Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć temat nowych map na serwerze. Tak jak Nightmare w poprzednim temacie, proponuję dodać kilka map na serwer, żeby zrobiło się ciekawiej. Nie gram tutaj od dawna, ale według mnie jest za mało map, bo niektórych już mam dosyć. Wróciłem do cs po rocznej przerwie, ale wcześniej grałem też na jakimś bf2, gdzie było więcej map niż tu, dzięki czemu żadna się nie nudziła. 

Można dodać mapy typu nuke_rarea dla odświeżenia wszystkim znanego nuke, inne wersje dust2 etc. 

No i wiele, wiele innych map, na których się bardzo fajnie gra np. irak i mogą być dobrą alternatywą dla standardowych map. 

Brakuje mi tutaj także mapy cpl_mill, która jest jedną z moich ulubionych map :) 

 

Temat jest wg mnie istotny i nowe mapy są potrzebne, dlatego proszę o zainteresowanie się tematem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pisałem...dodać ze 2 małe lub średnie mapy + ze 4-5 dużych. Ale tutaj widzę jak już widzą temat i podane nazwy i linki map to i tak nie działają nic, bo musisz zaspamić forum 4 tematami i podać tą samą treść tak jakby ten temat nie załatwiał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 mapa na 1 temat? 
Mam napisać 10 tematów z propozycjami 10 map?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz konkretnie jedną mapę, dlaczego by się sprawdziła na DM+BF2. Zamieść jakieś foto, albo linki do strony.  

Takie przedstawienie mapy zachęca do zapoznania się z tematem i wypowiedzenia się.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można dodać mapy typu nuke_rarea dla odświeżenia wszystkim znanego nuke, inne wersje dust2 etc.

 

Brak konkretnych propozycji, poza tą jedyną.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×