Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
cygan

Kolejny bug na serwie

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko teraz weszedłem na cs i włączyłwem serwa i zorientowałem się,że teraz mam 4lvl na rusherze a mialem 8lvl i jeszcze na wszystkich klasach mam wbity tak od 2 do 4 lvl.Proszę coś z tym zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem :)

Każdy Gracz CODa tak ma bo levele zostały cofnięte do stanu sprzed 6 dni. Ja też grałem wczoraj i moje levele zniknęły :wacko: a miałem, aż 4 level :P Teraz niech każdy napisze, że mu cofnęło level :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle spam i wszyscy piszą to samo...

Można zamknąć :)

tu akurat sie nie zgodzę.

Wyżej napisał:

Chciałem napisać ,że jak wczoraj było to przywrócenie z 6 to już ok.20.00 zacząłem wbijać lvl.Wbiłem do wieczora 25LVL i wchodzę dzisiaj rano i nic nie mam :(

A więc jak ktoś umie czytać, to zauważy, że według tego zdania dzisiaj znowu coś jest nie halo bo przywrócenie było wczoraj o 19. Autor tematu napisał, że levele wbił po 20 (po przywróceniu) a dziś leveli nie ma. Znowu jakiś bug?

Najlepiej jak więcej osób się wypowie czy dziś znowu levele im zniknęły czy już normalnie działa wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz wszystko działa OK z lvl. Nie wiem czemu pisze to tutaj alo ok :D chcialbym zapytac czy są jeszcze darmowe rezerwację nicku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×