Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RondosPL

ODRZUCONE Rondos dd2 ?

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: ^.^RoNdoSPl

Steam ID : w Profilu

wiek : 16

czas spędzony na serwerze : http://www.gametracker.com/player/%5E.%5ERoNdoSPl/193.33.177.12:27126/ PS: miałem jeszcze 2 inne konta na których mam przegrane 8h

Doświadczenie w adminiowaniu na serwerach CS: Posiadam bardzo duże doświadczenie w adminiowaniu. Admina miałem na ponad 8 serwerach. Posiadałem także 2 swoje serwery, obecnie nieaktywne. Zrezygnowałem z admina z powodu braku czasu. Serwer upadł z tego samego powodu, nie miałem czasu aby wgrywać nowe rs, pluginy itp.

Znajomość AMXX: 8/10 9/10 (swój serwer)

Argumenty, dlaczego akurat Ty miałbyś zostać adminem. Powiec kilka zdań o sobie : Mam na imię Radek mam 16 lat i mieszkam w Toruniu. Interesuję się sportem, kinem i motoryzacją. Adminem mogłbym zostać ponieważ mam bardzo duże doświadczenie. Gram bardzo często i niestety niekiedy nie ma admina na serwerze. Korzystają z tego cheaty. Serwerownia traci na tym wielu graczy, gdyż zdenerwowani opuszczają serwer. Np. Dziś około godz. 9. było bardzo dużo cheatów, a nie było admina. Pisałem na forum (gg alarmowe) bez odezwu. Sprawdzałem na steam. Także brak. Więc admin musi być zwłaszcza w takich godzinach jak 13_30 _17_00 (pon-pt) sob 9_12 14_15 17_19.

Mikro [TAK/NIE]- Mikro posiadam, ale jakoś nie lubię go używać ;)

Reklamy/SMS- SMS

Linki do poprzednich podań - brak (moje 1 )

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie na nie za mało cie widze i za mało forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na GT masz 16 minut ;) pozdro... co do wcześniejszych kąt sadze, że powinieneś wkleić je również...
Przynam zglaszałeś mi pare osób, lecz robiłeś to z taką natrętnością..
podanie złożyłeś o wiele wcześniej niż jest to wymagane a dokładnie mówiąc konto masz od 17.05 a podanie napisałeś 24.05 nie mineło 10 dni od założenia...  natomiast co do czitów jest tak, że piszesz prawie, że na większość osób które po prostu dobrze grają.

Jestem na NIE

Przyjdzie na Ciebie jeszcze czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NIE ma mowy o adminie kolego 16 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba nie zna systemu GT... To 16 godzin, a nie minut.. radzę zapoznać się z wykresem czasu gry http://www.gametracker.com/player/%5E.%5ERoNdoSpL/193.33.177.12:27126/

 

Coś nie widać kodu SMS [potwierdzenie], jeśli jeszcze nie wysłałeś to zrób to jak najszybciej jak Ci zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak kodu SMS = nie ma czego sprawdzać.

 

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×