxie czy na wiocha nie trzeba tego robić, można rzucać prosto z respa na resp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jest taka, że boty trzeba naprawić. Jak by działały dobrze nie było by z nimi problemu :) Wyrzucanie małych map za dnia mija się z celem, gracze lubią te mapy i one mocno wypływają na grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

z tymi mapami po miedzy 8 a 23 to moje zdanie jest na NIE gdyż fajnie czasem oderwać się od dużej mapy i zagrać na małej a i grywalność by spadła a tego napewno nie chcemy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki na razie zostają tak jak są. W ostateczności można wprowadzić oba systemy tj. albo inny mapcycle na noc, albo małe mapy poniżej np. 10 graczy.

 

Odnośnie botów powinno być ok. Jeżeli zaczną znikać to proszę mi zgłaszać to na PW/steam. Dzieje się to jeżeli jakiś admin zbanuje bota przez pomyłkę, lub jakiś gracz ma wadliwy SID i amxbans odczytuje go jako bota. Wtedy automatycznie banuje graczy BOT'ów.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×