Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ReaLLy ?!

Nowe mapy

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A według mnie fy_snow to fajna propozycja. Na pewno nie można powiedzieć, że jest to zbyt mała mapa. Nie można tak powiedzieć mając na serwerze dm_factory. Na fy_snow mamy opcję z okieniem dla snajperów, 3 kierunki biegu na resp rywala i nie wiem jak to jest, ale grałem na 2 wersjach tej mapy. Różniły się one tylko tym, że na jednej z nich można było po drabince wchodzić jeszcze na te wielkie kolumny (filary?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już @Petrus napisał, że mapy typu fy_ nie nadają się na serwer DM (http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32384-nowa-mapa-na-dmbf2/ ).

Odnośnie fy_pool_day'a to tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28041-nowa-mapa-fy-pool-day/

 

Co do aim_map to ładnie by było zapodać jakieś zdjęcia czy download jak się już coś proponuje, a nie łapu capu na odwal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ogólnie to to, że na mapach fy bronie leżą sobie na ziemi to przeszkadza w menu broni, które ma serwer? Przecież leżące sobie bronie niczego nie popsują :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 temat = 1 mapa.

 

Mapy fy są, za małe, po prostu będzie na nich nieustanna rzeź.

 

Co do aim map, to też raczej nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak można powiedzieć, że fy_snow nie przejdzie, bo jest za mała, gdzie na serwerze jest dm_factory. No proszę was :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zaproponowane mapy nie podobają, jestem przeciw wprowadzaniu ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest tylko cs_max i cs_wiocha z małych map więc można dodać jeszcze fy_pool_day, fy_snow , aim_map .

Aim_Map i fy_pool_Day - Mapy mniejsze Niz Long ... Wiec Gdy GRamy 10 na 10 Nie dałoby sie grac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany wiele razy. @, używaj opcji szukaj i przeglądaj poprzednie propozycje.

 

Propozycja odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×