Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Karta sieciowa / Ograniczenie lub błąd łączności

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo ; d


Odebrałem kompa wkońcu, i jest tak : Podłączyłem go wszystko ładnie, pięknie mysz, klawka się instalują az tu nagle wyskakuje mi komunikat w chmurce "Ograniczenie lub błąd łączności" Złapałem się za głowę i myślę o co tu chodzi : O Po chwile namysłu doszedłem do wniosku, że zainstaluję od nowa sterowniki do owej kary (Realtek RTL8139 Family PCI FAST Ethernet NIC) , ale nie przyniosło to żadnego skutku ; / I tu zwracam się do was o pomoc w tej sprawie . Czytałem o tym i ludzie pisali, żeby kable wymieniac i wgl, ale po co jak na tym kompie z którego aktualnie korzystam wszytko śmiga .Dodam, że po odłączeniu kabla od koma w którym mam problem i ponownym podłączeniu do pc obecnego mam ten sam komunikat ale on po +/- 8 minutach znika i net chodzi jak w zegarku . Od razu mówię na pc z problemem czekałem ponad 20 minut i nic ! 


Myślę, że użytkownicy naszego csk są w miarę ogarnięci w temacie : )


 

Edytowane przez `BialyMurzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z roboty miał coś podobnego w lapku. Jemu akurat pomogła aktualizacja BIOS-u.

Inny przypadek: Komputery starsze (bez obrazy), z systemem np XP mogą mieć też problem z odwróceniem przebiegu danych na kablu sieciowym ( tak jak to mówisz czytałeś gdzieś). W takim przypadku pomaga wymiana końcówek  - nie wiem dlaczego tak jest, ale u nas w pracy za serwerownie robi właśnie PC z XP - po przepięciu innego, dłuższego nieco kabla net i sieć padła, Przyszedł informatyk i właśnie na kablu końcówki dał nowe i wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, tylko że wina leżała po stronie kabla który był gdzieś przełamany i rozłączało mnie co jakiś czas. Więc zadzwoń do dostawcy niech obada sprawę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych routerach jest tak, że router przypisuje sobie jedno IP i żeby internet działał poprawnie musisz go zresetować. Ja tak miałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Blackhill to też zależy jaki router, mi chodzi o takie stare. Teraz mam nowy i nie ma już takiego problemu.

Warto spróbować skontaktować się z dostawcą internetu jak Black wspomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli problem będzie występował to zgłoś temat, zostanie otwarty.



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Problem rozwiązany!

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×