Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

Po raz kolejny!

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was po raz kolejny. Po przerwie jaka mnie nastała znów powracam na sieć CSK! Steam poszedł się jebać, ale to nic nie szkodzi. Nie było mnie troszkę, lecz reasumując znów powracam do 1.6! Bójcie się bo znów wracam na TP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Steam poszedł się jebać, (...)

 

Jeżeli Ci go ukradli, to czemu nie starasz się go odzyskać ? : ) Chyba że jest jakiś inny powód.

 Hejo ;)

Edytowane przez The Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens widać się za każdym razem jak odchodzisz na inną sieć i wracasz itd... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eżeli Ci go ukradli, to czemu nie starasz się go odzyskać ?

 

Jakby to ktoś zrobił to już dawno bym go miał. Lecz myślałem, że już nie bd grał i go sprzedałem :)

 

Petrus jest! Bo kultura wymaga przywitania! A ja z tą siecią już się z żyłem i trzeba po raz kolejny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się zżyłeś po to po odchodzisz na inne sieci? Ja zawsze wszystkich przyjmuje z powrotem, ale mówię tylko jak jest. Trochę żałosne jest odchodzenie bez słowa, robienie swojego serwera i dołączanie go do innej sieci ;d Z resztą nie Ty pierwszy i nie ostatni, nie pierwszy zapragnąłeś odejść xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Petrus było tak jak nie inaczej. No cóż każdy popełnia błędy. Ty byś nie przyjął serwera z GT 25K, więc chciałem go rozkręcić najpierw , lecz jebnął mi komp na 2 miechy, a serwer poszedł się jebać ... Zrobiłem sobie przerwe od CS zacząłem grać w LOL'a , sprzedałem steam i tak znowu zacząłem grać i powróciłem. Jeżeli kogoś zdenerwowałem/rozczarowałem itd to przepraszam, ale człowiek uczy się na błędach, lecz wróciłem i się z tego cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×