Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kapitan@Bomba

Ban zostaje SS Kapitan@Bomba

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak za późno, ale nie jestem dostępny 24h na kompie mam dużo swoich własnych spraw do załatwiania, jak nie możecie to nie dawajcie UB, też jestem adminem na znanej sieci i rozumie, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw 3 oryginalne SSy bo te są modyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne? Z nich wynika, że Admin robił Ci SSy przez 5 minut. Tu idiotów nie ma...

 

Wstaw oryginalne 3 SSy inaczej brak UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jestem jakimś gnojkiem 16 letnim by modyfikować ss... gram w Cs'a 5 lat tak dla Twojej świadomości. 



Nie będę się tłumaczył, tu macie oryginalne ss dane, nie zgadzacie się ze mną to cześć. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz większą bekę mam z tych cziterów. Naprawdę "coś" im wsysa mózg. Za każdym takim postem jest coraz bardziej śmiesznie i żenująco.

Jeszcze gość mówi, że gra w csa 5lat, ma admina gdzieś tam i ma ważniejsze sprawy. Taaaa. Chyba nowy projekt babki z piasku jaki ma z kolegami jutro zrobić.

 

Zamknijta to i do pieca.

 

 

sorry za spam, ale musiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To kolega niech się pochwali gdzie ma tego admina i na tej sieci niech to potwierdzi. Może warto im podesłać ssy, które ich admin modyfikuje xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma admina na gromy co i gra długo w cs'a więc szkoda słow ;) Ssy nie są zmodyfikowane, a wrzucił je późno, bo nie ma czasu noł lajfić całe dnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ssy nie są zmodyfikowane, a wrzucił je późno, bo nie ma czasu noł lajfić całe dnie ..

I mówi to (przepraszam za określenie) typiara ze steamem 2k10 lol weź kobitko, jak znasz typa to miej te troche godności i honoru i daj sobie spokój z bronieniem go ;) nie żebym coś miał do cb,wręcz przeciwnie, ale nie lubie, jak ktos, kto nie zna się na tym całkowicie lub wie tylko tyle, że ma napisać temat na forum wtrącał sie. Każdy widzi jak ładnie zamalował w gimpie czy innym gunwie typów, których widział przez ściany.

Cześć  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'CR7 - to chyba była ironia z jej strony, prawda? To ironia Wred0tko? Błagam nie załamuj mnie i powiedz, że to ironia :D.

 

@edit

A ta sieć to taka co szybciej upada jak powstała tak?

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×