Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
winner

Ban zostaje ss WinneR x1

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: WinneR
Serwer: onlu dd2
Twój SteamID:
Twoje IP:
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):02.03.2014 - 22:26:58
Powód bana: Wh
Nick Admina który zbanował: Wariat
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):http://speedy.sh/8bF5J/Ss-winneR-x1.rar

 

:D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa ss'y są skopiowane. Wstaw oryginalne screeny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/9vEd7/cstrike.rar



przepraszam za spam pewnie dostane warna ale ! Chciał bym napisac ze 2 ostatnie ss są podobne wręcz takie same dodam ze nic w ss sie nie bawiłem wstawiłem takie ss jakie mi zrobione , Najwidoczniej dwa ss są takie same :( , Dla pewnośći moge wstawić folder 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal dwa ostatnie screeny są takie same. Nie ma możliwości żeby admin/serwer tak je wykonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są identyczne i możliwe, że nie są przerabiane. Sam tak miałem na innej serwerowni i muszę się wstawić w obronie.

 

Jednak nie możesz od tak dostać UB. Najsłuszniejszym i jedynym potwierdzeniem ewentualnej niewinności będzie ocena demka z okresu wykonania screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSy takie same trzeba poczekać na demko

 

@edit wstaw dobrze

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ze mi pomogliście ogarnąć te ss nw nigdy nie miałem takiego przypadku ze 2 ss takie ss Teraz licze na Ub i powrót do gry :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby były różne to sekundy na tych screenach byłyby z różnicą o 1 a nie są, oba screeny są takie same i oba są wykonane o godzinie 22:26:44 a z logów SS wynika, że screeny były wykonane w godzinach 22:26:44, 22:26:45 oraz 22:26:46

 

Wariat STEAM_0:1:81086874 03/02/2014 - 22:26:46 WinneR STEAM_0:0:1651033327 31.63.34.23 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

Wariat STEAM_0:1:81086874 03/02/2014 - 22:26:45 WinneR STEAM_0:0:1651033327 31.63.34.23 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

Wariat STEAM_0:1:81086874 03/02/2014 - 22:26:44 WinneR STEAM_0:0:1651033327 31.63.34.23 cs-kopytko.pl [dust2 only][FFA] @pukawka.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@C47 czasem może się zdarzyć jakieś opóźnienie czy tam bug i wtedy tak wychodzą SSy. Już były podobne tematy, gdzie ktoś tak SSy wstawił i było UB. Jest demko, raptem 2 minuty do obejrzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także miałem kiedyś podobną sytuację. Dostałem ssy i 2 miały identyczny czas  i były identyczne. To wina Bugu. Niech sie wypowie h@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@C47 czasem może się zdarzyć jakieś opóźnienie czy tam bug i wtedy tak wychodzą SSy. Już były podobne tematy, gdzie ktoś tak SSy wstawił i było UB. Jest demko, raptem 2 minuty do obejrzenia :)

 

Tak jest taki bug ,ale wtedy kody CRC ss'ów są , różne w tym przypadku jest inaczej .na 2 ss'ach kody CRC sa takie same , co oznacza że ss'y byly duplikowane . Tak wiec UB nie dostaniesz . 

 

SS z kodem CRC : 

 

ss.jpg

 

~close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×