Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: sOON.
2. Steam ID: STEAM_0:0:36485318
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze (GT): http://www.gametracker.com/player/sOON./193.33.177.32:27066/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Oceniam na dobre.
6. Znajomość AMXX (x/10):  7
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Składam podanie ponownie, gdyż moja sprawa na serwerowni została wyjaśniona odnośnie "wh" które że komo miałem. Dość często zgłaszam osoby które grają odpaleni. Chciałbym też choć w minimalnym stopniu ogarnąć by gra wyglądała TP, oraz kulturę której coraz mniej. Mam nadzieję że sprawdzę się w roli Admina, i gra będzie przyjemniejsza dla wszystkich. Dodam jeszcze iż mało adminów w ogóle wchodzi na serwer, jedynego którego widziałem ostatnio był Smolka.
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy/SMS: SMS
11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33778-soon/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Co poradzić ban na Bl jest. Jestem NEUTRAL(przewaga na tak),ale jeśli mam coś wnieść to dałbym mu admina na okres warunkowy.

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie jestem zbyt przekonany. Ban na BL bardzo zraża... Fakt Admini są potrzebni, jednakże to nie oznacza, aby adminami byli cziterzy. Wiem, każdy czitował, ale żeby robić to perfidnie na Steamie? Bez przesady.

 

Pomiędzy NEUTRAL / NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Chłop z jajami ;). Jak najbardziej na TAK! Gra dużo, gra Tp ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha ... Ban na BL , a wy chcecie , żeby adminem był? Chyba wam się już totalnie w mózgu pojebało za przeproszeniem. Trzeba było nie czitować to bana by nie było. Jestem na bardzo wielkie nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Również jestem na NIE. Ban na BL, stosunkowo nie dawne ssy których nie wstawił na innej serwerowni (nie, nie nauczyłem się na pamięć, po prostu moja pamięć jest dobra), poza tym jestem zdania, że czituje dalej, a to że póki co nie został na tym przyłapany to inna bajka. Cziterzy na serwerze zdarzają się sporadycznie, dziś pomimo że grałem sporo czasu to tylko 1 gracz czitował. Smolka spisuje się długo, biO po naprawieniu internetu (chyba) wróci do szeregów, więc będzie dobrze. A to, że adminów jest mało nie oznacza, że trzeba brać byle kogo..

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wypowiem się neutralnie gdyż od 13 dni mam problemy z netem i mało co mnie widać, Ban na BL hmm... no cóż już mnie nie przekonuje to wszystko. Widzę, że większość użytkowników nie daje ci szansy gdyż jest to spowodowane banem na BL dodatkowo BONUS RPG wychwycił jakieś ss'y których nie dodałeś na innych serwerowniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK z tego widać jest mało adminów na TP-się

Jest dużo zgłoszeń z tp

Wypowiem się neutralnie gdyż od 13 dni mam problemy z netem i mało co mnie widać, Ban na BL ... no cóż już mnie nie przekonuje to wszystko

ale jak wiadomo zawsze można kupić konto   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak wiadomo zawsze można kupić konto   

On nie kupił konta z banem, tylko czitował do czego się przyznał w poprzednim podaniu ;) (o ile dobrze Cię zrozumiałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie jesteś bez skazy, z drugiej strony jest mało adminów na TP. Z mojej strony NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma taka opcyja...jest mało admów i sytuacja na serwerze jest czasem tragiczna ( jak dziś czyli z 14-15.02.2014r. ), ale nawet nie mówię tu o banie...

 

GRACZ PRZEJAWIA ODZYWKI I ZACHOWANIA "GIMBAZJALISTYCZNE" I PATOLOGICZNE...w stosunku do innych graczy a zwłaszcza do graczy o nickach przedstawiających imię kobiece...a nie chcemy ludzi bez kultury osobistej na serwerze w sferze rządzącej...

 

NIE, NIE, NIE i jeszcze raz yyy NEGATIVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skoro BL BANNED, to jakby serwery pobierały dane z BL, to już byś tu nie grał.

 

Nie ma mowy o adminie.

Edytowane przez Kid Ink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana on nie ma jest napisane 2 razy na zielono co wy chcecie od niego przyda sie admin a te bany nie istnieją już dawno czytajcie ze zrozumieniem :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bana on nie ma jest napisane 2 razy na zielono co wy chcecie od niego przyda sie admin a te bany nie istnieją już dawno czytajcie ze zrozumieniem :(

 

Jestem na nie. Admin powinien świecić przykładem, pilnować rozgrywki aby była uczciwa, tymczasem admin z banem na BL będzie banował innych za czity? Coś tu nie gra.

Tak, konto można kupić na allegro dlatego starając się o Admina powinien poświęcić te 20zł i kupić już to konto.

 

Osobiście byłoby mi wstyd prosić o Admina mając zbanowane konto... Każdy gracz który wejdzie na serwer i zobaczy takiego admina zaraz wyjdzie, sam zrobiłbym tak samo.

 

Adminów brakuje ale to nie znaczy, że należy brać wszystkich jak leci nie dbając już o jakość i renomę serwera.

 

 

 

bana on nie ma jest napisane 2 razy na zielono co wy chcecie od niego przyda sie admin a te bany nie istnieją już dawno czytajcie ze zrozumieniem  

 

Śmiechłem.

 

http://banid.pl/kto?to=0:0:36485318

Blacklisted.pl: ZBANOWANY!

http://www.blacklisted.pl/app5981,wixed37-steam_0:0:36485318.html

 

 

 

 

Wiem, każdy czitował,

 

ŻE CO?! Oo xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

CYKA mówi ,że dać mu szanse;p. W sumie nie rozumiem o co tyle hałasu o nowe konto rozumiem ,że nie bd wtedy na tym konice bana na Bl ,ale to i tak będzie ten sam człowiek ja nadal zostaje przy adminie warunkowym ,gdyż widać ,że się chłopak stara. 

ps. bartaz rządzisz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A co do wulgarnych odzywek na pewno się to zmieni ;) Podobnie było z adminem @RYJ - (bez obrazy oczywiście). Każdy pisał, że ciągle przeklina itp, a teraz to wzór do naśladowania :) Kultura na poziomie, miejmy nadzieje, że soon też tak się zmieni.

 

A co do bana na BL to niech już administracja wyższa zadecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbcie co chcecie, ja osobiście nic do sOON-a nie mam!!! Nie zmienia to faktu, że jestem na nautral!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Obecnie nie biorę pod uwagę banów na BL, bo nie popieram w 100% takich portali. Jednakże jest dość duży sprzeciw, więc ...

Skombinuj nowego steam  jeżeli bardzo Ci zależy i chcesz zacząć grę 'od nowa'. Taki ban będzie się ciągnął cały czas za Tobą, szczególnie, że nie ukrywasz, że oszukiwałeś.

 

U nas Key 35zł, a Gift 25zł do oryginalnego CS 1.6, ale pewnie gdzieś znajdziesz taniej. To już Twój wybór.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×