Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nightmare^

Nowa mapa - de_dust2_long

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, iż mniejsze mapy podobno przyciągają graczy to proponowałbym dodać kolejną mapkę.

Obecnie z małych map mamy z tego co wiem 4:

dm_factory

dm_duelmap

cs_wiocha

cs_max

Dwie ostatnie są grane regularnie jednak dm_factory rzadko, o dm_duelmap już nie wspomnę. Dlatego proponuję dodać piątą małą mapkę jaką jest de_dust2_long. Rozgrywka ogranicza się do "długiej", czyli gramy tylko bs A, wyłączając całkowicie bs B, środek, galę. Dobra opcja dla graczy, którzy preferują fragi z AWP. Zdjęć nie wrzucam, bo chyba większość graczy wie jak wygląda mapa de_dust2, wystarczy jedynie pomyśleć, że wszystko odbywa się tylko na "długiej".

 

Wrzucam jednak link do mapy, gdzie można ją pobrać lub zobaczyć 2 przykładowe zdjęcia --> http://cs.gamebanana.com/maps/158872

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa użyta jest na serverze COD można by spróbować ,ale po co? Skoro mamy 4 małe z czego 2 często grane potrzebna jest kolejna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie są 4, 2 często grane z powodu takiego, że są fajne i lubiane lub z takiego, że pozostałe 2 są zbyt słabe. Zawsze można ją potem wyrzucić jeżeli się nie spodoba.

 

Po prostu - może de_dust2_long bardziej spodoba się niż dm_duelmap.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to dobry pomysł dodać małą mapkę. Myślę że znajdzie swoje zainteresowanie wśród graczy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drew - dlaczego? Bo jeżeli twoim argumentem ma być to, iż ta mapka jest zbyt mała i będzie na niej rzeź to słaby argument, bo dm_factory jest mapką mniejszą i gracze na nią nie narzekają. Wiocha też jest mała i jest na niej rzeź, a jednak w stosunku do niektórych map jest grana dość często. Chyba, że jakiś inny argument :D.

Edytowane przez Nightmare^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka za mała, nie ma pola manewru. Na wiosce czy factory jest wybór gdzie idziesz, tutaj natomiast wszyscy się spotykają na środku mapy [no oprócz, gdy ktoś kampi, ale to niemądre bo reszta team mu biere chopki...]. O losowych respawnach no to raczej nie ma co mówić bo jak się na środku odrodzisz to pozamiatane. Nie widzę tego za bardzo.

 

Jestem na NIE.

 

Tu jest temat dotyczący fy_pool_day'a: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28041-nowa-mapa-fy-pool-day/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Darek może nie masz wyboru, gdzie pójść, bo droga jest tylko jedna, ale za to mapka jest ciut większa niż takie factory. Na factory w 3 sekundy możesz podejść na respa drugiego teamu, na longu jest to trochę cięższe. O tym, że tt respi się u siebie a ct u siebie to chyba wiadomo. Nie wiem jak można pomyśleć, że na takiej mapce respawn byłby losowy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Mojemu LONG+DM= Rzes .... Za mała mapka na DM ( Choć Jest + ze można se odznaki wbic) :/ ALe jestem an NIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De_dust2_long na DM? Hehe..

 

Jak dla mnie zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa DD2 Long na DM nie ma prawa bytu. Za mało, jak wspomniał nie ma pola manewru, to mapa na COD czy coś w tym stylu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W takim razie można chyba zamknąć wątek, bo tylu głosów i tak już nic nie przebije :D. Dzięki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee! Ta mapa da DM jest po prostu nie wypałem ... Kiedy jest full server, a dzieci wybierają małe mapy to się grać nie da, więc nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie - wgrałem sobie na spokojnie tą mapkę i się po niej przespacerowałem. Już będąc na mapce sam miałem uczucie ciasnoty,  a co dopiero jak by tam wpuścić bandę  żądnych krwi maniaków. 

Reasumując - jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×