Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
enea

BanNeo

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że każdego wkurzają gracze, którzy grają na cheatach i mają zmienne ip po czym mogą znowu wejść na serwer.

 

 

Plugin nazywa się BanNeo ( Ban na Neostradę )

 

Bo zbanowaniu osoby przez BanNeo mamy pewność, że ta osoba już na ten serwer nie wróci.

Dzisiejszym przykładem jest gracz Milovsky, który mimo kilku banów cały czas wchodzi na serwer ...

 

 

Link

 

http://amxx.pl/topic/53692-banneo-ban-na-neostrade-dokladny-opis/

 

 

Myślę, że pomogłem :)

 

 

P.S 

 

Jeśli się przyda to proponuje na wszystkie serwery wgrać ;) 

Edytowane przez enea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było - nie będzie.

 

 

 

Petrus napisał w jednym z tematów:

Bany Neo? Tak... i po tygodniu nie będzie z kim grać bo admini zbanują wszystkie możliwe kombinacje IP.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta spoko ale tak tez nie może być ze koleś wbija po 10 minutach i lajtowo jedzie dalej....co proponujecie ? pilnowanie sreva 24h na dobe? dla mnie spoko ustalcie sobie od razu zmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co @C47 - propozycja nie przejdzie. boom ! CAT-SHOOT zachęcam do podanka bo pamiętam, że grasz sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może was to trochę przekona ...

 

 

Gracz Milovsky

 

Powód Bana Aktywny Ban Wykonano 10.05.2014 - 15:35:58 Powód Bana Czitujesz Wykonano 10.05.2014 - 16:30:39 Powód Bana Aktywny Ban Wykonano 10.05.2014 - 16:48:29 Powód Bana Aktywny Ban Wykonano 11.05.2014 - 11:36:34 Powód Bana Aktywny Ban Wykonano 11.05.2014 - 14:03:34 Powód Bana activ Wykonano 11.05.2014 - 14:38:00 Powód Bana activ Wykonano 11.05.2014 - 14:38:21

Podałem wam przykład jednego gracza, ale takich graczy jest więcej 

 

Powinno móc się dać jednego bana który będzie trzymał a nie że zwykły ban i po 5 min typek znowu wchodzi bo zmienił ip ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie problemów z jakimś graczem można pisać na Steam itd do mnie, jeżeli gracz aktualnie jest na serwerze. Oczywiście trzeba opisać najpierw co i jak i ocb.

 

Odnośnie tematu - propozycja odrzucona. Nie ma co dużo komentować, sprawa była poruszana wile razy. Zainteresowanych odsyłam do starszych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×