Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BITY SIEKA

skarga

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chcialbym zlozyc skarge na admina bartaz.. ten czlowiek w ogole nie zna sie na adminowaniu na serwerze. nie potrafi opanowac sytuacji na serwerze i ogolnie nie nadaje sie do tego. przed chwila dostalem bana na tydzien za "obraza admina + ping gz" ;) do kurwy jebanej, ze tak sie wyraze (a wyraze sie, bo tak mi sie podoba) to, ze kickujesz mnie bez powodu nie wiem ktory raz powoduje, ze sie wkurwiam i ci dojade (wiem, prawda boli) oznacza, ze masz mnie banowac na tydzien lapsie ? wez kurwa idz do szkoly wiesniaku, bo brakuje ci inteligencji. dostalem tez kicka z powodem "ogarnij ping" hahahaha no ja pierdole, co to jest za powod "ogarnij" ping.. mam mu powiedziec "PINGU, ogarnij sie, zmniejsz sie" tak ? chwile na serwerze bym pobyl i by sie sam ogarnal, a nie mnie ciagle kickujesz frajerze. mam na ciebie wyjebane, nawet nie prosze o ub, chcialem tylko napisac jakim jestes pierdolonym zjebem. ema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To, że masz ping to jest wina twojego internetu i w twoim interesie jest, aby ten ping był ustabilizowany, bo przeszkadza to w graniu innym graczom.

2. Obrażasz admina to powinieneś dostać teraz przedłużenie bana w moim odczuciu dlatego, że ubliżasz jeszcze mu na forum jak dziecko.

3. Żadnych screenów. "buk" potwierdzi twoje słowa?

 

@edit

A ban nie jest bez powodu, bo ping masz wysoki. A jak masz wysoki ping to powinieneś zrobić tak, aby go zmniejszyć. A jak nie potrafisz to nie wchodzić na serwer :).

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku :) ping mialem 90-120 czasami. to taki duzy ? ;> jak pisalem, chwile bym pobyl na serwie i by sie unormowal. mam w dupie ze on jest "adminem" ;] adminem jest, grac nie potrafi.. w sumie myslec tez nie 



pozatym jest hltv, screena nie dam bo od razu po tym wylaczylem csa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Kolego, a więc tak:

1. Wyzywałeś mnie słowami których nie będę tu używał bo chociaż ja mam kulturę.

2. Wyzwałeś BartaZ'a dowód ~> http://iv.pl/images/57631099787039554683.jpg

3. Dostałeś raz ostrzeżenie żebyś ogarnął ping po czym dostałeś kicka.

4.

 

wez kurwa idz do szkoly wiesniaku, bo brakuje ci inteligencji.

Widać jaki jesteś wychowany. Co potwierdza jak zachowujesz się na serwerze.

 

chwile na serwerze bym pobyl i by sie sam ogarnal, a nie mnie ciagle kickujesz frajerze.

Frajerów szukaj u siebie na wsi. Jeśli Ci pozwolą tak się nazywać. Bo tutaj trzeba zważać na słowa.

SEE YOU sOON.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A to twój ping stabilizuje się tylko będąc na serwerze, a poza nim nie? Twój ping wstał z krzesła i przemówił do Ciebie "przyjacielu, ja stabilizuję się tylko na serwerze" tak? Ty to może faktycznie trzeba było mu powiedzieć "pingu ogarnij się". A ping powyżej 100 to jak dla mnie to duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynam się że dzieci w przedszkolu pisza lepsze skargi. 

Poza tym twój post nadaje tylko na nadanie warna. Poczekamy na Admina jeszcze co powie w tej sprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ping jest wysoki po wejściu na serwer, należy poczekać z 15 sekund z kickiem / banem. Natomiast jeżeli miałeś ping wysoki (powyżej 100) to admin miał prawo dać bana. Co do kultury no to widać co piszesz, jeśli na serwerze to samo pisałeś to fakt ban słuszny.

 

Poza tym jedyny dowód skargi to http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=14250 bo innego nie widać. Nie wiem jak ostro zwyzywałeś Admina, lecz jeśli ostro to ban słuszny moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pocisk poleciał <a ha ha spadłem z krzesła> tak się kończą wypowiedzi piętnastolatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wprost dostałes ban na tydzień dlatego że za każdym razem obrażałeś innych graczy i im przeszkadzałeś dostałem informacje taką... jak wszedłem na specta to oczywiscie nie moja wina że u was brak w kickach powodów  ale dostałeś kicka za ping  wszedłeś i co... zacząłeś robić dym wyzywać mnie  od różnych i teraz składasz skarge na moim serwerze miał być perma za obraze admina ale niestety nie mój server i dostosuje się do H@ proste nie mam nic źle nie zrobiłem jeżeli chcecie złoże dla administracji suport unban raport w postaci demka :( jak to nie wystarczy to na rzecz innych graczy którzy lubią wyzywać odejdę z Adminowania... zal mi tego serwera bo jest naprawde dobry tak jak mój dawny ultra.....g:( przykre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, niech mi tylko nowy internet przyjdzie technik założyć, koniec taryfy ulgowej dla takich panów(szczeniaków niewychowanych)!!! Od dziś każde wyzwisko, obojętnie jaka obraza będzie traktowana pierw upomnieniem, następnie banem!!! To jest już regularne!!!


A wy drogie dzieci które gracie i się wkurwiacie(za przeproszeniem), Powyzywajcie sobie swoich kolegów z podwórka, bo nie znacie osób które grają z wami na serwerze. Ciekawe czy takie cwaniaki były by z was, jak byście mi  w oczy spojrzeli. Pewnie 80% uciekła by do domu pod biurko. Jeżeli chorujecie na ADHD bądź nerwice odstawcie komputer w kąt i pobawcie się czymś innym, czymś co was uspokoi lub possajcie sobie kciuk!!!


Dla mnie jesteście 000000000000000000000000000000000000000!!!! Za wasze niekompetentne WYPOWIEDZI i teksty typu ŻAL,NOOB, lol!!!  

Takie teksty świadczą o waszej inteligencji i poczuciu moralnym którego za grosz nie macie, siedzicie całymi dniami przed komputerem a jak by wam matka prąd wyłączy to byście ją krzesłem zabili tym samym na którym siedzicie i wygrzewacie dupe, mało tego tak sobie miło siedząc pewnie co jakiś czas w domu leci tekst typu: mamo zrobisz mi kanapkę bo nie mam czasu a jestem strasznie głodny, a i jeszcze jakieś picie by się przydało, dziękuje mamo!!! Zamiast grać, wybierzcie się do poradni na leczenie i przemyślcie swoje głupawe zachowanie!!!

 

Edytowane przez biO**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@BartaZ możesz dać kicka z powodem, wpisujesz w konsoli amx_kick "nick gracza" powód_kicka  (przy powodzie zamiast spacji dajemy kreske dolną)

 

np. amx_kick "- Darek -" wysoki_ping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on mu dał kicka a ostrzegł go poprzez napisanie @Kha'Zix Ogarnij ping, lecz on nic sobie z tego nie robił i dalej wyzywał między innymi mnie. Dostał kicka, po czym wpadł na serwer z wielkim oburzeniem i wyzwiskiem "skurwysynie" w stronę admina. BartaZ dokładnie też widział jak owy dzieciak wyzywał mnie czy innych osobników grających. Nie wiem wgl dlaczego ten temat się kończy a BartaZ stracił admina do wyjaśnienia sprawy. To jest po prostu śmieszne, a przez takie dzieci serwery podupadają. Bo tych szczurów roi się coraz więcej. Osobiście gdy coś takiego widzę staram się uspokoić osobę lecz nie zawsze nerwy się trzymają, ponieważ ile razy można słuchać takich bachorów nie wychowanych. Sory bardzo, ale ten mały zwierz nawet skargi nie złożył według wzoru.

Do tego można sprawdzić inne jego pseudo skargi, aż się płakać ze śmiechu chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Darek ja mu pisałem na y@ ogarnij ping 

po czym mnie wyzwał od różnych jak chcecie to ogarnę, jeżeli nie chcecie bym wam pomagał to powiedzcie  to złoże rezygnacje na admina bo nikt nie potrawi mi wierzyć i jak tu być adminem :( jestem bez rady niech grają cheaty i będzie dobrze:( czy ktoś widział moje zrobione ssy i ile ludzi wkleiło  tylko 2 osoby

soon i baq a reszta w moim notatniku?????...amxbans jest tak wszystko pisze :( tylko szkoda że nie na moją korzyść 



czekam na wypowiedź H@ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to też nie chodzi BartaZ o to że źle pracujesz jako admin, bo według mnie dobrze się starasz i często Ci zgłaszam że ktoś cheatuje lub wyzywa. Tu chodzi o gówniarza przez którego tracisz admina do odwołania bo się zachować nie potrafi.

I tak jak napisał biO. Jakby Ci dzieciaku matka albo ojciec neta odłączyli to pewnie byś się powiesił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

BITY SIEKA czytając Twoją skargę zadaje sobie pytanie ile Ty masz lat aby napisać tak głupią skargę na admina BartaZ. Dał Tobie kicka, bo miałeś wysoki ping przeszkadzałeś innym graczom w grze (kick był ostrzeżeniem abyś go zlikwidował i miał normalny ping 40-60) np. wyłączając gadu-gadu czy też przeglądarkę internetową lub po prostu wyszedł z serwera aby nie przeszkadzać a, że Ty miałeś w czymś problem i nie mogłeś się z tym pogodzić to wyzwałeś BartaZ'a a więc dostałeś zasłużonego bana dla mnie to jest proste Admin tutaj nie popełnił błędu aby miałby być teraz za to zawieszony. Czekam na wypowiedź H@. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a BartaZ stracił admina do wyjaśnienia sprawy

a kto tak powiedział? @BartaZ ma cały czas Admina co widać po randze na forum ;)

 

@BartaZ Post instruujący o tym jak dawać kicka z powodem [http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34125-skarga/&do=findComment&comment=155416] był odpowiedzią na to:

 

oczywiscie nie moja wina że u was brak w kickach powodów

 

I jeszcze jedno, nikt obecnie nie chce zabrać Ci Admina @BartaZ bo zresztą powinniście zauważyć, że Autor tematu ma to gdzieś, a słownictwo Autora tematu tylko utwierdza w przekonaniu, że ban jest słuszny.

 

@ down:

 

No chyba, że tak, jednak teoretycznie ma admina bo ranga na forum nadal jest. Zobaczymy co będzie.

Edytowane przez - Darek -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a kto tak powiedział? @BartaZ ma cały czas Admina co widać po randze na forum ;)

 

@BartaZ Post instruujący o tym jak dawać kicka z powodem [http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/34125-skarga/&do=findComment&comment=155416] był odpowiedzią na to:

 

 

I jeszcze jedno, nikt obecnie nie chce zabrać Ci Admina @BartaZ bo zresztą powinniście zauważyć, że Autor tematu ma to gdzieś, a słownictwo Autora tematu tylko utwierdza w przekonaniu, że ban jest słuszny.

 

@ down:

 

No chyba, że tak, jednak teoretycznie ma admina bo ranga na forum nadal jest. Zobaczymy co będzie.   darek to czemu jak gram nie moge dać kicka lub bana na 5 min ???????

 

może wina serwera ???:( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co rozmawiałem z BartaZ'em to Petrus zawiesił go w obowiązkach admina aż do wyjaśnienia sprawy.

 

Na dole macie kto czytał temat. Jak widać pierwszy raz go czytam, więc ...? Nikt o tym ze mną nie rozmawiał.

 

@topic

Żenada - czwarty warn dla autora tematu  = zakaz pisania.

Zapraszam do działu z odpracowaniem warna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×