Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
soon

fecu /A/ kultura vol.2

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz
2. Nick oskarżyciela (z gry): sOON. #sensi.
3. Nick oskarżanego (z gry): fecu /A/
4. Dokładna data (dzień+godzina): 26.02.2014 - 23:14:48
5. Mapa: de_inferno
6. IP oskarżonego: 31.63.106.81 screen w paczce.
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:64740764 screen w paczce
8. Dowód przewinienia: http://speedy.sh/ZSETc/fecu.rar
9. Dodatkowy opis: Pisałem już jedną skargę na danego gracza, więc piszę drugą. Na screenach widać jak wyzywa. Zróbcie coś z nim bo jak widzę tylko ten nick to ciśnienie wzrasta po sekundzie. I nie tylko ja mam z nim problemy, mam nadzieje że inni też się wypowiedzą, bo to co on robi przechodzi ludzką granicę. Udaje pseudo kozaka. Stary to jest internet, ale nie musisz tak kozaczyć bo pewnie na jednego prostego spadniesz.

 

PS. Non stop płacze że jestem spalony, choć nie jest święty. Nie martw się przechwycę tego pięknego dnia hltv i już sobie nie pograsz.

 

Mam nadzieję że admini coś z tym zrobią bo gra na serwerze jest coraz mniej NIE przyjemna.

Pozdrawiam, sOON.

Edytowane przez soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do skargi to zgadzam się ponieważ chciał bym odnieść sie do tego iż za każdym razem jak jestm to fecu spamuje mi na u@ i jeszcze zaznaczam że w sposób nie kulturalnym i obraźliwym formie jako np. skarga na soona która brzmiała tak fecu U@ kurwa slepy jesteś nie widzisz ze soon jest spalony... więc obraza 5 minut ban :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do skargi to zgadzam się ponieważ chciał bym odnieść sie do tego iż za każdym razem jak jestm to fecu spamuje mi na u@ i jeszcze zaznaczam że w sposób nie kulturalnym i obraźliwym formie jako np. skarga na soona która brzmiała tak fecu U@ kurwa slepy jesteś nie widzisz ze soon jest spalony... więc obraza 5 minut ban :(

 

Ślepy to obraza, słiit księżniczko.

 

#demko na palenie się soona, #ssy prowokacji soona, #skarga na bartaza jutro wieczór/max piątek bo dzisiaj nie mam siły i chęci, a jutro trening . ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@fecu jeśli ktoś Twoim zdaniem jest odpalony to wstawiasz do odpowiedniego działu demko i nie ma sensu takie obrażanie tymbardziej, że @Petrus tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/33863-fecu-a-kultura-i-wychowanie-nie-s%C4%85-mu-obce/ coś Ci powiedział i (nie)stety, ale chyba faktycznie się powinno stać to co przepowiedziane było bo trochę przesadziłeś już.

 

@soon nie ma sensu odpowiadać na takie odzywki bo sam dostaniesz bana (widać jak odpowiadasz - SS 2014-02-26_00006.jpg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak widać, gdybym chciał żeby tego nie było widać to bym zmniejszył konsolę.

Sorry ale już nerwy puszczają raz mu odpuściłem i go nie wyzywałem ale ile razy można się dawać, i chyba nikt by nie chciał żeby taki szczyl cisnął wam mamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×