Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
--<<daro>>--

odbanowany ---<<<daro>>>---

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry---<<<daro>>>---


Serwer DM+BF2


Twój SteamIDSTEAM_0:1:73058021


Twoje IP88.199.39.254


Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 02 lip 2013 16:17


Powód banaEwidentnie na demku widać sh. Ponieważ gracz ma antyban nie mogłem go zbanować. 


Nick Admina który zbanował: Drew Stratford.


Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www.speedysha...552-de-dust.dem

 

Witam. sam nie wiem od czego zacząć, z tego co mi wiadomo dostałem bana niby za sh tylko teraz jest taki problem ze nie można ściągnąć tego dema niby na którym jest to widoczne. Ja wiem ze nigdy nie używałem żadnych czitów ani innych pomocy nie zgodnych z regułami gry. Zależy mi na tym aby mieć czyste konto i móc się ubiegać o stanowisko admina na serwerze  DM+BF2. Ci ludzie co mnie znają z gry to wiedza ze można na mnie polegać w każdej sytuacji. Na serwerze DM ostatnio jest coraz mniej adminów co zwiększa ilość osób które "oszukują", ja gram praktycznie co dziennie po kilka razy w różnych porach i jestem często w tym czasie kiedy nie ma nikogo z administracji. A żeby odkupić swoja winę wpłaciłem pieniądze na reklamy serwera w kwocie 50 zł, Wydaje mi się ze to jest jakieś sensowne rozwiązanie tej zaistniałej sytuacji. Mam nadzieje ze zostanie to pozytywnie odebrane przez graczy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co to za demko wstawiasz jak tamtego nie ma? brak logiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę w Twoje sh. Dodatkowo fakt, że wpłaciłeś 50zł świadczy (jak dla mnie), że naprawdę Ci zależy na uniewinnieniu, a co za tym idzie możliwości złożenia podania o admina na DM+BF2. W Twoim podaniu dałem Ci TAK i w dalszym ciągu nie zmieniam zdania. Trafnie zgłaszasz na u@ czy to cziterów, czy to bity. Jesteś ogarnięty i miły.

Edytowane przez Nevertrust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprzedanie UB za 50 zł, nieszczególnie by świadczyło o naszej sieci serwerów, nie sądzisz? ;)

 

Poza tym tak jak Petrus pisał, masz duże szczęście że możesz tu grać, i nie jesteś banowany za aktywnego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak logiki ? serio ? jak dla mnie w czyms innym brakuje tu logiki...widac jak komu zalezy. Gralam, poznalam i nie powiedzialabym ze bylo sh, jakos nadal nie chce mi sie wierzyc, a jesli nawet to szansa sie nalezy. Admin powinien byc z palcem w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a masz to demo żeby moc  zobaczyć ????? A po za tym jak by mi nie zależało na tym żeby  być adminem i grac na tym serwerze to po prostu bym sobie to olał i grał na jakimś innym serwerze. A mi po prostu bardzo zależy zęby być częścią tego serwera i na tych ludziach których tu poznałem, z którymi się fajnie rozmawia na różne tematy, gra i próbuje w miarę możliwości pomóc. A jak jesteście wszyscy tacy mądrzy ci co są przeciwko mnie to co wy byście zrobili na moim miejscu w takiej sytuacji jeżeli by wam zależało ????????????????????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle że masz zmienione ip nie znaczy że jesteś czysty. Jak dla mnie to jest trochę śmieszne skoro jeszcze przegladales temat z twoim demkiem i nie mogłeś się odwołać. I dopiero po jakimś czasie piszesz podanie, skoro miałeś zbanowane ip. Owa historia nie przemawia do mnie jakoś. Poza tym chcesz kupić ub za 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>--" data-cid="166450" data-time="1402521933">

podaj mi wyraźne dowody z e to ja i ze miałem sh. chcem to zaobaczyc

Dowody zostały zawarte w tym temacie. Nie archiwizujemy dem, są one oceniane na bieżąco. Jeżeli ktoś chce się ustrzec przed ewentualnym banem powinien śledzić poczynania w dziale banów i wypowiadać się w tematach, które go dotyczą. Demko zostało ocenione przez 2 osoby i wydany werdykt SH.

 

Fakt identycznego IP oraz takiego samego nick'a raczej wyklucza fakt, iż mógł być to ktoś inny.

 

@topic

Gracz jest aktywny i chce pomóc w rozwoju sieci. Nie wykluczam faktu, że oszukiwał, jednak ogólnie ma poparcie wśród graczy serwera.

Skoro gracz już gra na serwerze i nie dostaje banów to zasugerowałem mu składkę na reklamę serwera.

 

Jest to wyjątkowa sytuacja i niech cheaterzy nie myślą, że będą mogli kupować UB (chyba, że dysponujecie większymi kwotami :D to pisać xD)

Jestem za UB, ale temat zostawiam otwarty!

 

ps. Tak btw, nie mogę znaleźć tego bana w bazie (nadanego przez Drewa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

boom ! CAT-SHOOT  Brak logiki tyczył się demka, nie całej sytuacji :P

@Petrus bana nie ma w amx bo chyba robiłeś reset amx wtedy [ +/- ] ale ślady są na forum i tak. Btw. coś kiedyś Ktoś pisał o 500zł xD

 

Są plusy i minusy tego wszystkiego.

- gra na aktywnym banie cały czas

- mamy iść na kase?

+ zgłasza cziterów [więcej niż widać z tego co słyszałem]

+ kupił specjalnie steama, aby mieć admina

+ teoretycznie gra systematycznie na serwerze

 

Jednakże, przykładowo są na serwerze cziterzy na których UB'S ogląda godzinami [nawet dziesiątkami godzin] demka; załóżmy że w końcu dojdzie do bana i co? Cały trud pójdzie na marne bo kupi UB - nie cieszy mnie takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dalsze trzymanie tematu otwartego nie ma sensu. Sporo osób odwiedziło wątek,a wypowiadają się ciągle te same osoby.

Co do werdyktu w sprawie to może niech tylko Petrus i Drew wspólnie się naradzą i podejmą decyzję.

Ale jak napisałem na początku to jest tylko moje zdanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×